Sari la conținut

Vizita scurta in Oradea ! Rbk🎀 0725662467


Vizitator RebecaRebby

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna va imbratisez pe toți 🤗🤗 

De luni voi fi in oraș 2-3 zile ! 

ultima vizita pe acest an , voi reveni in Ianuarie B35458EE-E40B-46A9-BEC5-CB609D896BCA.jpeg.94141a598c8c7e2a64b714b1e49584eb.jpeg

locatia va fi in cartierul prima universități 😊

 

0725662467 Programarile pe wapp ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 20 minute, jorje27 a spus:

De ce jignesti xxx89oradea? Orice femeie este frumoasa asa cum e pe lume si trebuie apreciata asa cum e. Esti frumoasa Rebeka sincer chiar mi-as dori sa te cunosc si sa ne jucam impreuna🤪😘 te pup 

Cu mare drag , de luni voi fi in Oradea 2-3 zile 😘 iar in privința comentariilor de prost gust sau din lipsa de ocupație și lipsa de bun simt nu am sa îmi bat capul 🙂 

va pup 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 10 ore, xxx89oradea a spus:

Ce grăsana! Tu ar trebuie să ne plătești pe noi că te futem! Părerea mea personală!  Mă scuzați!

Și care este problema că este "grăsană"   nu îți place treci mai departe .Are destui fani amatori de bbw printre care sunt și eu . Mulți și-ar dori să aibă o asemenea consoartă in viață

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 29.10.2021 la 8:21, just12 a spus:

Și care este problema că este "grăsană"   nu îți place treci mai departe .Are destui fani amatori de bbw printre care sunt și eu . Mulți și-ar dori să aibă o asemenea consoartă in viață

Mie mi ar placea sa am asa O pritena ca Tine sper sa ne vedem te pup din Satu Mare 🤗🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna seara de mâine voi fi în oraș! Atașez programul  pt ca sunt întrebata des ce program am !!! 8EAB7895-6377-4777-A769-58335A6EC883.jpeg.446bfe332f22b682a8fdb7406371fbab.jpegF29EC064-44A4-427B-90B3-5094F80B9940.jpeg.97ab0167637c2255f218f148c31a3dc8.jpeg

30 .duminica -17:00/22:00 

01.luni 08:00-22:00

02.marti 08:00-22:00

Ultima vizita în oraș pe anul acesta

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 3 ore, jorje27 a spus:

Tarifele sunt tot aceleasi?

SERVICIILE MELE 

SEX ORAL PROTEJAT/NEP. IN FUNCÈšIE DE IGIENA

SEX NORMAL PROTEJAT

FACE SITTING

FRENCH KISS

‼️HAND JOBS

GFE

FOOT FETISH/FOOT WORSHIP

SEX TOYS

STRAP ON

69

SE ACCEPTA ANILINGUS/CUNILINGUS( din partea ta ) 

MASAJ EROTIC /MASAJ PROSTATIC

MASAJ DE RELAXARE CU ULEIURI

SEX IN DUS

SEX INTRE SANI

FIN CORPORALA

DIFERITE POZITII

CIM (extra 50 RON ) 

Anal in funcție de dimensiune / nu fac cu mărimi mari . 

-daca doriti ca BIJUTERIILE voastre sa fie alintate sirasfatate trebuie sa fii epilat, spalat, intr-un cuvant CURAT.

-imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

-daca programarea nu este confirmata cu 30 de min inainte, aceasta va fi anulata!

 

Tarife :

