Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Știu ca la un moment dat erau și la liziera după Dumbrava cum mergi spre Roman,  ceteodata erau vreo 3-4 mai bune,  dar nu am mai trecut de ceva timp pe acolo și nu mai știu sigur cine se mai perinda.Poate vreun coleg știe ceva și ne poate detalia 

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Salutare colegi , știe cineva din voi dacă la Liziera , la popasul de după Dumbrava,  mai activează fete?

Erau la un moment dat 2 , una blonda și una brunetă,  arătau foarte bine , iar blonda făcea un oral demențial....

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

activeaza mereu...dar au ori pestii cu ele mai in spate...ori o matroana de etnie care se baga in fata si stabileste preturile... depinde ce prinzi... matroana are vreo 4-5 tinerele...dar nici nu discuta pana nu incaseaza baba...si nu ies din gura ei... cu celelalte mai mature sau "independente" nu am vb. ... mai sunt cateva pe la avion...la rond...sau pana la avion...pe drumul spre Narcisa...dar de obicei sunt de etnie si destul de praf... uzate si trecute de floare varstei....sau chiar vreo 2 de 50 de ani. Am prins una relativ ok...slim , tunsa scurt...vopsita platina...imbracata toata in alb... spunea ca face si anal...totalul cu 100, oral np cu 50. Am optat pt un oral np dar dupa ce platesti totul e fortat si pe cea mai mare graba... la cat se forta ajunsese sa scape dintii. A trebuit sa o calmez sa o suga elegant sa pot termina. Totusi, imediat ce termini ai senzatia ca nu a meritat cheltuiala. Mai erau vreo 3 pe la pista de carting... dar doar una mai grasuta, de etnie, cu atitudinea ok... cred ca le tine pe celelalte 2 ca sa iasa ea in evidenta. Asta prin vara...si oricum avea scorurile mai mari... sarea in 80 pt un oral np si 100 nr... nu facea anal. Daca tot dai aproape ca la cele de pe aici... macar nu te zgarcesti si profiti de conditii... La strada sunt cam praf... iar la anunturi sunt cam pisii... si in toamna, cele cu servicii de calitate sarisera la 400 ron ora. Nu mai e nimic de futai la liber in oras... pline vilele marginase de videochatiste... plin orasul de minore si mall-ul de ghinioniste in cautare de viitor fost sot, cu bani... care sa le scoata din rutina ca sa-si impuna ele fixurile lor. Vin vremuri grele coaie

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
Acum 5 ore, Redeemer77 a spus:

activeaza mereu...dar au ori pestii cu ele mai in spate...ori o matroana de etnie care se baga in fata si stabileste preturile... depinde ce prinzi... matroana are vreo 4-5 tinerele...dar nici nu discuta pana nu incaseaza baba...si nu ies din gura ei... cu celelalte mai mature sau "independente" nu am vb. ... mai sunt cateva pe la avion...la rond...sau pana la avion...pe drumul spre Narcisa...dar de obicei sunt de etnie si destul de praf... uzate si trecute de floare varstei....sau chiar vreo 2 de 50 de ani. Am prins una relativ ok...slim , tunsa scurt...vopsita platina...imbracata toata in alb... spunea ca face si anal...totalul cu 100, oral np cu 50. Am optat pt un oral np dar dupa ce platesti totul e fortat si pe cea mai mare graba... la cat se forta ajunsese sa scape dintii. A trebuit sa o calmez sa o suga elegant sa pot termina. Totusi, imediat ce termini ai senzatia ca nu a meritat cheltuiala. Mai erau vreo 3 pe la pista de carting... dar doar una mai grasuta, de etnie, cu atitudinea ok... cred ca le tine pe celelalte 2 ca sa iasa ea in evidenta. Asta prin vara...si oricum avea scorurile mai mari... sarea in 80 pt un oral np si 100 nr... nu facea anal. Daca tot dai aproape ca la cele de pe aici... macar nu te zgarcesti si profiti de conditii... La strada sunt cam praf... iar la anunturi sunt cam pisii... si in toamna, cele cu servicii de calitate sarisera la 400 ron ora. Nu mai e nimic de futai la liber in oras... pline vilele marginase de videochatiste... plin orasul de minore si mall-ul de ghinioniste in cautare de viitor fost sot, cu bani... care sa le scoata din rutina ca sa-si impuna ele fixurile lor. Vin vremuri grele coaie

 

Adevăr grăiești colegu'.

