Sari la conținut

Mihaelaaaa 0761871594


Postări Recomandate

Acum 3 ore, putzache a spus:

Eu am incercat si telefonic si whatsapp in multe zile si nici un raspuns, telefonul de cele mai multe ori e inchis sau nu are semnal si whatsapp nici macar seen.

pentru mine e un mister!

Hei buna, fac programări doar pe whatsapp! Explicația o ai mai sus, când sunt ocupată opresc notificările pentru a nu deranja😘😘😘dacă tu nu îmi scri ca pot reveni pana in ora x eu nu îți voi raspunde inapoi 😘pupiciii 😚😚😚

Link spre comentariu
19 hours ago, mihaelaaaa said:

Hei hei, hai  sa nu acuzam pe nedrept cei care au fost la mine știu cât de naturală pot fi, poate mi sa părut ceva ciudat la tine sigur nu ai primit Block aiurea 😘 

ce e asa ciudat cand iti scrie cineva " buna esti disponibila astazi ? " sau " buna lucrezi astazi ? " astea au fost mesajele mele..spune-mi ce ti se pare ciudat la aceste intrebari ca sa inteleg si eu...sau preferai un mesaj dasta gen " cf fa frumoaso ia zi ne futem si noi mancatias sufletul tau " era mai ok asa ? poate nu primeam block

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
46 minutes ago, dogeatkitkat said:

Colegu' e 12 lei o cartela Digi. Oare merita efortul? Daca tu crezi ca merita fa investita, daca nu move on. E un sfat spre linistea ta sufleteasca. 

Doresc o explicatie doar atat..nu ce debiteaza ea pe aici..de mers , nu mai vreau sa merg la ea

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, mihaelaaaa a spus:

Hei buna, fac programări doar pe whatsapp! Explicația o ai mai sus, când sunt ocupată opresc notificările pentru a nu deranja😘😘😘dacă tu nu îmi scri ca pot reveni pana in ora x eu nu îți voi raspunde inapoi 😘pupiciii 😚😚😚

Buna!

Am incercat pe whatsapp si de fiecare data am scris si ora pana la care pot primii mesaje, dar cum am spus mai sus nici macar nu ai citit mesajele.

o sa mai incerc.

spor!

Link spre comentariu
27 minutes ago, putzache said:

Buna!

Am incercat pe whatsapp si de fiecare data am scris si ora pana la care pot primii mesaje, dar cum am spus mai sus nici macar nu ai citit mesajele.

o sa mai incerc.

spor!

daca mai incerci vei primi block si dupa ti ar spune ca ai primit block ca pareai ciudat . sfatul meu : nu mai incerca , mai sunt si alte variante

  • Minus 1
Link spre comentariu

“Must have”!

come tariile ar fi de prisos, domnisoara e ce trebuie din toate punctele de vedere, frumoasa,buna in draci si foarte amabila.

asa ca nu aveti decat sa incercati sa ajungeti in iatac si nu veti regreta.

pe aceasta cale ii si multumesc pentru prezenta si ii urez mult succes!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, putzache a spus:

“Must have”!

come tariile ar fi de prisos, domnisoara e ce trebuie din toate punctele de vedere, frumoasa,buna in draci si foarte amabila.

asa ca nu aveti decat sa incercati sa ajungeti in iatac si nu veti regreta.

pe aceasta cale ii si multumesc pentru prezenta si ii urez mult succes!

Cu drag!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Pupiciii😚😚😚😚😚

Link spre comentariu
La 22.09.2021 la 20:27, ozgean a spus:

nu incerca prea mult eu i am trimis vreo 2-3 apeluri si cateva mesaje pe whatsapp ( in zile diferite ) si m a blocat :)))

 

La 28.09.2021 la 14:30, belestelpeal a spus:

 

Într-adevăr, același lucru s a întâmplat și la mine. Mi a dat block. 🙂 

Alt topic în care lumea se plânge că primește block.
Oameni buni, trebuie să vă obișnuiți cu ideea că tot ce are pi**ă, se crede superior vouă și vă tratează ca o cârpă, sunteți niște nimeni pentru ele.
Ele profită de faptul ăsta.
Cu alte cuvinte, nu e singura care dă, peste 80-90% dau block fără rost. Deci să vă așteptați de la toate.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
5 hours ago, incepator2 said:

 

