Sari la conținut

Fc. Farul Constanta


Postări Recomandate

Vizitator cupra.r
Reputație: 0
Acum 3 ore, sandu53 a spus:

Cum sa nu fi sceptic proiectul  sala polivalenta de lângă terenurile Voința și Conpref e început de 2 ani și au tras decât gardurile  și cam atât 😄

La noua sala polivalenta chiar se lucreaza in ultimul timp 24 din 24

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 28 minute, cupra.r a spus:

La noua sala polivalenta chiar se lucreaza in ultimul timp 24 din 24

Tot cei posibil ultima data când am trecut pe acolo nu era nici o mișcare dar cu siguranța proiectul e început de 2 ani 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
3 hours ago, cupra.r said:

La noua sala polivalenta chiar se lucreaza in ultimul timp 24 din 24

 

2 hours ago, sandu53 said:

Tot cei posibil ultima data când am trecut pe acolo nu era nici o mișcare dar cu siguranța proiectul e început de 2 ani 

Confirm ca se lucreaza.  Si lucrarea nu este inceputa de 2 ani. A inceput dupa alegeri. Deci nu mai fi carcotas Sandule.

Link spre comentariu
3 minutes ago, playmaker said:

 

Confirm ca se lucreaza.  Si lucrarea nu este inceputa de 2 ani. A inceput dupa alegeri. Deci nu mai fi carcotas Sandule.

Nu e carcoteala și nici n-are lagatura cu politica. Asta e realitatea. 

Link spre comentariu

https://santiereonline.ro/app/projects/details/Sala-polivalenta-D-P-1E-cu-5000-de-locuri-Constanta-P034641

 Pe scurt CNI prin 2017 a de larat ca a început lucrarea la sala polivalenta. În 2021 lucrările sint la 30%. Deci prin 2024 o sa avem handbal la Constanța. 😀😀

La stadionul de fotbal încă n-a început nimic. 

Sandule nu mai fi carcotas. 😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 minute, playmaker a spus:

 

Confirm ca se lucreaza.  Si lucrarea nu este inceputa de 2 ani. A inceput dupa alegeri. Deci nu mai fi carcotas Sandule.

Fratemiu locuiește la 30 metri de acel loc și ne vizitam destul de des 😁știu când s-a îngrădit locul și a început studiile aferente😉

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 13 minute, g2br13l a spus:

https://santiereonline.ro/app/projects/details/Sala-polivalenta-D-P-1E-cu-5000-de-locuri-Constanta-P034641

 Pe scurt CNI prin 2017 a de larat ca a început lucrarea la sala polivalenta. În 2021 lucrările sint la 30%. Deci prin 2024 o sa avem handbal la Constanța. 😀😀

La stadionul de fotbal încă n-a început nimic. 

Sandule nu mai fi carcotas. 😀😀

😂😂 ce sa fac și eu dacă mă plictisesc mai inventez lucruri 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 minute, g2br13l a spus:

https://santiereonline.ro/app/projects/details/Sala-polivalenta-D-P-1E-cu-5000-de-locuri-Constanta-P034641

 Pe scurt CNI prin 2017 a de larat ca a început lucrarea la sala polivalenta. În 2021 lucrările sint la 30%. Deci prin 2024 o sa avem handbal la Constanța. 😀😀

La stadionul de fotbal încă n-a început nimic. 

Sandule nu mai fi carcotas. 😀😀

Și tine cont ca pe acel teren nu exista nimic erau decât 2 porți la un stadion in primul trebuie demolat 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
9 hours ago, sandu53 said:

Și tine cont ca pe acel teren nu exista nimic erau decât 2 porți la un stadion in primul trebuie demolat 😁

M-am referit strict cand au inceput efectiv lucrarile. Cum o fi, cum n-o fi, sa o finalizeze naibii odata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

27.08.2021 - etapa 5

FCU Craiova -  Fc Farul  1-1

Nu am vazut meciul, doar fazele si comentariile de dupa meci. Am vazut o multime de ocazii pt Farul si cica posesie 70% in favoarea noastra. Magistrala ocazia lui Hefte. Si pe banca sunt rezerve capabile.

Mi se pare o echipa frumoasa Fc Farul.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, offload a spus:

Gabriele iar esti prost? Te deranjeaza adevarul? Am lovit cumva in gasca? De ce inchideti topicele unde va trag toti la muie , gen topicul Corina? Prost ai fost , dobitoc o sa ramai , hai sictir!

Prostul tot prost esti

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
5 hours ago, offload said:

Ce suporter esti tu daca nu stii numele jucatorilor din echipa favorita??? Hefte asta e spaniol si il cheama Jefte (se citeste Hefte) Betancor

O sa ma documentez. Merci' mult ca m-ai tras de atentie.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
5 hours ago, offload said:

Gabriele iar esti prost? Te deranjeaza adevarul? Am lovit cumva in gasca? De ce inchideti topicele unde va trag toti la muie , gen topicul Corina? Prost ai fost , dobitoc o sa ramai , hai sictir!

Nu incepeti si aici, va rog. Certati-va pe DG sau unde doriti. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

13.09.2021

Fc Farul - Academica Clinceni 5-0

Jefte Betancor

Adrian Petre

Enes Sali

Chiar daca am jucat in compania unui adversar net inferior, echipa pare din ce in ce mai legata in joc. Sunt si rezerve de valoare care pot substitui imediat un titular. 

Jefte Betancor parca e de pe alta planeta.

Enes Sali 16 ani.

Adrian Petre incepe usor usor sa isi arate valoarea.

Nu stiu de unde ii gaseste Hagi dar are fler!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
4 hours ago, cristi bug said:

Ce o să câștigăm la masa verde meciul cu FCSB dacă nu se va juca numai să nu intervină gunoaiele de la LPF.

Nu cred, frate!! Nu vezi ce umbla JiJi la "botoane"?? Am vazut ce-a facut aseara cu Mioveniul. A vazut o tara intreaga. Nu au rusine. Ani si ani de zile...

Link spre comentariu
Acum 1 minut, playmaker a spus:

Nu cred, frate!! Nu vezi ce umbla JiJi la "botoane"?? Am vazut ce-a facut aseara cu Mioveniul. A vazut o tara intreaga. Nu au rusine. Ani si ani de zile...

Adevarul e ca wcsb,in ultimele etape,prea sunt favorizati de arbitrii,dar,asta e,pana nu or sa bage VAR,o sa tot fie furaciuni

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...