1 fin ( 30 min ) 150 RON 

2 fin + Masaj 1 h 250 RON 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0

Salutare tuturor!!!!recent ieșit de la Domnișoara vreau sa va las o recenzie...Programat încă de ieri pe azi dimineață la ora 9... programarea respectată din ambele părți...am fost primit călduros cu un zâmbet drăguță...după ce am intrat in apartament am inceput cu un duș și după o schimbare de vorbe înăuntru in camera de acțiune ...fata a început cu un oral neprotejat foarte plăcut și destul de lunga...la un moment dat am cerut să ne așezăm în 69(fara nici un coment din partea ei) a păsărică frumoasă și gustoasă ....(o fata curata)...După ma întrebat dacă am vreo poziție preferată și am ales că o vreau in capra ...fata a mișcă bine și am avut impresia că îi place și ei...sa umezit natural (avea lubrifiantul pregătit langa pat dar nu a folosit)...am și finalizat in poziția asta fiind oralul a fost foarte plăcut înainte și eram deja excitat la maxim ...după încă un dus și am stat unpic de vorba în living...și apoi din motive personale am fost nevoit să plec fara sa ajungem la nr2...dar nici după ce am anunțat o ce trebuie sa plec nu m-am simțit grăbit...mai stăteam câteva minute pe canapea și ne povesteam in timp ce mă îmbrăcăm încet ...fata este foarte drăguță și prietenoasa...notele mele sunt următoarele

Locație -10(apartament nou,nu prea ai ce comenta )

Igiena -10 epilata ,curata

Aspect - aici nu prea as da nota pentru ca gusturile nu se discuta ...ii dau o nota pentru gusturile MELE din partea mea primește un 9...la fața e frumoasa fata...corpul pentru mine e ok...îmi plac femeile mai tunate" sa zic așa...

De revenit -pentru mine Da...

Mulțumesc frumos Rebeca pentru întâlnire și ne mai vedem ..te pup...( Clientul cu cafea 😘😋

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 36 minute, boy boy23 a spus:

Salutare tuturor!!!!recent ieșit de la Domnișoara vreau sa va las o recenzie...Programat încă de ieri pe azi dimineață la ora 9... programarea respectată din ambele părți...am fost primit călduros cu un zâmbet drăguță...după ce am intrat in apartament am inceput cu un duș și după o schimbare de vorbe înăuntru in camera de acțiune ...fata a început cu un oral neprotejat foarte plăcut și destul de lunga...la un moment dat am cerut să ne așezăm în 69(fara nici un coment din partea ei) a păsărică frumoasă și gustoasă ....(o fata curata)...După ma întrebat dacă am vreo poziție preferată și am ales că o vreau in capra ...fata a mișcă bine și am avut impresia că îi place și ei...sa umezit natural (avea lubrifiantul pregătit langa pat dar nu a folosit)...am și finalizat in poziția asta fiind oralul a fost foarte plăcut înainte și eram deja excitat la maxim ...după încă un dus și am stat unpic de vorba în living...și apoi din motive personale am fost nevoit să plec fara sa ajungem la nr2...dar nici după ce am anunțat o ce trebuie sa plec nu m-am simțit grăbit...mai stăteam câteva minute pe canapea și ne povesteam in timp ce mă îmbrăcăm încet ...fata este foarte drăguță și prietenoasa...notele mele sunt următoarele

Locație -10(apartament nou,nu prea ai ce comenta )

Igiena -10 epilata ,curata

Aspect - aici nu prea as da nota pentru ca gusturile nu se discuta ...ii dau o nota pentru gusturile MELE din partea mea primește un 9...la fața e frumoasa fata...corpul pentru mine e ok...îmi plac femeile mai tunate" sa zic așa...

De revenit -pentru mine Da...

Mulțumesc frumos Rebeca pentru întâlnire și ne mai vedem ..te pup...( Clientul cu cafea 😘😋

 

 

 

 

 

Te pup și îți mulțumesc pt aceasta recenzie 🤗😘 

mulțumesc și pt cafeluța 🤗❤️😘

Sa ne vedem cu bine sănătoși ! Pupici 

Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0

Salutare.

Azi am fost la domnisoara.Ce sa spun.Ieri am facut programare pentru astazi si totul a fost ok.A fost respectata de care amandoi.

Ce pot sa spun ca pozle o avantajeaza umpic.Are niste sani imensi foarte frumos conturat,ce mai pe gustul meu.Ca si atitudine din partea ei a fost super.Am discutat umpic despre una alta.

Am fost servit cu un pahar de apa, avea si suc dar eu am preferat apa.Fumat o tigara si trecut la dus.

Baia este curata ,cu gel de dus si prosop curat.Dupa ce am iesit eu a intrat si ea la dus.

Ca si actiune a fost ok.Eu nuprea am fost in forma buna dar sa straduit mult cu mine.Nu mam simtit deloc grabit sau ceva de genul.

