Sari la conținut

Mihaelaaaa 0761871594


Postări Recomandate

Mihaela e o tipa ok, se poarta frumos, e sociabilă, etc. Nu prea îmi place mie cu silicoane in tatze și cu acid in buze dar na, eram acolo, am zis sa încerc.

Sexul a fost ok, nu a comentat la poziții , totuși cam fără “artificii” , nu se implica cine știe ce, te lasă pe tine sa faci ce îți trece prin cap.

Locația e praf, păcat de poziția care este excelenta dar garsoniera sărăcăcioasă și patul la “etaj” cocoțați pe scaricica pana acolo e cam de kkt.

Mihaela, dacă schimbi locația posibil sa mai revin.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Calea victoriei 97
  • Oras:Calea victoriei 97
Acum 20 minute, peakynimfo a spus:

Mihaela e o tipa ok, se poarta frumos, e sociabilă, etc. Nu prea îmi place mie cu silicoane in tatze și cu acid in buze dar na, eram acolo, am zis sa încerc.

Sexul a fost ok, nu a comentat la poziții , totuși cam fără “artificii” , nu se implica cine știe ce, te lasă pe tine sa faci ce îți trece prin cap.

Locația e praf, păcat de poziția care este excelenta dar garsoniera sărăcăcioasă și patul la “etaj” cocoțați pe scaricica pana acolo e cam de kkt.

Mihaela, dacă schimbi locația posibil sa mai revin.

Hei buna, silicoane nu am sunt sâni naturali . Acid in buze am într-adevăr nu pot fi pe placul tuturor cu “acidul meu”  mie una îmi place. 🥰 locația “sărăcăcioasă” nu o voi schimba prea curând 😅pup și te aștept când îmi schimb locația 😂😚😚😚😚😚mulțumesc pentru recenzie 😚

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

O alta regula ar fi faptul ca nu mimeaza sexul, chiar il traieste intens, dupa ce o "activezi" are sangele fierbinte!

Printre putinele focoase (nu nucleare) de aici de pe forum. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 2/13/2022 at 11:24 PM, Mihaelaaaaaa said:

Hei buna, silicoane nu am sunt sâni naturali . Acid in buze am într-adevăr nu pot fi pe placul tuturor cu “acidul meu”  mie una îmi place. 🥰 locația “sărăcăcioasă” nu o voi schimba prea curând 😅pup și te aștept când îmi schimb locația 😂😚😚😚😚😚mulțumesc pentru recenzie 😚

 Bine ca schimbi locația pana la urma 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
On 2/20/2022 at 3:48 PM, Mihaelaaaaaa said:

Sunt la birou pana la 22:00 locația este încă pe calea victoriei😚😚😚 80117393-4E1C-44EE-82D2-0C5FB560D754.jpeg.988204ca065731232a20ce327dce954d.jpeg

Ai bagat sala la greu!! Asa fesieri, aproape ca pocnesc de ccat de copti sunt!...mmmmmmm...vin cu scara la mine, in noua ta locatie.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Calea victoriei 97
  • Oras:Calea victoriei 97
Chiar acum, 71laciport a spus:

Ai bagat sala la greu!! Asa fesieri, aproape ca pocnesc de ccat de copti sunt!...mmmmmmm...vin cu scara la mine, in noua ta locatie.

Încă sunt in locația veche 🥰🥰 fac sala zilnic 😚😁 pupiciii te aștept 🥰😚😚😚😚😚😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...