Sari la conținut

CARLA Sweet Noua in Oras si Noua in Domeniu iti pot oferi un masaj erotic foarte senzual +40 736 534 428 tel & wp


Postări Recomandate

CARLA Sweet Noua in Oras si Noua in Domeniu iti pot oferi un masaj erotic foarte senzual +40 736 534 428 tel & wp

Sunt noua in domeniu deci un pic timida

Nu am mai facut masaj dar sper sa ma descurc

Sper sa va placa de mine

Lucrez doar cu poze reale pozele sunt facute de mine

Va astept la mine

Am 1.65 cm, 20 ani , forme ideale, un zambet superb, o privire de printesa 

Cu modul in care ma prezint si ceea ce stiu sa fac ma voi juca cu tine pe parcursul unei sesiuni de masaj

Pretul pentru o sedinta de masaj erotic este de 200 lei pentru o ora

Sunt entuziasmata sa va cunosc prima mea zi aici

Ma gasiti astazi in zona Calea Victoriei - Aproape de Piata Romana si Piata Amzei

7cda8c5e-a348-4aea-9392-08d20546287f.jpg

9849b1e9-1160-46cd-930f-20ef547e71b1.jpg

cf920e24-90ae-44c9-b15e-763653e22af6.jpg

d885cf59-c952-4835-aa6d-59223fb108b8.jpg

f350ecdf-cd53-4c41-b674-2a38c43010a9.jpg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

o recenzie incurajatoare, 200 lei economisiti,+ timp si nervi...Carla, schimba atitudinea, daca vrei sa ti iasa ceva!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitata si de mine azi, programare facuta pe whatsapp la 13:30 ajuns la locatie ii dau mesaj ca am ajuns si imi da un mesaj ca a plecat in oras sa manance si revine peste 20 min, ma duc la o terasa sa beau o cafea sa o astept si revine ea cu un mesaj dupa vre-o 25min ca e disponibila, locatie e in aceeasi locatie cu Eros, la et 4 NU FACUTA Liftul, ajuns in camera curatenie, fata e cea din poze tinerica sanii mari frumusica, vizitat baia dar lipsa gel de dua, in schimb avea doua prosoape curate. Masaj de relaxere slabut,  iar la cel erotic cam grabita nu accepta fk si nici degete la pasarica. Eu unu nu mai revin, nu e rea dar mai are decinvatat.

Locatie 5 lipsa parcare ,lift urata intrarea printre mesele de la terasa

Aspect 9

Masaj de relaxare 7

Masaj erotic 6

Platit 200lei

Calar nu e pentru cei care cauta GFE

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
1 hour ago, hotzu2014 said:

Vizitata si de mine azi, programare facuta pe whatsapp la 13:30 ajuns la locatie ii dau mesaj ca am ajuns si imi da un mesaj ca a plecat in oras sa manance si revine peste 20 min, ma duc la o terasa sa beau o cafea sa o astept si revine ea cu un mesaj dupa vre-o 25min ca e disponibila, locatie e in aceeasi locatie cu Eros, la et 4 NU FACUTA Liftul, ajuns in camera curatenie, fata e cea din poze tinerica sanii mari frumusica, vizitat baia dar lipsa gel de dua, in schimb avea doua prosoape curate. Masaj de relaxere slabut,  iar la cel erotic cam grabita nu accepta fk si nici degete la pasarica. Eu unu nu mai revin, nu e rea dar mai are decinvatat.

Locatie 5 lipsa parcare ,lift urata intrarea printre mesele de la terasa

Aspect 9

Masaj de relaxare 7

Masaj erotic 6

Platit 200lei

Calar nu e pentru cei care cauta GFE

Este Aria_u_relax ?

Link spre comentariu

Cateva clarificari pentru ca mi-ati lasat foarte multe mesaje

O sa incerc sa le iau pe rand

-imi pare rau ca domnul acela si-a dat drumul foarte repede eu sunt inca la inceput inca invat sa imi aranjez timpul nu am avut intentia sa il finalizez repede dar s-a intamplat probabil el s-a excitat foarte tare la tittyfuck

- nu o cunosc pe Aria nu stiu cine este nu sunt ea eu sunt noua in domeniu si in oras

- nu am nici o treaba cu saloanele de care spuneti voi 

- pozele mele sunt reale nu am silicoane sunt sanii mei naturali daca nu ma credeti puteti vedea asta foarte simplu

o sa revin cat de curand cu un set nou de poze sa va convingeti

Sunt inca la inceput o sa incerc sa tin de cont de tot ce imi transmiteti

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

@ Carla Sweet, pari o dulce , ai un fizic atragator, esti si....foxy !☺😘😚🤗

Lucrurile simple au si eficacitate.

Clientul plateste o oră, este normal sa stea o oră, DTD.

In timpul rămas ii faci masaj de relaxare, il imbratisezi, socializezi.

Il ajuti sa se relaxeze, fizic si psihic.

👍🏻😉

Ce spui, este așa de complicat si dificil ?

Succes maxim si sa inveti tehnici de masaj si de finalizari....senzuale.🥰🤭😋

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Carla_Sweet a spus:

A few clarifications because you left me a lot of messages

I'll try to take them one at a time

-I'm sorry that gentleman left very quickly I'm still at the beginning I'm still learning to arrange my time I didn't intend to finish it quickly but it probably happened he got very excited at tittyfuck

- I don't know Aria, I don't know who she is, I'm not her, I'm new in the field and in the city

- I have nothing to do with the salons you are talking about 

- my pictures are real I don't have silicones they are my natural breasts if you don't believe me you can see this very simply

I will come back soon with a new set of pictures to convince you

I am still at the beginning, I will try to take into account everything you send me

 

i personally didnt get excited with tittyfuck in 15 minutes massage...so i had to finish myself...so you are not a sexbomb that makes men cum in 15 minutes...you just want to make fast money ....dont excuse yourself

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
3 hours ago, Carla_Sweet said:

Cateva clarificari pentru ca mi-ati lasat foarte multe mesaje

O sa incerc sa le iau pe rand

-imi pare rau ca domnul acela si-a dat drumul foarte repede eu sunt inca la inceput inca invat sa imi aranjez timpul nu am avut intentia sa il finalizez repede dar s-a intamplat probabil el s-a excitat foarte tare la tittyfuck

- nu o cunosc pe Aria nu stiu cine este nu sunt ea eu sunt noua in domeniu si in oras

- nu am nici o treaba cu saloanele de care spuneti voi 

- pozele mele sunt reale nu am silicoane sunt sanii mei naturali daca nu ma credeti puteti vedea asta foarte simplu

o sa revin cat de curand cu un set nou de poze sa va convingeti

Sunt inca la inceput o sa incerc sa tin de cont de tot ce imi transmiteti

 

Aaaa deci clientul este de vina, coboara 2 etaje, intreaba de Amanda, te invata ea ce sa faci timp de 1 ora si asa vor fi toti clientii multumiti vei avea recenzii bune si vor reveni...trebuie doar sa vrei

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...