Sari la conținut

Recomandari pentru Rechinul Mexicanu’


Vizitator fytgl1

Postări Recomandate

Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Va rog sa consemnati in acest topic toate perlele ascunse, scoateti-le de la naftalina si de unde le tineti pitite pentru marele maestru emerit in curvasarie rechinu (aka oblete infumurat).
Gata cu pomanagii, domnu’ rechinu’ are pofta de fondante 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 20 minute, fytgl1 a spus:

Va rog sa consemnati in acest topic toate perlele ascunse,

Vezi ca prima perla e chiar gingonete-poponete ..... :lol: hai fa-i o recenzie, fii util cu ceva ... :lol:

Da' parca ziceai ca ma ignori ....  :lol:   .... iar latri aiurea ma boschetare ?  :lol:

  • Like 2
  • Haha 3

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 minut, fytgl1 a spus:

Voi incepe eu cu o recomandare, care fie voba intre noi, va fi pe placul rapitorului de apa dulce.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/doly-transs-milf-cu-sani-naturali-si-forme-generoase-sigura-in-locatie/7ihdhe204g1g71962175dffe3182dhhf.html
 

Domnu’ rechinu, sunt sigur ca va veti bucura de formele generoase ale acestei mimoze 😁

Deci sa inteleg ca ai vizitat-o ma bulangiu mititel , numai ca o tii ascunsa numa pentru tine .... :lol::lol::lol:

:lol:   Ma fytz, tu sigur ai 18 ani ? Ca dupa cum te comporti si dupa cum scrii, eu am impresia ca inca locuiesti cu parintii .... :lol:

  • Like 2
  • Haha 4

 

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Chiar acum, rechinu00 a spus:

Deci sa inteleg ca ai vizitat-o ma bulangiu mititel , numai ca o tii ascunsa numa pentru tine .... :lol::lol::lol:

:lol:   Ma fytz, tu sigur ai 18 ani ? Ca dupa cum te comporti si dupa cum scrii, eu am impresia ca inca locuiesti cu parintii .... :lol:

Mai bulangiu barosan, tu esti cel open minded…deschis la experiente noi si iubitor de bulangii…am spus sa te ajut, sa nu te mai vaicaresti atat…eu nu sunt amator de asa ceva, dar “fatuca” fiind aproape de varsta matale, m-am gandit ca o sa iasa o intalnire de pomina 😂 
Sa nu uiti sa lasi o recenzie!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, fytgl1 a spus:

am spus sa te ajut, sa nu te mai vaicaresti atat

Singurii care se vaicaresc aici sunteti tu si cu scursura ailalalta ...  :lol:

 

Acum 14 minute, fytgl1 a spus:

Voi incepe eu cu o recomandare

Recenzeaza tramvaiul ala mai laba trista , sa intelegem si noi de ce il recomanzi ...  :lol::lol::lol:

  • Like 2
  • Haha 2

 

Link spre comentariu
28 minutes ago, fytgl1 said:

Voi incepe eu cu o recomandare, care fie voba intre noi, va fi pe placul rapitorului de apa dulce.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/doly-transs-milf-cu-sani-naturali-si-forme-generoase-sigura-in-locatie/7ihdhe204g1g71962175dffe3182dhhf.html
 

Domnu’ rechinu, sunt sigur ca va veti bucura de formele generoase ale acestei mimoze 😁

Nup, ai dat pe langa ! Fii atent aici, uite: Eveline s-ar putea sa vina pe la noi, in vizita, de mult o astept !

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/new-top-ts-andreea-100-rela/ehef7205f29g760de66gg121d8d65ghh.html

Iar daca o sa vezi un Panamera Turbo S culoare alb cu numar de Buc. prin Galati, sa stii ca ar trebui sa mergi la proprietara masinii :)

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/lore-lorens-ts-rond-alba-iulia-cec-bank/79g9617hi59g7298e9gg9di867276f34.html

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 39 minute, rechinu00 a spus:

Singurii care se vaicaresc aici sunteti tu si cu scursura ailalalta ...  :lol:

 

Recenzeaza tramvaiul ala mai laba trista , sa intelegem si noi de ce il recomanzi ...  :lol::lol::lol:

Bossulica, nu fi timid, da-i inainte cu tupeu si nu rata perla asta! 
Nu ma mai copia, laba trista 😂

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 6 minute, horny_gooner a spus:

Fyt, daca o vezi pe strada imbracata si fara sa stii detalii despre ea, sigur intorci capul dupa ea si o fluieri. Despre ce vorbim ?

60532eaac757f-full-21.jpg

Boss, vad ca ai gusturi dubioase, dar gusturile nu se discuta 😁 

Oricat de bine ar arata, in chilotei te asteapta o surpriza…maricica 😂 unde mai este farmecul daca nu are pupaza 😂

Link spre comentariu
10 minutes ago, fytgl1 said:

Boss, vad ca ai gusturi dubioase, dar gusturile nu se discuta 😁 

Oricat de bine ar arata, in chilotei te asteapta o surpriza…maricica 😂 unde mai este farmecul daca nu are pupaza 😂

Nu ma astept sa intelegi dar uite. Fetele alea:

Unu la mana - arata asa pentru ca iau hormoni (Estrogen si derivate, care le schimba structura din barbat in femeie).

Doi la mana - pentru ca iau hormoni nu prea au erectie, deci implicit, nici ejaculare.

