Sari la conținut

Alexxa senzuala**0751775732** ❤️


Vizitator Alexa.xxx

Postări Recomandate

Vizitator Alexa.xxx
Reputație: 0

Buna, frumoșilor numele meu este Alexxa. Sunt o fata dulce, răbdătoare, pasionala și am venit la voi in oraș sa împărtășesc puțin din dulceața mea cu voi. Zâmbetul meu te va încălzi, privirea mea te vor cuceri și serviciile mele te vor face sa revii. Din păcate voi fi doar astăzi la voi in oraș, dar garantez revenirea ! 
Prețuri: 150 finalizarea 

               300 de lei ora 

Servicii: Oral protejat, sex protejat, 69 , masaj erotic sau de relaxare , role play, uro pasiv, dominare soft, foot fetish . Party
Totul este protejat ( nici pentru extra ) 

Nu fac Anal sau sărutări . 
Răspund la mesaje , what’s app sau apel pe telefon .

Nu accept oameni in stare de ebrietate sau cu bile .

9C4485A4-5C46-4CFF-B1F5-4E63135146B1.jpeg

3E8F31FF-97EE-400D-8138-B92F12F64538.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Alexa.xxx
Reputație: 0
1 oră în urmă, johnnyzz a spus:

Daca ai intra pe profilul ei ai vedea ca a mai fost si in alte orase...

Pacat ca ramane doar azi as fi mers macar juma de ora ca arata bine.

O sa rămân și mâine ❤️🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Azi am vizitat-o pe Alexa si pot spune câteva cuvinte despre ea si despre actiune. 

Despre aspect pot spune ca sta destul de bine la acest capitolul, are un corp armonios, iar la fata este destul de drăguță. 

Despre actiune pot sa zic ca mi-a placut, fata face un oral bun,chiar daca este protejat, cu deep, cu ruperi de ritm,dar fara atentie la zonele adiacente. La normal ma uimit cat de susținută a fost acțiunea, pot zice ca o fost un futai reusit. 🤪 Cu toate ca futaiul o fost unul reusit, finalul însă o fost unul ciudat deoarece mi-a  zis ca nu face finalizare pe corp 😕 

Una peste alta o fost o experiență bună.

Notele ar fii: 

OP- 8,5 (As fi dat mai mult, dar lipsește atenția  la împrejurimi, este drept ca nici nu i-am  cerut asta, plus ca este protejat si fara cim)

NP - 9 ( făcând abstracție de final, cred ca ar merge si un 9,5)

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Stiam de o poza de a lu' Alexa, care mi-a captat atentia, de mai de mult timp de la alti colegi din alte orase (am sa va arat despre ce poza vorbesc la sfarsit). Chiar vroiam sa incerc la ceva de pe publi24 cand am vazut ca doua fete noi si-au facut aparitia la noi in oras, stau sa ma documentez mai bine si am ales-o pe Alexa, problema era ca in meniu beneficiai doar de OP la ambele fete, dar cum stiam de poza "minunata" am zis sa fac o incercare titularei. Gata cu povestea, sa trecem la lucruri serioase.

Note + info:

Aspect: 8 mie mi se par ca pozele sunt mai vechi si in realitate a mai slabit cateva kg, nu e un lucru rau ca a slabit ca arata bine si asa, numai ca in poze arata si mai bine, ca aspect facial e ok, destul de comun, sanii cam lasati.

Atitudine: 9 cu mici semne de GFE, pe aici pe acolo, ok per total.

OP: 9 a fost un oral placut chit ca a fost protejat, fara atentie prin vecini.

NP: 8 ceva implicare, nu foarte multa, geme frumos dar nu prea rezista la o tura mai hardcore.

PS: Asta e poza

68330A7F-D586-4204-A25F-A2FA5E310179.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Alexa.xxx
Reputație: 0
Acum 47 minute, yoyo14 a spus:

Stiam de o poza de a lu' Alexa, care mi-a captat atentia, de mai de mult timp de la alti colegi din alte orase (am sa va arat despre ce poza vorbesc la sfarsit). Chiar vroiam sa incerc la ceva de pe publi24 cand am vazut ca doua fete noi si-au facut aparitia la noi in oras, stau sa ma documentez mai bine si am ales-o pe Alexa, problema era ca in meniu beneficiai doar de OP la ambele fete, dar cum stiam de poza "minunata" am zis sa fac o incercare titularei. Gata cu povestea, sa trecem la lucruri serioase.

Note + info:

Aspect: 8 mie mi se par ca pozele sunt mai vechi si in realitate a mai slabit cateva kg, nu e un lucru rau ca a slabit ca arata bine si asa, numai ca in poze arata si mai bine, ca aspect facial e ok, destul de comun, sanii cam lasati.

Atitudine: 9 cu mici semne de GFE, pe aici pe acolo, ok per total.

OP: 9 a fost un oral placut chit ca a fost protejat, fara atentie prin vecini.

NP: 8 ceva implicare, nu foarte multa, geme frumos dar nu prea rezista la o tura mai hardcore.

PS: Asta e poza

68330A7F-D586-4204-A25F-A2FA5E310179.jpeg

Hahaaa mulțumesc frumos 🥰 apreciez sinceritatea ❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator Alexa.xxx
Reputație: 0
Acum 19 ore, aditza12 a spus:

Azi am vizitat-o pe Alexa si pot spune câteva cuvinte despre ea si despre actiune. 

Despre aspect pot spune ca sta destul de bine la acest capitolul, are un corp armonios, iar la fata este destul de drăguță. 

Despre actiune pot sa zic ca mi-a placut, fata face un oral bun,chiar daca este protejat, cu deep, cu ruperi de ritm,dar fara atentie la zonele adiacente. La normal ma uimit cat de susținută a fost acțiunea, pot zice ca o fost un futai reusit. 🤪 Cu toate ca futaiul o fost unul reusit, finalul însă o fost unul ciudat deoarece mi-a  zis ca nu face finalizare pe corp 😕 

Una peste alta o fost o experiență bună.

Notele ar fii: 

OP- 8,5 (As fi dat mai mult, dar lipsește atenția  la împrejurimi, este drept ca nici nu i-am  cerut asta, plus ca este protejat si fara cim)

NP - 9 ( făcând abstracție de final, cred ca ar merge si un 9,5)

Mulțumesc din suflet ❤️Te pup 🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator Alexa.xxx
Reputație: 0

Dragii mei este ultima seara la voi in oraș . De mâine ma puteți găsi in Timișoara dacă ajungeți și pe acolo ❤️
Disponibila de la 19:30 pana la 23:00 🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...