Sari la conținut

Studenta Iasi


costin30

Postări Recomandate

  • Oras:acolo unde NU esti tu !!!
  • Oras:acolo unde NU esti tu !!!

Salutare. Acum cateva zile, rasfoind internetul am dat peste un anunt la care era si un id de mess. Am dat add si am discutat cu o domnisoara pe mess. Mi-a zis ca e studenta, 23 ani. I-am zis cam ceea ce m-ar interesa pe mine si a ramas sa ne intalnim la o cafea in oras ca sa ne cunoastem pentru ca poze si web cam nu aveam niciunul de gand sa dea celuilalt.. Am stability intalnirea in Copou la un bar la boulevard.

Am stat ca pe ghimpi sa vad cine vine......sa nu aiba 55 ani , sau sa aiba 120 kg(fara suparare...). A venit o domnisoara blonda cu par lung, 1.70 cm, kg aprox 55-60, sani medii. Am stat o ora aprox la cafea. E studenta la o anumita facultate din Iasi...imbracata bine, parfum fin, culta.

Cerinte domnisoara: 100 euro ora normal + oral si nu are locatie. A ramas sa ne intalnim in alta zi pt ostilitati...dar din pacate eu am anulat intalnirea : raceala crancena, febra si nu eram in stare nici sa tin ochii deschisi.

Contactul cu domnisaora doar pe id de mess momentan. Nu am numar de telefon.

Momentan id de mess nu vi-l pot da pentru ca nu am discutat cu ea inca despre acest lucru.

Sper sa nu o luati ca pe o postare aiurea sau mincinoasa. De obicei nu scriu o minciuna in atatea cuvinte.....

O sa va tin la current cand va fi intalnirea cu "pricina".........

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

'' Acum cateva zile, rasfoind internetul am dat peste un anunt la care era si un id de mess . ''

 

Daca anuntul e pe internet , e anunt public si nu e nici o problema sa il pui aici 

 

Spor la ce vreti voi ...  :))

Link spre comentariu
  • Oras:acolo unde NU esti tu !!!
  • Oras:acolo unde NU esti tu !!!

Ai +1 de la mine daca reproduci anuntul si dai link catre sursa :P Nu vad de ce ti-ar trebui aprobare in conditiile in care ea a postat anuntul. Secretele nu prea se pastreaza bine pe www :)

Ai dreptate.....
Link spre comentariu

Tarif:150 ron.

. Disponibilitatea mea in ceea ce priveste partea sexuala, este doar cu sex oral.

Acum vrea 100 de euro, daca pune la socoteala si normalul, inainte se multumea cu mai putin doar pentru oral.

O fi avand lumea mai multi bani dupa sarbatori, o fi crescut nivelul de trai in Iasi sau si-a placat cu aur gaurile. :laugh2

Ce-mi plac mie fomistele care peste noapte isi dau seama brusc, ca fofo lor valoreaza triplu.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...