Eram curios de cea blonda de la liziera , dacă mai activează pe acolo , oprisem o data la ea și crede-mă si-a meritat cei 100 . OP adânc cu deep susținut cum puține știu să-l facă,  iar la NP are niște mișcări de te da pe spate , este și foarte comunicativa,  chiar ai ce sa discuți cu ea și nu se grăbește. Îți dă senzația ca ii place ceea ce face.

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Grija mare pe la centrul de afaceri... e destul de des o patrula mobila de politie pe acolo.  Plus ca locul lor actiunii e imediat dreapta dupa spalatorie, cum urci de la avion...bate rau la ochi pana dispari dupa malul de pamant si e infect. Groapa de gunoi cu prezervative folosite si servetele. Cele varza de pe drumul spre Sarata te bagau in drumurile din porumb...dar acum e campul pustiu si nu mai ai unde te ascunde.  FOARTE Rar apare ceva frumos la aspect... dar si fotomodel, cand te ia cu "hai mai repede, eu nu pot sa stau atat... hai, nu termini o data?"...crede-ma ca nu merita. E poate mai sec decat la cele de pe publi 24... cand ai noroc sa prinzi ceva care arata ca in poze.  Daca e chiar grabita te prinzi imediat...ti-o suge cat mai scuturat si imediat e capra pana sa apuci sa ai erectie.  Acum 2 veri pe la iesirea din Brasov am prins o tigancusa pusa pe seriozitate:... dezbracata total... oral protejat dar foarte dedicata...si cand a stat deasupra, s-a aruncat in ea ca picamerul. Am tras de timp cat am putut, dar dupa ce am terminat, tot mi-a murit inevitabil... altfel nu se oprea...si eu nu as fi oprit-o :)). soare si un chip placut...un corp frumos dar nu pisi...a meritat 100 ron...mai ales ca nu a tinut cont de limita de timp.  Genul de tipa la care sa-i iei nr de contact... sa o prinzi cu inca o amica si sa investesti pt o iesire memorabila la iarba verde... sa te golesti complet in vreo 3-4 ore...sa uiti de toate grijile. Am dat de ea din nou... e tot pe acolo...dar s-a mai ingrasat...insa nu pare sa-i fi scazut atitudinea pro client.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Ajunge atat... e pustiu afara... si risti sa dai de cewbaka cu hainele astea de iarna si glugile... a disparut verdeata de pe camp...nu se mai pot ascunde dupa porumb, si risti sa ramai cu masina in noroi pana ajungi la locul actiunii.  Sa mai si platesti pt asta devine ridicol. Aseara am sunat la tot ce misca pe publi 24. Iar ne-au impanzit tigancusele puse pe japca? Nu a fost anunt cu "tipa stilata si deucata" sa nu aiba corzile vocale date cu smirghel si sa nu vb pe tonul ala sictirit de vanzatoarede flori la piata.  Deosebit de slab iar. A reaparut Jojo... dar din poze nu pare cine stie ce... pula mea... are cracii mai grosi si lucrati ca mine... zici ca face sala sa poata da jos clientii de pe ea. E asa faimoasa pt ca nu e japca si desi dai mai mult, nu te grabeste? La ce preturi au unele...nu se justifica aspectul...si pozele de acum 4 veri.    Eh... poate anul asta merge mai bine... spor la intalniri avantajoase. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

in fata la pista de carting...chiar si pana pe la 3-4 ziua...daca e frumos afara.  Doua sunt cam mereu... una foarte praf, si o tipa de etnie cat de cat ok...nu are treaba cu ce vezi in poze pe publi:))...dar tine preturile cam la fel. Eh...e mai ignorata de patrule zona. ...La iesirea spre Sarata, cred ca doar dimineata...pana la 12... si la fel  tot zona aia, cum mergi spre avion sau cum vi de la el, in varful dealului, langa gardul ala de piatra statea una... dar e destul de circulata zona de patrule locale...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...