Sari la conținut

☑️Adina>DeepBlowjob ,diferite fantezii❌❗0725762272


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
La 18.11.2021 la 12:56, adinaaa a spus:

0725762272

Servicii :
Oral ne/protejat 
Normal protejat 
69
Annilingus /Cunnilingus 
Finalizare orala /corporala (faciala NU)
Orice poziție 
Sărutări corp /mângâieri 
Cadou - 150 finalizarea /250 ora 
--------------------------------------------------------------------------
200 finalizarea-350 ora  
Eu Submissive soft - hard sex ,face fuck ,palme peste fund ,tras de par ,vorbit vulgar 

Dominare  soft( pentru voi) lovit ,umilit ,scuipat ,uro ,penetrare dildo ,facesiting ,footfetish ,face slapping

Pentru alte curiozități discutam la telefon sau whatsapp
💋💋


 

2021-11-15-13-22-11-813.jpg

Uhh ce femeie adevarata 😘💣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
Acum 14 ore, mr1414 a spus:

Esti singura in locație ? 

Buna 

Nu sunt singura ,am colega pe Anna 

Disponibila pentru programări 

Locație str Galați Nr 2 

💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Vizitat si eu domnisoara... dat o clantza si plecat ! 😂 

O experienta faina, decenta, la un pret ok, servicii bune. Programare facuta pe whatsapp, am prins-o usor, iar la ora stabilita eram in fatza blocului ei, bloc unde mai fusesem in trecut la Anemona (pt cunoscatori). Mi-a deschis usa tipa din poze, pozele sunt reale 100%, e o tipa ok, primitoare, arata ok la fatza, ne-am asezat la cateva povesti scurte, m-a servit cu un pahar cu apa si am trecut la dus nu inainte insa de a-i achita cei 150 de lei din proprie initiativa. Revenit in camera, a inceput fata cu un ON ca lumea, adanc, cu multa saliva.. scuipat... ce mai, de toate intr-un cuvant (sau ma rog... doua). Alternat cu sex intre sani, are niste sani frumosi chiar daca putin lasati, dar sunt numai buni de futut. Trecut iar la oral, are o tehnica foarte buna, unul dintre cele mai bune oraluri primite vreodata fara sa exagerez. Am lasat-o sa ma termine asa, stropind-o strasnic pe sani... Dusul de final... imbracat si plecat.

Ca note:

Locatie: 10 - ap modern, baie dotata cu tot ce trebuie

Aspect: 7 - cam multe kg in plus, dar mi-au placut sanii ei fiind mari

GFE: 8 - nici nu prea aveam nevoie de FK sau altceva la momentul respectiv... m-am dus mai mult pt un ON (vorba lu' Cheloo - "am preluat teoria si am pus-o in practica i'am dat o muie o muie o muie salbatica!!" 🤣🤣 )

ON: 10 - aici pot puncta lejer cu nota 10 fara discutii...

NP: nu am ce nota aici ca nu am... practicat ... poate data viitoare

Igiena: 10 - curata, nu am nimic de reprosat

Timp door-to-door: aprox 30 de min... nu te grabeste, oricum cica eram ultimul client pe ziua respectiva

Per total merge de o descarcare, e destul de buna, are servicii ok, la oral exceleaza si chiar merita vizitata numai si pt atat !

In concluzie recomand fata cu caldura !!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
Acum 13 ore, bulangiuu a spus:

Vizitat si eu domnisoara... dat o clantza si plecat ! 😂 

O experienta faina, decenta, la un pret ok, servicii bune. Programare facuta pe whatsapp, am prins-o usor, iar la ora stabilita eram in fatza blocului ei, bloc unde mai fusesem in trecut la Anemona (pt cunoscatori). Mi-a deschis usa tipa din poze, pozele sunt reale 100%, e o tipa ok, primitoare, arata ok la fatza, ne-am asezat la cateva povesti scurte, m-a servit cu un pahar cu apa si am trecut la dus nu inainte insa de a-i achita cei 150 de lei din proprie initiativa. Revenit in camera, a inceput fata cu un ON ca lumea, adanc, cu multa saliva.. scuipat... ce mai, de toate intr-un cuvant (sau ma rog... doua). Alternat cu sex intre sani, are niste sani frumosi chiar daca putin lasati, dar sunt numai buni de futut. Trecut iar la oral, are o tehnica foarte buna, unul dintre cele mai bune oraluri primite vreodata fara sa exagerez. Am lasat-o sa ma termine asa, stropind-o strasnic pe sani... Dusul de final... imbracat si plecat.

