Sari la conținut

🥰 Anna SUBMISSIVE HARDCORE DEEPTHROAT 🔞 0791163668


Postări Recomandate

1 hour ago, annah123 said:

Cu parere de rau va spun ca azi nu pot sa mai iau pe nimeni ! O sa plec mai devreme ! Ma intorc in data de 30 septembrie ! Va pupacesc si mi-a facut placere ! Ne revedem ! 🥰

Data viitoare cand vii te bat cu zbiciu 😆!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 19.08.2021 la 10:31, annah123 a spus:

Hello ! Azi este ultima mea zi aici ! Dar revin undeva in jurul datei de 30 august … sper sa gasesc cazare ceva … o sa imi incep programul un pic mai tarziu azi ! 12-13 ceva de genul ! Va pupacesc

EB00305A-70D7-44CF-AE8A-6D9FA08E21F7.jpeg

Buna, ce șanse sunt ca în perioada Untold sa fi în Cluj????? 

Ar fi singura perioada în care as putea sa te vizitez! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 22 ore, mathis27 a spus:

Buna, ce șanse sunt ca în perioada Untold sa fi în Cluj????? 

Ar fi singura perioada în care as putea sa te vizitez! 

Buna baby , am o problema de sanatate , si de aceea nu m-am intors ! Trebuie sa fac niste recuperari si cand ma simt mai bine vin ! Nu stiu sa spun exact cand dar ma intorc cu siguranta ! Va pup 🥰💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 20 minute, annah123 a spus:

Buna baby , am o problema de sanatate , si de aceea nu m-am intors ! Trebuie sa fac niste recuperari si cand ma simt mai bine vin ! Nu stiu sa spun exact cand dar ma intorc cu siguranta ! Va pup 🥰💋

Sper sa îți rezolvi problemele și în perioada Untold sa fi ok și apta de treaba 😉😉😉. Sincer din tot Clujul ești singura care mi-a atras atenția. Te pupik și sper sa te pot vizita 😘😘😘😍😍😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Hello ! Am avut un drum foarte prost ! Activitatea o sa o incep dimineata cu chef de munca … locatia este pe Alexandru vaida voevod nr 59 ( mai exact in spate la kaufland ) ! Va pup jos 🥰

Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 3 ore, annah123 a spus:

Hello ! Am avut un drum foarte prost ! Activitatea o sa o incep dimineata cu chef de munca … locatia este pe Alexandru vaida voevod nr 59 ( mai exact in spate la kaufland ) ! Va pup jos 🥰

Bine ai revenit caracter frumos! 
te pup!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 16.08.2021 la 20:53, cmircea2006 a spus:

Fisting nu e pumni în bot, e mâna toată in vagin... 

Sau în anus... 

La 17.08.2021 la 19:37, blonda_a a spus:

Buna

Din pacate aceeasi problema am intampinat eu astazi in Cluj....

Nu inteleg de ce se procedeaza asa

Am avut blocate 4 ore una dupa alta acuma spre seara de la 17 la 20....

Fiecare dintre aceste programari m_i s_a confirmat cu o ora inainte ...Au confirmat ca vin  ....niciunul dintre ei nu a mai ajuns

Cel de la 18 a zis ca e in fata blocului dar e cnv cunoscut jos si nu mai urca...

Cel de la 19 a zis ca a ajuns dar nu mai poate urca din cauza ca a intervenit o urgenta ....

Ceilalti 2 au confirmat ca vin dar nu a mai ajuns.....

Ff aiurea ....Daca mergem pe ideea de primu venit...nu e bine...

Daca lucram pe programari stam degeaba jumate de zi....

Probabil sunt cativa care cred ca daca fac programari false ne fac sa nu mai revenim in Cluj...

 

Așa făceau demult și în Ploiasca: mergeau până la a suna la interfon, intrau în bloc și fugeau imediat. 

E penibil cu "e cineva cunoscut și nu mai vin" 😂. Dacă e cineva cunoscut la benzinărie, nu mai oprești, să nu te toarne că dai banii pe combustibil și poate îți iei dulciuri la suprapreț!? Ăștia nu merită să vadă pizdă, rozetă sau sâni nici în filme! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Hello ! Tin sa va anunt ca nu mai fsc programare la nimeni ! Primul venit primul servit ! Oameni mult prea neseriosi ce ocupa loc aiurea si nu vin !!! Ieri am ramas 4 ore aiurea libera , azi 2 … asa ca .. cine suna primul e servit ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
La 20.09.2021 la 20:17, annah123 a spus:

Hello ! Am avut un drum foarte prost ! Activitatea o sa o incep dimineata cu chef de munca … locatia este pe Alexandru vaida voevod nr 59 ( mai exact in spate la kaufland ) ! Va pup jos 🥰

 

Acum 27 minute, raul1312 a spus:

locatia unde o ai?

🙄

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 43 minute, oradean1 a spus:

Ești supărată pe noi ,de nu ne vizitezi🥺🥺🥺???

Nu , dar am avut o tentativa de a veni si am postat pe forum , despre zone etc … si mi-a sarit lumea in cap ca vai domne ne-am gasit noi toate fomistele sa venim la oradea ! Si m-am lasat la mana mea ! Imi place la Cluj ! 

Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 22 minute, annah123 a spus:

Nu , dar am avut o tentativa de a veni si am postat pe forum , despre zone etc … si mi-a sarit lumea in cap ca vai domne ne-am gasit noi toate fomistele sa venim la oradea ! Si m-am lasat la mana mea ! Imi place la Cluj ! 

Respect! 
Si noua clujenii de place sa te umilim! Submisiva mică, abia astept sa ne revedem! 😘😎

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
1 oră în urmă, draxurel a spus:

Ne trebuie abonament premium ca să îl vizionam, bine că îți întoarce forumul favoarea înapoi...

Nu ai pierdut nimic ! Dadeam si eu din buci … 🥰😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...