Alt topic în care lumea se plânge că primește block.
Oameni buni, trebuie să vă obișnuiți cu ideea că tot ce are pi**ă, se crede superior vouă și vă tratează ca o cârpă, sunteți niște nimeni pentru ele.
Ele profită de faptul ăsta.
Cu alte cuvinte, nu e singura care dă, peste 80-90% dau block fără rost. Deci să vă așteptați de la toate.

sanatate ii doresc..sa ne intelegem , pe mine ma doare la pl ca mi a dat domnisoara mihaela block , deaia nu mi se mai scoala mie..in schimb ma deranjeaza cand minte cineva si inventeaza chestii , in loc sa si asume ce a facut

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 53 minute, ozgean a spus:

sanatate ii doresc..sa ne intelegem , pe mine ma doare la pl ca mi a dat domnisoara mihaela block , deaia nu mi se mai scoala mie..in schimb ma deranjeaza cand minte cineva si inventeaza chestii , in loc sa si asume ce a facut

Tocmai ce m am uitat pe un alt topic, fetei respective i ai scris la fel, ca ți a dar Block 😂😂, tu ești pus pe neseriozitate 😘 faci o tragedie pentru un caz nu foarte relevant, mai sunt colege la care te poți duce, încearcă!  😚 seara buna!!❤️❤️

Link spre comentariu
Acum 5 minute, mihaelaaaa a spus:

Tocmai ce m am uitat pe un alt topic, fetei respective i ai scris la fel, ca ți a dar Block 😂😂, tu ești pus pe neseriozitate 😘 faci o tragedie pentru un caz nu foarte relevant, mai sunt colege la care te poți duce, încearcă!  😚 seara buna!!❤️❤️

Apropo tocmai ce am verificat lista de blocări pe whatsapp, eu chiar nu te am blocat !😂😂😂😂nu știu ce încerci sa faci aici, dar vreau sa te anunț ca mie nu îmi pui “bețe in roate” !❤️❤️❤️❤️ Pupiciii 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut ! 

Am ajuns la bunoaca Mihaela prima data intr-o zi pe la pranz, cred ca de-abia incepea treaba, am reusit dupa multe apeluri, mesaje pe whatsapp, a durat vreo saptamana pana m-am programat,🤨 dar a meritat...🤩

 Calea Victoriei colt cu strada cu sens unic ce da in P-ta Amzei, garsoniera interesanta (intrarea in bloc dezolanta), dar Mihaela e o draguta bruneta cu forme , carne tare de tot pe ea, sani plini, frumosi😍. Este languroasa, amabila, te pofteste la o apa, un suc,o tigara, apoi, dupa dusul binevenit am urcat pe scara cam instabila spre patul din mansarda. Ma uitam cum urca si era sa cad pe spate, dar nu puteam pierde asa piesa...💃 M-am intins pe pat , apoi a venit langa mine in body-ul sexy pe care nu reuseam sa-l dau jos, iar cand am reusit m-a lovit cu sanii nervosi peste fata...🥰 ehehee, i-am luat sanii voluptosi la supt temeinic, ii place si se lasa dusa de val, apoi am coborat la dulceața si nu ma mai opream, ii place mult si te ațâță, se impinge , se cabreaza, m-am oprit ca nu mai aveam aer🤪

M-a luat ea apoi usor cu un oral neprotejat soft, umed, apoi apasat, cu presiune, de era sa-mi dau drumul la cavalerie, are o tehnica tare placuta, apoi m-a anvelopat si s-a aruncat pe mine in Lady on top cu mare pofta, cred ca s-a indragostit...🤠🤣😋

Nu stiu cum am ajuns in doggy, dar imi era comod sa ma sprijin cu capul in tavanul oblic, pentru ca puteam sa ma misc mai bine tinand-o si de soldurile beton. Am trecut in misionar ca obosisem si o simteam in ritm cu mine, gemand usor si aratand placerea...Am cedat fericit, stand apoi unul langa altul sa ne revenim..🥰🤩.

E buna, frate, a meritat toata asteptarea, e pe muzica mea...🤗

Note:

Locatia -8,5 usor de ajuns pt mine,garsoniera spatioasa, curata, dus cu de toate, patul solid, sub sarpanta.

Mihaela: 9 . Frumoasa, ten alb, nu e slim , dar e buna cu draci.

Oral 8.5 soft, umed, neprotejat , adanc, atentie la oua, buun.

