Sari la conținut

Bruneta Ella 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Back home
  • Oras:Back home
Acum 33 minute, BrunetaXXX a spus:

bună...

Nu am omis nimik  Geo,  am și scris orașe recent  dacă observi..........am lucrat și pe Bacău  și Focșani 😜

citește recenziile de pe Tg Jiu și ai sa vezi ca am specificat cu postarea respectivă scrisă din răutate și de ce😉

nu ma ascund cu nimik.......te pup😘

Ciudat este ca nu gasesc nicio recenzie pe Tg Jiu ... sau poate am imbatranit ?

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 2 minute, geo_x36 a spus:

Ciudat este ca nu gasesc nicio recenzie pe Tg Jiu ... sau poate am imbatranit ?

eu nu sunt de mult înregistrată aici pe forum și nu știu cum sa le pun recenziile ca le puneam pe toate fără probleme 😜

nici nu știam cum sa încarc pozele și ca imi trebuie abonament 🤭 , un băiat din Craiova ma învățat 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 8 minute, geo_x36 a spus:

Mersi hory ... deci am imbatranit, am citit.

Scuze dar eu nu sint convins. Las colegii sa mearga la domnisoara, posibil sa gresec 

Hai sa o lasam sa lucreze,daca o tinem pe forum nu are timp de clienti(ma gandesc ca nu are secretara sa raspunda aici in locul ei)rog colegul care o viziteaza sa ne si ppovesteasc.Spor la treaba Ella👍😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home
Acum 16 minute, hory2626 a spus:

Hai sa o lasam sa lucreze,daca o tinem pe forum nu are timp de clienti(ma gandesc ca nu are secretara sa raspunda aici in locul ei)rog colegul care o viziteaza sa ne si ppovesteasc.Spor la treaba Ella👍😁

Gata boss ... sa cuga recenziiliii !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 21 minute, cabal a spus:

Și eu as vrea sa ii fac o vizita. A mai fost cineva? 

 

Ella, o poza cu sânii se poate? Chiar și în privat

Cineva sigur a fost,dar se pare ca nu impartaseste cu noi experienta.Eu am zis ca merg doar ca momentan,nu sunt in oras.Draca ramane pana ajung ii fac o vizita

Link spre comentariu

am vizitat această domnișoară și pot să vă spun că din punctul meu de vedere tipa este chiar ok.  Am sunat la numărul afișat și după câteva vorbe schimbat am și programat să ajung la ea iar în 10 minute eram deja la ușă,  locația domnișoarei  pe Liniștei (Bobo House ). Mă astepta într-o lenjerie neagră fără tocuri căci e deja destul de înaltă,  chiar am ramas uimit când am văzut cum arată, înaltă de statură fundul mărișor și bestial numai bun de dat la rame  ,are niște sâni frumosi și numai buni de supt. Am stabilit sa raman pentru un nr. Fiind fresh de acasă am trecut la acțiune după ce am stat un pic la vrăjeală cam 5 minute să zic așa , fata este chiar ok și mie mi sa părut dulce știe cum să se poarte cu clienții ( nu te grăbește). A început prin niște mângâieri și sărutări pe piept după care sa coborât la junior și a început să îl scotocescă,  după vreo 10 minute de supt ia-m cerut să trecem la acțiune căci vroiam să mă bucur de pasarica ei , sa conformat imediat domnița și dupa ce a montat prezervativul a trecut în poziția capră unde am zis în gândul meu wow ce cur mișto are, și fără sa stau mult pe gânduri  lam și înfipt pe junior înăuntru,  continuat așa  vreo 7 - 8 minute până când am finalizat în balonaș,  vreau să zic că facea niște dute-vino de te înnebunește (contre) și gemete ușoare ,acum nu știu dacă erau false sau chiar o atingeam unde trebuie.  Terminată acțiunea, ma șters cu șervețele umede ......fata chiar a fost super drăguță , fără sa stea cu ochii pe ceas. Pe toată durata acțiunii nu a răspuns la telefon deloc și îi sună în draci ( bine ca era pe silent). Timp petrecut în compania ei 20-25 de minute fără sa ma simt grăbit 

Locație.8 ( bună de futut) știți voi

Oral N. 8  ( nu a fost ceva Wow) Dar a fost Ok

Normal P.  9 ( priveliște doggy wow și se mișcă bine)

