Sari la conținut

Antonia - 0727913800 - Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:c-ta
  • Oras:c-ta

Salut. Am fost eu, nu mai merg altadata. Masaj de nota 5, + un numar , am platit o ora 250 si dupa juma de ora se uita ca mai vreau sa stau , nu plec. O bucuresteanca cam celulitoasa, fara GFE, dragutica la fata, de asta am ramas. Dupa parearea mea de evitat.

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
1 hour ago, toolbar said:

Salut. Am fost eu, nu mai merg altadata. Masaj de nota 5, + un numar , am platit o ora 250 si dupa juma de ora se uita ca mai vreau sa stau , nu plec. O bucuresteanca cam celulitoasa, fara GFE, dragutica la fata, de asta am ramas. Dupa parearea mea de evitat.

Bine ai venit în mijlocul nostru. Am și eu o rugăminte la tine. Te rog detaliază un pic experienta ta cu Antonia. Și spune-ne dacă face și sex sau numai masaj. 

Gica1955, te-ai scos. 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:c-ta
  • Oras:c-ta

Pai, cam numai sex face, Ca sa faci masaj tre sa fi maseuza. Sigur nu e meseuza ca ma pricep la masaj. Face masaj un pic mai bine dacet un om obisnuit. 

In  rest, sani mici , cam 27 ani, cur mare, sa zicem inaltuta. Eu am fost initial pt masaj , da cica face masaj numai la ora +sex. Suparata pe alte fete ca ofera de toate la preturi mici 😀.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 5 ore, g2br13l a spus:

Bine ai venit în mijlocul nostru. Am și eu o rugăminte la tine. Te rog detaliază un pic experienta ta cu Antonia. Și spune-ne dacă face și sex sau numai masaj. 

Gica1955, te-ai scos. 🤣🤣🤣

Buna baieti!2-3 zile în urma, am deschis eu un topic și am scris: Nu recomand și nr fetei.Are lvatia vi-za-vi de City,la teuri,bloc turn,etajul 4.Ptr mine fata este varză!Am scris acolo mai amănunțit.Salutari la toti

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
La 20.08.2021 la 22:10, Dima74 a spus:

Buna baieti!2-3 zile în urma, am deschis eu un topic și am scris: Nu recomand și nr fetei.Are lvatia vi-za-vi de City,la teuri,bloc turn,etajul 4.Ptr mine fata este varză!Am scris acolo mai amănunțit.Salutari la toti

@pisicuts ia vezi ce faci cu topicul asta ca sunt doua topicuri deschise.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...