Sari la conținut

Bună dragilor am revenit în oraș


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna dragii mei, am zis sa va scriu aici.... Am schimbat locația pentru cei ce mi știau locația, ce ce va interesează am și colega acum 

150 finalizare cu amndoua (plătite fiecare în parte)

300 ora(plătite fiecare în parte) 

Va pupammmm

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
3 hours ago, alinamicuta said:

Buna dragii mei, am zis sa va scriu aici.... Am schimbat locația pentru cei ce mi știau locația, ce ce va interesează am și colega acum 

150 finalizare cu amndoua (plătite fiecare în parte)

300 ora(plătite fiecare în parte) 

Va pupammmm

Adica 300 si 600, scrie clar, nu mai ameti lumea.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 ore, mihaicostin8 a spus:

Adica 300 si 600, scrie clar, nu mai ameti lumea.

daca am zis că ne plătiți pe fiecare în parte ce e greu așa și te amețesc? Dacă vrea cineva sa intre cu amndoua o finalizare 150 pentru ea și 150 eu și la ora la fel !!!! Acum ai înțeles dragule? Te pup 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0
Acum 4 ore, alinamicuta a spus:

Bună dragule meu,nu mă descurc  să pun poze ,daca știe cineva și mă ajută o sa pun cu mare drag

 

Screenshot_20210829-210244_Chrome.jpg

Screenshot_20210829-210240_Chrome.jpg

Screenshot_20210829-210234_Chrome.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 14 minute, mihaicostin8 a spus:

Vezi ca ai numarul gresit pe poze, ametito... Ia numara cifrele, sa vezi, cate iti dau?

Bai deștepților ce nu îți convine ție? Care e problema ta? ,Mă ce ai cu mine? Da am greșit și am scris numărul aiurea pe poze care e treaba ta? App ametit ești tu știi să faci doar contre,idiotule !!!( Scuzați mi vocabularul dar serios chiar nu mai suport)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, alinamicuta said:

Bai deștepților ce nu îți convine ție? Care e problema ta? ,Mă ce ai cu mine? Da am greșit și am scris numărul aiurea pe poze care e treaba ta? App ametit ești tu știi să faci doar contre,idiotule !!!( Scuzați mi vocabularul dar serios chiar nu mai suport)

Nu-l mai băga în seamă că nici măcar atât nu merită. E evident că omul e aici doar ca să critice, să facă mișto și să-și bată joc de alții. Îți dai seama ce viață palpitantă trebuie să ai astfel încât să pierzi timpul pe aici toată ziua și să faci doar asta... 🤦‍♂️

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 1 minut, Babyboy18 a spus:

Nu-l mai băga în seamă că nici măcar atât nu merită. E evident că omul e aici doar ca să critice, să facă mișto și să-și bată joc de alții. Îți dai seama ce viață palpitantă trebuie să ai astfel încât să pierzi timpul pe aici toată ziua și să faci doar asta... 🤦‍♂️

Ok,dar e urat așa...in fine te pupăcesc 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...