Ca note:

Locatie: 10 - ap modern, baie dotata cu tot ce trebuie

Aspect: 7 - cam multe kg in plus, dar mi-au placut sanii ei fiind mari

GFE: 8 - nici nu prea aveam nevoie de FK sau altceva la momentul respectiv... m-am dus mai mult pt un ON (vorba lu' Cheloo - "am preluat teoria si am pus-o in practica i'am dat o muie o muie o muie salbatica!!" 🤣🤣 )

ON: 10 - aici pot puncta lejer cu nota 10 fara discutii...

NP: nu am ce nota aici ca nu am... practicat ... poate data viitoare

Igiena: 10 - curata, nu am nimic de reprosat

Timp door-to-door: aprox 30 de min... nu te grabeste, oricum cica eram ultimul client pe ziua respectiva

Per total merge de o descarcare, e destul de buna, are servicii ok, la oral exceleaza si chiar merita vizitata numai si pt atat !

In concluzie recomand fata cu caldura !!

Mulțumesc ,te mai aștept cu drag 💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Am trecut si eu, cu putin noroc pe la Adina.
 

Stabilit o ora cu ea, programat pentru pe seara. Ajuns relativ usor la ea, locuri de parcare, zona ok, apartament fain.

 

Adina e o fata foarte faina, ai ce discuta cu ea, foarte sociabila, atitudine foarte buna, chiar printre cele mai ok pe partea asta, si nu numai :)
 

De actiune as putea sa povestesc multe, dar o sa spun doar ca a fost exact ce trebuie, e buna buna, se simte chiar fain, stie sa se muleze destul de bine dupa tine, as reveni cel putin saptamanal sa o mai chinui putin :D 

 

Iar ca si aspect, pozele sunt reale, dar mie mi s-a parut ca arata mai bine in realitate totusi. Clar de recomandat dupa experienta asta.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0722 165 491
  • Oras:Brasov
Acum 21 ore, altmarz a spus:

Am trecut si eu, cu putin noroc pe la Adina.
 

Stabilit o ora cu ea, programat pentru pe seara. Ajuns relativ usor la ea, locuri de parcare, zona ok, apartament fain.

 

Adina e o fata foarte faina, ai ce discuta cu ea, foarte sociabila, atitudine foarte buna, chiar printre cele mai ok pe partea asta, si nu numai :)
 

De actiune as putea sa povestesc multe, dar o sa spun doar ca a fost exact ce trebuie, e buna buna, se simte chiar fain, stie sa se muleze destul de bine dupa tine, as reveni cel putin saptamanal sa o mai chinui putin :D 

 

Iar ca si aspect, pozele sunt reale, dar mie mi s-a parut ca arata mai bine in realitate totusi. Clar de recomandat dupa experienta asta.

Mulțumesc de vizita 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salut, colegi! Am fost si eu la domnisoara! 
  
Nu e o recenzie negativa sau ceva, spun doar experienta mea! Citind pe forum ca exceleaza la oral(si da, se pricepe) am zis sa ii trec si eu pragul!

Ajung in locatia ei de pe AVV, urc sus, deschide usa Adina...si aici am ramas putin: wtf. E mare, frate! Pozele o avantajeaza mult de tot, se pricepe sa isi faca poze!

Am zis ca daca tot m-am programat, sa nu ii stric si ei ora programata, raman! Facut dus, si mergem in dormitor! Am optat un oral si cam atat! 
 

De revenit eu nu mai revin, pt ca is not my type! Plus ca nici nu avea mare chef de lucru, in jur de ora 13-14.  
 

spor!

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...