Sari la conținut

A fost cineva 0757454844


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Salut,  fost eu la ea ieri.

Aspect 6.5 hmm cum sa zic.. de urâtă nu e frumoasă, albă ca brânza, slabă, sâni lăsați tare. 

Atitudine 6 la telefon e foarte amabilă. Când ajungi la ea.. asa și asa.. 

 

Oral 5 într-un singur ritm și abia trece de capul puli..Și după un minut două de supt o ia la laba. 

Normal 6 am schimbat câteva poziția. a fost mai ok aici, Dar prer total e extrem de leneșă.. și dacă îl propi ceva îți spune ,,așa nu pot.. așa nu pot..'' și ma refer la lucruri simple..  cum ar fi umerii craci sau oral la mergia patului, etc nu mai întru în detalii.. de aici și nota pentru atitudine.. 

Are o atitudine tipica de curva. atitudine pe care o au 90% din panaramele astea..care nu știu ce înseamnă să muncești pentru banii.. sau știu în felul lor de curve.. hei, ca un om normal muncește o zi/ o zi jumate pentru banii aia pe care tu îi câștigi în practic 30 de minute de muncă, mi-se pare normal! dar MUNCEȘTE! e veșnic... Ma gândesc ca o curvă vede lucrurile în felul ei de curvă.. pana la urma de aia îi zice la curva CURVĂ! Și nu le bag pe toate în aceiași oală! Pentru ca sunt unle ok cărora banii și atâta pulă în gura și în pizdă nu le-a sters orice urma de omenie..

Uff.. am divagat un pic de sa subiect 😅

 

Locație 7 cam modestă, ca și restul lucrurilor 😆

Igiena 7 la prima vedere pare ok, dar când te apuci de treaba se cam simte mirosul ala acru.. știți voi la ce ma refer😆

Preț 100 fin 150 h 200 cu cim/cof eu am ales 1h cu cim/cof sub 50 de minute DTD raport calitate preț slab.. mai bine mai pui 50 și mergi la o fata ok de aici, e fără cim dar dar aspect servicii sunt mult mai ok..

Bafta!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...