Sari la conținut

Pissy Moldoveancă


Postări Recomandate

Acum 11 minute, Rbtrobert a spus:

Fa ti alt cont ca te-ai facut de cacao... am citit cateva comenturi si recenzii de tine si imi pareai un tip ok. Acum sincer incerc sa imi dau seama ce era in neregula  cu celalate tipe... nu ai cum sa te duci la una si nu ii vezi pizda. Ca vrea doar anal sau doar oral. RIP tupeufin

Uite că mai sunt bărbați care s-au săturat de pizdă și vor să mai încerce și curu dar ce s-a întâmplat a fost un accident și nu știu dacă a fost numai vina mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, tup3ufin said:

Uite că mai sunt bărbați care s-au săturat de pizdă și vor să mai încerce și curu dar ce s-a întâmplat a fost un accident și nu știu dacă a fost numai vina mea.

Man, scuze, dar cand ajungi sa futi un barbat si apoi sa lasi si o recenzie pozitiva, nu are cum sa fie altceva decat vina ta! :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, raddu29 a spus:

Man, scuze, dar cand ajungi sa futi un barbat si apoi sa lasi si o recenzie pozitiva, nu are cum sa fie altceva decat vina ta! :)))

E vina mea că n-am fost prea atent,dar totuși când în anunț nu scrie nimic despre niciun bărbat,trans , gay ori schimbare de sex atunci cine-i de vină?

Link spre comentariu
Acum 7 ore, tup3ufin a spus:

Uite că mai sunt bărbați care s-au săturat de pizdă și vor să mai încerce și curu dar ce s-a întâmplat a fost un accident și nu știu dacă a fost numai vina mea.

Salut!

Nu e treaba mea, dar nici fumat nu ai cum sa spui ca a fost accident, parerea mea este ca, exagerezi cand spui asta!

Pace tuturor! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 16 ore, tup3ufin a spus:

Ce 69 mah că a vrut doar anal, că cică era pe ciclu sau nu știu ce mai îndruga,și eu ca fraieru am pus botu,asta e,măcar să nu mai pățească nimeni asemenea rușine

Uffff, eu eram tare curios daca se umezeste natural la pasarica😘😘😘😂😂😂

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
La 23.08.2021 la 15:51, sile007ro a spus:

care fetita ? :))))

Sa înțeleg ca pana la urma ca tu ai avut dreptate??? Dupa mine nu este nimic de ras. Legat de  domnul cu notele..... a greșit și el. Cu toții mai greșim... contează ca e bine și ca nu a patit alte accidente.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 25.08.2021 la 2:26, raddu29 a spus:

Man, scuze, dar cand ajungi sa futi un barbat si apoi sa lasi si o recenzie pozitiva, nu are cum sa fie altceva decat vina ta! :)))

Asta am observat și eu. Omul probabil chiar s-a simțit bine și a avut o experiență sexuală plăcută. Ști cum se zice ce nu ști nu te afectează.....pina afli.

Link spre comentariu

  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Ce-are, mah, daca a avut cocosel? Bine ca nu il mai are. Si, si mai bine e ca nu l-ai vazut. Poate era mai mare decat al tau😂😂
Acum lasand gluma la o parte, nu ai de ce sa te simti prost, rusinezi sau mai stiu eu ce... Sunt altii care platesc sa mearga la TS sa fie fututi in cur si le mai inghit si sl0b0zu| alora. Daca nu te-a faultat in esapament si te-ai simtit bine, da-i inainte. Pe langa ce e pe forumul asta, tu esti copil de țâță😂

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...