Amenda. 100 de Ron decartat

De revenit - cu siguranță eu voi reveni la ea cat mai stă 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 12 minute, Futacu_Jan a spus:

am vizitat această domnișoară și pot să vă spun că din punctul meu de vedere tipa este chiar ok.  Am sunat la numărul afișat și după câteva vorbe schimbat am și programat să ajung la ea iar în 10 minute eram deja la ușă,  locația domnișoarei  pe Liniștei (Bobo House ). Mă astepta într-o lenjerie neagră fără tocuri căci e deja destul de înaltă,  chiar am ramas uimit când am văzut cum arată, înaltă de statură fundul mărișor și bestial numai bun de dat la rame  ,are niște sâni frumosi și numai buni de supt. Am stabilit sa raman pentru un nr. Fiind fresh de acasă am trecut la acțiune după ce am stat un pic la vrăjeală cam 5 minute să zic așa , fata este chiar ok și mie mi sa părut dulce știe cum să se poarte cu clienții ( nu te grăbește). A început prin niște mângâieri și sărutări pe piept după care sa coborât la junior și a început să îl scotocescă,  după vreo 10 minute de supt ia-m cerut să trecem la acțiune căci vroiam să mă bucur de pasarica ei , sa conformat imediat domnița și dupa ce a montat prezervativul a trecut în poziția capră unde am zis în gândul meu wow ce cur mișto are, și fără sa stau mult pe gânduri  lam și înfipt pe junior înăuntru,  continuat așa  vreo 7 - 8 minute până când am finalizat în balonaș,  vreau să zic că facea niște dute-vino de te înnebunește (contre) și gemete ușoare ,acum nu știu dacă erau false sau chiar o atingeam unde trebuie.  Terminată acțiunea, ma șters cu șervețele umede ......fata chiar a fost super drăguță , fără sa stea cu ochii pe ceas. Pe toată durata acțiunii nu a răspuns la telefon deloc și îi sună în draci ( bine ca era pe silent). Timp petrecut în compania ei 20-25 de minute fără sa ma simt grăbit 

Locație.8 ( bună de futut) știți voi

Oral N. 8  ( nu a fost ceva Wow) Dar a fost Ok

Normal P.  9 ( priveliște doggy wow și se mișcă bine)

Amenda. 100 de Ron decartat

De revenit - cu siguranță eu voi reveni la ea cat mai stă 

👏👏👏

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 37 minute, Futacu_Jan a spus:

am vizitat această domnișoară și pot să vă spun că din punctul meu de vedere tipa este chiar ok.  Am sunat la numărul afișat și după câteva vorbe schimbat am și programat să ajung la ea iar în 10 minute eram deja la ușă,  locația domnișoarei  pe Liniștei (Bobo House ). Mă astepta într-o lenjerie neagră fără tocuri căci e deja destul de înaltă,  chiar am ramas uimit când am văzut cum arată, înaltă de statură fundul mărișor și bestial numai bun de dat la rame  ,are niște sâni frumosi și numai buni de supt. Am stabilit sa raman pentru un nr. Fiind fresh de acasă am trecut la acțiune după ce am stat un pic la vrăjeală cam 5 minute să zic așa , fata este chiar ok și mie mi sa părut dulce știe cum să se poarte cu clienții ( nu te grăbește). A început prin niște mângâieri și sărutări pe piept după care sa coborât la junior și a început să îl scotocescă,  după vreo 10 minute de supt ia-m cerut să trecem la acțiune căci vroiam să mă bucur de pasarica ei , sa conformat imediat domnița și dupa ce a montat prezervativul a trecut în poziția capră unde am zis în gândul meu wow ce cur mișto are, și fără sa stau mult pe gânduri  lam și înfipt pe junior înăuntru,  continuat așa  vreo 7 - 8 minute până când am finalizat în balonaș,  vreau să zic că facea niște dute-vino de te înnebunește (contre) și gemete ușoare ,acum nu știu dacă erau false sau chiar o atingeam unde trebuie.  Terminată acțiunea, ma șters cu șervețele umede ......fata chiar a fost super drăguță , fără sa stea cu ochii pe ceas. Pe toată durata acțiunii nu a răspuns la telefon deloc și îi sună în draci ( bine ca era pe silent). Timp petrecut în compania ei 20-25 de minute fără sa ma simt grăbit 

Locație.8 ( bună de futut) știți voi

Oral N. 8  ( nu a fost ceva Wow) Dar a fost Ok

Normal P.  9 ( priveliște doggy wow și se mișcă bine)

Amenda. 100 de Ron decartat

De revenit - cu siguranță eu voi reveni la ea cat mai stă 

mulțumesc pentru vizită și ma bucur ca te-ai simțit bine în compania mea 😊

Te aștept cu drag când vei vrea sa revii 🤗

Pup😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0
2 hours ago, BrunetaXXX said:

bună dimineața oameni faini 🤗

Disponibilă astăzi orele 10-22😜

vă pup și vă aștept 😊

 

IMG_20210719_200947_413.jpg

Incep sa cred tot mai mult ca tie îți place cea ce faci....dacă  și când faci poze privești la OO 🤣🤣 

Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home
Acum 19 ore, Futacu_Jan a spus:

am vizitat această

...

De revenit - cu siguranță eu voi reveni la ea cat mai stă 

Dacă măcar accepta sărut pe buze poate o vizitam, așa ... caut altceva, deși arată bine donsoara.

Link spre comentariu
Acum 58 minute, geo_x36 a spus:

Dacă măcar accepta sărut pe buze poate o vizitam, așa ... caut altceva, deși arată bine donsoara.

Nu face FK coleguțu  ca am întrebat 😔

Im schimb compensează cu altele sa stii, comportament,  igienă,  seriozitate.....

Eu unul mam simțit bine 😁

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...