Sari la conținut

Bruneta Ella 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 25.08.2021 la 22:28, BrunetaXXX a spus:

Vă mulțumesc pentru vizite , sunteți niște oameni extraordinari și sa ne revedem cu bine atunci când ma voi întoarce în minunatul oraș al vostru.  Vă pup😘😘😘

INDISPONIBILĂ 

Bafta,din pacate nu am reusit sa te vizitez,poate data viitoare🥰

Link spre comentariu

Vizitat iarăși frumoasa domnișoara  Ella 😁

Nu am sa mai detaliez prea multe ca am făcut-o prima data când am întâlnit-o,  las pe alții poate se riscă cineva sa spună despre ea. Din ce am înțeles,  are o grămadă de clienți care I trec pragul și zic ca de pe forum au numărul de telefon dar  vad ca nimeni nici o recenzie despre ea nimic 😬. Pentru mine e o plăcere când am ocazia sa o întâlnesc și mereu plec cu capul în nori și fără părere de rău 😍

Va salut

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 19 ore, Futacu_Jan a spus:

Vizitat iarăși frumoasa domnișoara  Ella 😁

Nu am sa mai detaliez prea multe ca am făcut-o prima data când am întâlnit-o,  las pe alții poate se riscă cineva sa spună despre ea. Din ce am înțeles,  are o grămadă de clienți care I trec pragul și zic ca de pe forum au numărul de telefon dar  vad ca nimeni nici o recenzie despre ea nimic 😬. Pentru mine e o plăcere când am ocazia sa o întâlnesc și mereu plec cu capul în nori și fără părere de rău 😍

Va salut

mulțumesc frumos pt vizită și să ne revedem cu bine🤗

Te pup😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Buna, am vizitat si eu fata. A vorbit frumos la telefon, gasit locatia fara probleme.

Tipa este prezentabila, pozele sunt reale. La fata este putin mai dura.

Ca si atitudine e prietenoasa, glumeste, mentine contactul vizual cand vorbesti cu ea. ON-ul a fost ok, a mentinut contactul vizual si acolo. NP a fost si el ok.

Per total a fost o experienta buna, dar nu m-a dat pe spate. 

O zi buna sa aveti!

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Cam la fel a fost și experiența mea cu ea. Una ok dar nimic memorabil. 

Cel mai memorabil aspect este că eu am vizitat-o în Arad, și am prins ceva ofertă la 2 clătite și cafea cu 10 lei la o cașcarabetă. Mega bun!! N-am ce detalii să ofer că eram super grăbit, toată acțiunea a durat undeva la 15-20 min cu 2 dușuri. Ale mele! 

Nu-i jepcară, nu te grăbește (în cazul meu chiar nu avea cum), este o moldoveancă bine clădită, face ce zice...o singură poziție am bifat. Ea deasupra, a fost suficient. A fost unul din cazurile alea când am căutat o descărcare rapidă și m-am lipsit de Caragiale fără să stau deloc pe gânduri. Ce-i drept...nici nu-i punctul meu forte gândirea. 

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor! 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...