Sari la conținut

0785412869 / 0785375327 Roșcată


Postări Recomandate

3 hours ago, nelutufox said:

Am avut si eu o tentativa de a merge la ea. Programat pe whatsapp, totul fain frumos, pana cand ajung acolo si nu mai raspunde nici pe whatsapp, nici la vreunul din telefoane. Am stat o jumatate de ora prin zona si am plecat. In fata blocului unde activeaza mai erau doi tipi pe banci diferite.

Habar n-am daca erau clienti aflati pe lista de asteptare sau pesti, dar cand am plecat am trecut iar prin fata blocului si domnii erau inca acolo.

Parerea mea e ca e de evitat.  Eu am pierdut mai bine de doua ore aiurea in trafic sau stand pe acolo. E destula competitie, iar eu unul nu sunt destul de disperat sa ii mai dau o noua sansa oricat de laudata ar fi pe aici. Fiecare insa face cum stie.

A dat de gustul banilor probabil ea sau pestisorul si acum nu se mai satura.

 

mi-a da si mie teapa azi, la fel programare, si apoi radio silence, asa ca I concur, si aveam un streak  bun, de vr-o luna nu mi-a mai dat una teapa, ultima a fost in militari residence, dar acolo e de mirat daca nu e teapa, am zis ca de acum ma duc la cele care sunt active pe forum. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 5 ore, nelutufox a spus:

Multi de aici si cei de pe celalalt forum. Nu ca actiune in sine, ci ideea ca e frumoasa la fata si presupunerea ca ar fi incepatoare te pot tenta cand vine vorba de fata asta.

 

Care celalalt forum?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...