Per total a fost o experienta reusita zic eu.

Pentru mine este de revenit.

Multumesc pentru clipele frumoase petrecute cu tine.

Cu siguranta am sa mai revin.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 3 ore, Mihai390 a spus:

Salutare.

Azi am fost la domnisoara.Ce sa spun.Ieri am facut programare pentru astazi si totul a fost ok.A fost respectata de care amandoi.

Ce pot sa spun ca pozle o avantajeaza umpic.Are niste sani imensi foarte frumos conturat,ce mai pe gustul meu.Ca si atitudine din partea ei a fost super.Am discutat umpic despre una alta.

Am fost servit cu un pahar de apa, avea si suc dar eu am preferat apa.Fumat o tigara si trecut la dus.

Baia este curata ,cu gel de dus si prosop curat.Dupa ce am iesit eu a intrat si ea la dus.

Ca si actiune a fost ok.Eu nuprea am fost in forma buna dar sa straduit mult cu mine.Nu mam simtit deloc grabit sau ceva de genul.

Per total a fost o experienta reusita zic eu.

Pentru mine este de revenit.

Multumesc pentru clipele frumoase petrecute cu tine.

Cu siguranta am sa mai revin.

 

Iti mulțumesc și eu pt vizita te mai astept cu mare drag ! 😘🤗

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Va mulțumesc pt vizitele voastre frumoase 🤗 ma bucur ca încă mai exista oameni cu bun simt si caractere frumoase ❤️  
Voi tine cont de sfaturile voastre si vă voi mai face o vizita luna aceasta ❤️😘

 

Indisponibila

 

 
 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 44 minute, Rbyrbk a spus:

Va pup ❤️
De mâine dimineața voi fi in oraș ❤️
joi -vineri-sambata ! 

programarile pe wapp ❤️ 
 

📍prima universități 📍

Cine poate oferi mai multe detalii despre Rebeca? Din recenzii nu prea am dedus eu multe, iar ce se scrie în alte orașe nu întotdeauna este valabil și la noi. 

Mulțumesc. 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 19 minute, ursuletulpanda a spus:

Cine poate oferi mai multe detalii despre Rebeca? Din recenzii nu prea am dedus eu multe, iar ce se scrie în alte orașe nu întotdeauna este valabil și la noi. 

Mulțumesc. 

Pe pagina asta am o recenzie care am făcut acum câteva săptămâni ...am incercat să fiu acolo detaliat..încearcă să-l citești și poate te ajuta cu ceva ...dar eu personal îți recomand că este o fata drăguță ...se comporta frumos cu clienți ...eu cred că n-ai de pierdut cu ea ..Spor sa ai 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 minut, boy boy23 a spus:

Pe pagina asta am o recenzie care am făcut acum câteva săptămâni ...am incercat să fiu acolo detaliat..încearcă să-l citești și poate te ajuta cu ceva ...dar eu personal îți recomand că este o fata drăguță ...se comporta frumos cu clienți ...eu cred că n-ai de pierdut cu ea ..Spor sa ai 

Mersi, am citit recenziile, dar un coleg scrie că pozele o avantajează. Aici m-am împotmolit. 

Spor și ție! 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 1 minut, ursuletulpanda a spus:

Mersi, am citit recenziile, dar un coleg scrie că pozele o avantajează. Aici m-am împotmolit. 

Spor și ție! 

Pai nu e genul slim dar nici nu e femeia nu știu cât de grasa ...daca îți plac femeile mai plinuțe UNPIC atuncea o sa fie și ea pe placul tau ...și la fata e frumoasa...

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 1 minut, boy boy23 a spus:

Pai nu e genul slim dar nici nu e femeia nu știu cât de grasa ...daca îți plac femeile mai plinuțe UNPIC atuncea o sa fie și ea pe placul tau ...și la fata e frumoasa...

Mulțumesc. M-ai ajutat mult. Mie personal frumusețea nu se limitează la înălțime, greutate, mărime sau culoare. Cine este frumoasă este frumoasă! Iar în acest domeniu am întâlnit cele mai variate manifestări ale frumuseții feminine. Sper să mai întâlnesc multe în viață! Numai bine. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...