Sari la conținut

0757 563 859-a fost cineva


Postări Recomandate

Acum 11 ore, jardel a spus:

N-a fost nimeni, poze fake, numarul fara cratime: 0757563859!!!!! :birthday

Imi pare rau daca am gresit cu ceva in scrierea postarii, am intrebat pentru ca arata okay, anuntul mi s a parut destul de sec si pe langa asta am sunat de cateva ori si are tel inchis. Poate ajuta si pe altcineva postarea sa nu se duca aiurea daca raspunde.

Link spre comentariu
Acum 28 minute, Rataka31 a spus:

Imi pare rau daca am gresit cu ceva in scrierea postarii, am intrebat pentru ca arata okay, anuntul mi s a parut destul de sec si pe langa asta am sunat de cateva ori si are tel inchis. Poate ajuta si pe altcineva postarea sa nu se duca aiurea daca raspunde.

Am sunat mai devreme, o cheama Andreea , sta langa mc nord, are 33 si cand am intrebat daca poate sa imi confirme cu alte poze a refuzat. Destul de grabita, cica are pana la 15 program.

  • Mersi 2
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
La 25.08.2021 la 8:16, Rataka31 a spus:

Am sunat mai devreme, o cheama Andreea , sta langa mc nord, are 33 si cand am intrebat daca poate sa imi confirme cu alte poze a refuzat. Destul de grabita, cica are pana la 15 program.

Și de ce nu ai avut sânge în instalație sa mergi măcar să vezi dacă arată ca în poze?e clar nu stă ea și nici altele să-ți confirme ție și la nimeni cu alte poze că sunt reale și e ea în ele.

Ideea e simplă..poze reale sau ireale..mergi..o vezi.. îți place? o tufi...nu,o refuzi politicos și ieși pe ușă.Și așa te lămureai și tu care-i treabă cu ea..ne lămureai și pe noi.Doar nu te obliga sa rămâi dacă nu-ți plăcea..no??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...