Sari la conținut

New Elissa 0712268679🥰


Postări Recomandate

  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15

Buna dragii mei  numele meu este Elissa , am 19 ani,  45 kg si 1,60 înăltime. Sunt venită la voi in oras pentru prima dată deci daca vreti sa încercați ceva nou si fresh va astept pe la mine sa ne simtim bine amândoi. 🥰🥰

Servicii: Oral protejat, sex protejat , 69 , masaj erotic sau de relaxare ,ofer uro, foot fetish .
Totul este protejat.

Nu fac Anal sau sărutări . 
Răspund la mesaje , what’s app sau apel pe telefon .

Nu accept oameni in stare de ebrietate sau cu bile .

Preturi : 150 finalizarea si 300 lei ora 

***0712 268 679***

IMG-20210818-WA0011.jpg

received_228841529128644.jpeg

received_2028797810592187.jpeg

received_1324226624641565.jpeg

fotor_1629562504729.jpg

fotor_1629562473353.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oneștilor 15
  • Oras:Oneștilor 15
Acum 2 ore, m0f0ss a spus:

Adica tu esti mai prejos decat "colega" sau cum?  Te rog sa actualizezi tarifele la 200 / 400 🙂

Fiecare fata este liberă sa ceara cat vrea , nimeni nu este mai presus sau prejos in cazul nostru 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
39 minutes ago, Elissa.Xxx said:

Fiecare fata este liberă sa ceara cat vrea , nimeni nu este mai presus sau prejos in cazul nostru 😘😘

Da'... Noi de ce nu avem libertatea să plătim cât vrem?

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Elissa.Xxx a spus:

... nimeni nu este mai presus sau prejos in cazul nostru ...

Stimata d-ra.. pai tocmai ca, cel putin dpdv al pretului, matale esti mai prejos decat colega, din moment ce ai tarife mai mici, capisci? 🙂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, povestitorul said:

Salut ...pentru doritori de varza ... anul acesta am o recolta record ...1 leu kg ...de la 500 kg in sus 80 de bani kg 😉😉

Salut! 

Pentru gospodine care vor să pună murături pentru la iarnă, vând butoaie (diferite culori și cu capac!) la preț de 150/bucata. Pentru profesioniste...care achiziționează inclusiv sare, foi de dafin, semințe de chimen, mărar uscat și furtun, am o ofertă imbatabilă de 200 RON tot tacâmul. 

Pietroul este din partea casei... Cadou! 🤩

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Cozonac7 a spus:

Salut! 

Pentru gospodine care vor să pună murături pentru la iarnă, vând butoaie (diferite culori și cu capac!) la preț de 150/bucata. Pentru profesioniste...care achiziționează inclusiv sare, foi de dafin, semințe de chimen, mărar uscat și furtun, am o ofertă imbatabilă de 200 RON tot tacâmul. 

Pietroul este din partea casei... Cadou! 🤩

Ce faci bre ... imi strici afacerea ....🤣🤣...sau hai sa ne asociem ...vin tare din urma cu zacusca ...20 de lei borcanul de 800 g 😛😛... se poate so 10 lei borcanul de 400 g ...doar cu borcanele voastre 😉😉😉

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, povestitorul said:

Ce faci bre ... imi strici afacerea ....🤣🤣...sau hai sa ne asociem ...vin tare din urma cu zacusca ...20 de lei borcanul de 800 g 😛😛... se poate so 10 lei borcanul de 400 g ...doar cu borcanele voastre 😉😉😉

Ce vorbă-i asta!? Cum să-ți stric afacerea, ne asociem și facem avere!! 🤑

Pentru borcanele de zacuscă... Am acțibilde cu data fabricație(nefalsificate), 50 de bani/bucata. Pentru persoane sofisticate, ieste și stickere d'alea cu mesaje + imagini, la preț de 1 leu 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, Cozonac7 a spus:

Ce vorbă-i asta!? Cum să-ți stric afacerea, ne asociem și facem avere!! 🤑

Pentru borcanele de zacuscă... Am acțibilde cu data fabricație(nefalsificate), 50 de bani/bucata. Pentru persoane sofisticate, ieste și stickere d'alea cu mesaje + imagini, la preț de 1 leu 😂

Gata ... batem palma ...pt lugume poti conta pe mine ...varza , ardei , conopida , sfecla , castraveti , ceapa ... cartofi i am vandut in Belgia ... am un var acolo si are taraba la Bruxell ... i am dat cu tot cu pamant sa atarne greu la cantar 😉😉😉...cica asa mare cautare au ca mi a cumparat si samanta 😆😆

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
3 minutes ago, povestitorul said:

Gata ... batem palma ...pt lugume poti conta pe mine ...varza , ardei , conopida , sfecla , castraveti , ceapa ... cartofi i am vandut in Belgia ... am un var acolo si are taraba la Bruxell ... i am dat cu tot cu pamant sa atarne greu la cantar 😉😉😉...cica asa mare cautare au ca mi a cumparat si samanta 😆😆

Perfect! Am și eu niște cunoștințe prin Spania, Germania, Italia și Halkidiki! Punem de-o franciză și facem mii dă miliarde 🤑

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, Cozonac7 a spus:

Perfect! Am și eu niște cunoștințe prin Spania, Germania, Italia și Halkidiki! Punem de-o franciză și facem mii dă miliarde 🤑

Da ... dupa care suntem milionari ... sau miliardari si ne permitem.sa mergem si la domnite cu Op in meniu 😉😉😉

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
11 hours ago, povestitorul said:

Da ... dupa care suntem milionari ... sau miliardari si ne permitem.sa mergem si la domnite cu Op in meniu 😉😉😉

vai de capul meu ce ocazie am ratat , pt zacusca aveai nevoie de borcane si eu tocmai le-am aruncat ca imi ocupau tot balconul si nu le vroia nimeni . faceam si eu un ban pe borcane 

  • Haha 3
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, fciuca a spus:

vai de capul meu ce ocazie am ratat , pt zacusca aveai nevoie de borcane si eu tocmai le-am aruncat ca imi ocupau tot balconul si nu le vroia nimeni . faceam si eu un ban pe borcane 

Vezi ...cum a trecut norocul.pe langa tine ...maine , poimaine ...te vedeam in Top 10 miliardari ... alaturi de noi doi evident 😉😉

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...