Normal: 9,5 cu participare, cu sunete usoare, contre, minune.😍

GFE: 9 fara FK, nu am incercat, altfel zici ca esti cu iubita.🥰

Decartat 250 pt 50 min dtd o finalizare lunga si o promisiune de a reveni.Neaparat !!!🤠

P.S. Insistati fara nervi , si eu am prins-o greu, dar e pe soft si  si daca i se pare ca nu e compatibilitate , nu primeste. Succes !

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
8 hours ago, mihaelaaaa said:

Tocmai ce m am uitat pe un alt topic, fetei respective i ai scris la fel, ca ți a dar Block 😂😂, tu ești pus pe neseriozitate 😘 faci o tragedie pentru un caz nu foarte relevant, mai sunt colege la care te poți duce, încearcă!  😚 seara buna!!❤️❤️

deci din toate recenziile pe care le am facut , din tot ce am scris tu ai luat fix postarea in care am scris de alta fata ca mi a dat block..da mi a dat , si tot fara niciun motiv ca si tine ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
8 hours ago, mihaelaaaa said:

Apropo tocmai ce am verificat lista de blocări pe whatsapp, eu chiar nu te am blocat !😂😂😂😂nu știu ce încerci sa faci aici, dar vreau sa te anunț ca mie nu îmi pui “bețe in roate” !❤️❤️❤️❤️ Pupiciii 

m ai blocat..lasa vrajeala ca nu tine

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, Dantelarul a spus:

Va salut ! 

Am ajuns la bunoaca Mihaela prima data intr-o zi pe la pranz, cred ca de-abia incepea treaba, am reusit dupa multe apeluri, mesaje pe whatsapp, a durat vreo saptamana pana m-am programat,🤨 dar a meritat...🤩

 Calea Victoriei colt cu strada cu sens unic ce da in P-ta Amzei, garsoniera interesanta (intrarea in bloc dezolanta), dar Mihaela e o draguta bruneta cu forme , carne tare de tot pe ea, sani plini, frumosi😍. Este languroasa, amabila, te pofteste la o apa, un suc,o tigara, apoi, dupa dusul binevenit am urcat pe scara cam instabila spre patul din mansarda. Ma uitam cum urca si era sa cad pe spate, dar nu puteam pierde asa piesa...💃 M-am intins pe pat , apoi a venit langa mine in body-ul sexy pe care nu reuseam sa-l dau jos, iar cand am reusit m-a lovit cu sanii nervosi peste fata...🥰 ehehee, i-am luat sanii voluptosi la supt temeinic, ii place si se lasa dusa de val, apoi am coborat la dulceața si nu ma mai opream, ii place mult si te ațâță, se impinge , se cabreaza, m-am oprit ca nu mai aveam aer🤪

M-a luat ea apoi usor cu un oral neprotejat soft, umed, apoi apasat, cu presiune, de era sa-mi dau drumul la cavalerie, are o tehnica tare placuta, apoi m-a anvelopat si s-a aruncat pe mine in Lady on top cu mare pofta, cred ca s-a indragostit...🤠🤣😋

Nu stiu cum am ajuns in doggy, dar imi era comod sa ma sprijin cu capul in tavanul oblic, pentru ca puteam sa ma misc mai bine tinand-o si de soldurile beton. Am trecut in misionar ca obosisem si o simteam in ritm cu mine, gemand usor si aratand placerea...Am cedat fericit, stand apoi unul langa altul sa ne revenim..🥰🤩.

E buna, frate, a meritat toata asteptarea, e pe muzica mea...🤗

Note:

Locatia -8,5 usor de ajuns pt mine,garsoniera spatioasa, curata, dus cu de toate, patul solid, sub sarpanta.

Mihaela: 9 . Frumoasa, ten alb, nu e slim , dar e buna cu draci.

Oral 8.5 soft, umed, neprotejat , adanc, atentie la oua, buun.

Normal: 9,5 cu participare, cu sunete usoare, contre, minune.😍

GFE: 9 fara FK, nu am incercat, altfel zici ca esti cu iubita.🥰

Decartat 250 pt 50 min dtd o finalizare lunga si o promisiune de a reveni.Neaparat !!!🤠

P.S. Insistati fara nervi , si eu am prins-o greu, dar e pe soft si  si daca i se pare ca nu e compatibilitate , nu primeste. Succes !

Cu drag!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Mulțumesc pentru recenzie 😚😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...