Sari la conținut

Fc. Farul Constanta


Postări Recomandate

Acum 1 oră, g2br13l a spus:

Începutul anilor 80. Meci Farul Constanța - Steaua București. Pe de-o parte Antonescu, Tufan, Buduru, Peniu, de cealaltă parte Vigu, Sătmărean, Iordănescu Puiu, Liță Dumitru. Mama ce jucători și de o parte și de alta. 

Și sint sigur ca am sărit câțiva care meritau mentionati

gabriele eu nu imi mai aduc aminte la ce meci am fost prima oara. in schimb la Farul jucau Stefanescu in poarta, marele Antonescu, Borali, Drogeanu,Turcu,Mustafa,Tufan si Kallo

  • Like 1
Link spre comentariu
14 hours ago, cristi bug said:

Și ceea ce spuneam eu acum aproximativ un an se adeverește. Timpul trece și stadionul nimic. Cum îl vor termina ei în 2024 nici prin cap nu-mi trece. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 ore, g2br13l a spus:

Și ceea ce spuneam eu acum aproximativ un an se adeverește. Timpul trece și stadionul nimic. Cum îl vor termina ei în 2024 nici prin cap nu-mi trece. 

Il aduce pe trailer 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
9 hours ago, cristi bug said:

Tu mai crezi ce zice asta? Oricum termenele sint lapidar rostite. Plus vrăjeală ca primăria și-a făcut treaba. Hai sa fim serioși. În 2024 nu o sa vedem stadion. Poate în 2026-2028.

Link spre comentariu
1 hour ago, g2br13l said:

Tu mai crezi ce zice asta? Oricum termenele sint lapidar rostite. Plus vrăjeală ca primăria și-a făcut treaba. Hai sa fim serioși. În 2024 nu o sa vedem stadion. Poate în 2026-2028.

Tu vrei stadion cand asta nu o sa termine strazile si trotuarele? N-am vazut macar o plomba in asfalt care sa ramana la nivel. De cate ori au spart intersectia dintre Soveja si Tomis pana acum? Cred ca de vreo 5 ori daca nu mai mult. Am schimbat un parbriz pana acum si asta nou deja e pocnit.

Nu sunt bastinas si s-ar putea sa ma insel. Cum ii spune la teatrul din spatele mall-ului City? De cand il stiu se tot degradeaza.

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, Orb1t said:

Tu vrei stadion cand asta nu o sa termine strazile si trotuarele? N-am vazut macar o plomba in asfalt care sa ramana la nivel. De cate ori au spart intersectia dintre Soveja si Tomis pana acum? Cred ca de vreo 5 ori daca nu mai mult. Am schimbat un parbriz pana acum si asta nou deja e pocnit.

Nu sunt bastinas si s-ar putea sa ma insel. Cum ii spune la teatrul din spatele mall-ului City? De cand il stiu se tot degradeaza.

Pai nu e ca vreau eu. El se lauda ca datorita lui CNI face o investiție de 100 milioane la C-ta. Și face un stadion de 18.000 de locuri în locul celui vechi. Și asta pana în 2024. Eu mi-am tot exprimat îndoială, bazându-mă pe sala polivalenta care stagnează de vreo 3 ani și tocmai de ceea ce ai spus și tu. Minunatul șantier al străzilor din Constanța pe care le-a tot început și niciuna nu a terminat în acest mandat. 

  • Like 1
Link spre comentariu
6 hours ago, g2br13l said:

Pai nu e ca vreau eu. El se lauda ca datorita lui CNI face o investiție de 100 milioane la C-ta. Și face un stadion de 18.000 de locuri în locul celui vechi. Și asta pana în 2024. Eu mi-am tot exprimat îndoială, bazându-mă pe sala polivalenta care stagnează de vreo 3 ani și tocmai de ceea ce ai spus și tu. Minunatul șantier al străzilor din Constanța pe care le-a tot început și niciuna nu a terminat în acest mandat. 

Nu stiu cand vor finaliza santierul Constanta. Indoiala este pt urmatorul lui mandat.

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, Orb1t said:

Nu stiu cand vor finaliza santierul Constanta. Indoiala este pt urmatorul lui mandat.

Eu am înțeles ca următorului lui mandat ar fi la Poarta Alba, pentru 2 milioane de euro deturnat spre alte scopuri. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...