Sari la conținut

Aryana 0722827371


Postări Recomandate

Vizitator fucku87
Reputație: 0
8 minutes ago, aryanaaa said:

Sun când pot, daca trec 30 minute nu mai sun...

Nu am mai putut prelungi șederea în oraș, când revin o să anunț. Mulțumesc celor ce m-au vizitat 💙💙

Sa ma fută becu daca eu am înțeles cum se poate programa futacu la tine..... 3 zile te-am tot sunat la ore diferite și ai avut telefonul tot inchis...whatsapp nu ai... Lămuriți-mă si pe mine 

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 11 minute, fucku87 a spus:

Sa ma fută becu daca eu am înțeles cum se poate programa futacu la tine..... 3 zile te-am tot sunat la ore diferite și ai avut telefonul tot inchis...whatsapp nu ai... Lămuriți-mă si pe mine 

Ii trimiti un mail si iti zice cand poate face schimbul de ulei la masina.

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
27 minutes ago, aryanaaa said:

Sun când pot, daca trec 30 minute nu mai sun...

Nu am mai putut prelungi șederea în oraș, când revin o să anunț. Mulțumesc celor ce m-au vizitat 💙💙

N-ai minute...sau de ce nu mai suni? 🤭

18 minutes ago, fucku87 said:

Sa ma fută becu daca eu am înțeles cum se poate programa futacu la tine..... 3 zile te-am tot sunat la ore diferite și ai avut telefonul tot inchis...whatsapp nu ai... Lămuriți-mă si pe mine 

Scrisori. 

Dacă te grăbești și nu ești dispus să aștepți zile'n șir, telegramă. Și achiți taxa de timbru în regim de urgență! 

Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0
5 minutes ago, skyrocket said:

Sau si mai bine. Prindeti porumbei, dresati-i si puneti-le in cioc un ravas cu cererea de programare pt domnisoara. Si apoi trimite-i la adresa (daca o da). 

Jur ca asta am vrut sa scriu si eu 🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 5 minute, costy7 a spus:

Plus că decât să o sune o 100 pe zi și să răspundă la 10 mai bine își face programul pe ziua respectiva cate programări ia și apoi anunță aici că nu mai are locuri, dar mă rog....

👏👏👏

Eu mam plictisit cât am sunat încât am renunțat la ideea de a mai merge la ea😑

Link spre comentariu

Asta-i spuneam ieri lu Roxxxy cand am fost la ea... ca avem multa cantitate in Timisoara, dar prea putina calitate, raportat la cantitate si la marimea pietei din Timisoara. 

Un motiv pentru care se intampla asta, e pt ca suntem cel mai indepartat oras din tara, fata de capitala, Cluj, Brasov, Iasi, Constanta si altele mai micute. Noi suntem apropiati doar de Arad (unde nu-i cine stie ce piata) si Oradea. Atat pe partea de vest. Timisoara, Arad si Oradea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 8 ore, aryanaaa a spus:

Buna❤️ de maine revin în orașul vostru... Voi sta între 2-4 zile, după cum știți majoritatea(cei care m-ați vizitat).. timpul meu liber este limitat deoarece am un job,nu îmi permit să stau mai mult. 

Serviciile(oral deepthroat/Throat fuck and face fuck n/p,normal soft/hard p,annillingus activ 50+) și prețul (100/200)sunt aceleași(prima pagina), după cum știți deja, excelez la oral 🥰 am adăugat și 📍CIM(extra 50)📍

La cunni se poate și face sitting

 

La asa servicii trebuie sa te vizitez

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...