Trei la mana - Cele mai multe sunt pasive (adica bottoms), tocmai pentru ca nu mai au erectie si/sau libido. Ele simt placerea asa cum o simte o femeie.

patru la mana - Ok, are pasaroi si nu pasarica. Psihologic, creierul nu "vede" un barbat acolo, deci fricile si tabu-urile legate de gay cred ca sunt stupide, daca tu ca barbat, decizi sa vezi cum e sa ti-o traga o alta femeie cu pasaroi, nu vad unde sa fie problema ! Nu e acelasi lucru cu o femeie nascuta femeie care ti-o trage cu un strap-on pentru ca simti placere ? ;) Iti spun eu, e acelasi lucru, doar ca aici in loc sa fie un strap-on din plastic/latex/sticla, e ceva real.

Sper ca te-am mai lamurit, cat de cat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 18 minute, horny_gooner a spus:

Nu ma astept sa intelegi dar uite. Fetele alea:

Unu la mana - arata asa pentru ca iau hormoni (Estrogen si derivate, care le schimba structura din barbat in femeie).

Doi la mana - pentru ca iau hormoni nu prea au erectie, deci implicit, nici ejaculare.

Trei la mana - Cele mai multe sunt pasive (adica bottoms), tocmai pentru ca nu mai au erectie si/sau libido. Ele simt placerea asa cum o simte o femeie.

patru la mana - Ok, are pasaroi si nu pasarica. Psihologic, creierul nu "vede" un barbat acolo, deci fricile si tabu-urile legate de gay cred ca sunt stupide, daca tu ca barbat, decizi sa vezi cum e sa ti-o traga o alta femeie cu pasaroi, nu vad unde sa fie problema ! Nu e acelasi lucru cu o femeie nascuta femeie care ti-o trage cu un strap-on pentru ca simti placere ? ;) Iti spun eu, e acelasi lucru, doar ca aici in loc sa fie un strap-on din plastic/latex/sticla, e ceva real.

Sper ca te-am mai lamurit, cat de cat.

Boss nu te acuz de nimic, e placerea ta, ok…dar cand sunt cu o femeie nu ma gandesc cum e sa mi-o traga cu straponu’ …mie imi place femeia clasica…cu pasarica 😎

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 oră, fytgl1 a spus:

Bossulica, nu fi timid, da-i inainte cu tupeu si nu rata perla asta! 
Nu ma mai copia, laba trista 😂

Ai vrut sa o faci pe desteptu, si iar te-ai facut de cacat ... :lol:  .. esti chiar mai prost ca gogonete , ala macar si-a dat seama ca lumea rade de el si si-a vazut de treaba, da tie iti place in continuare sa te faci de cacat ... :lol: :lol: :lol:

 

Mai recomanda-ne ceva, poate chiar pe gogonete... :lol:

  • Like 4

 

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 39 minute, rechinu00 a spus:

Ai vrut sa o faci pe desteptu, si iar te-ai facut de cacat ... :lol:  .. esti chiar mai prost ca gogonete , ala macar si-a dat seama ca lumea rade de el si si-a vazut de treaba, da tie iti place in continuare sa te faci de cacat ... :lol: :lol: :lol:

 

Mai recomanda-ne ceva, poate chiar pe gogonete... :lol:

Chiar sunt bossulica, tu doar aspiri…esti un wanna’ be 😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, fytgl1 a spus:

Chiar sunt bossulica, tu doar aspiri…esti un wanna’ be 😂

Esti un cap de pula bleaga prost ca noaptea, aia esti ....  :lol:  ... zii sincer, tu scrii cand nu-s acasa mata si tactu ? ... ca nu pari sa ai mai mult de 18 ani ......   :lol:

  • Like 2
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0
Acum 1 minut, rechinu00 a spus:

Esti un cap de pula bleaga prost ca noaptea, aia esti ....  :lol:  ... zii sincer, tu scrii cand nu-s acasa mata si tactu ? ... ca nu pari sa ai mai mult de 18 ani ......   :lol:

Vorbeste tataie frumos! Nu mai fura curent pe aici! 🚓

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
Acum 2 ore, horny_gooner a spus:

Fyt, daca o vezi pe strada imbracata si fara sa stii detalii despre ea, sigur intorci capul dupa ea si o fluieri. Despre ce vorbim ?

60532eaac757f-full-21.jpg

Dar daca o vezi in fusta scurta si fara chiloti? Ramai cu sechele cand te intalnesti cu o fata pe care nu o cunosti prima grija e sa ii pui mana la pizda 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu

@fytgl1 Ray.... m-am tinut departe de toata discutia asta care sincer, nu ar trebui sa existe decit la gunoaiele care din cind in cind, rar, dupa ce invata sa citeasca, descopera un forum de curve.

Sincer parca in contul tau si al lui Gingo nu mai scrieti voi. Replica voastra era acida, ironica, hazlie, dar fara sa coboare sub un anume IQ. Cumva, undeva s-a intimplat ceva.... Parca nu mai sunteti voi...

Ai sa ma acuzi ca ii tin palma Rechinului... nu e vorba de asta, Rechinul intotdeauna a reactionat cu aceeasi moneda.

Nu spun ca e bine sau rau... dar uite asa s-a ajuns la o balacareala suburbana care nu va caracterizeaza pe nici unul din voi, fiind cu mult sub nivelul vostru intelectual.

SIncer regret vremile cind eu de abia descoperisem forumurile de curve.... si cind poetul neinteles al curvelor romanesti ma lua cu DEX-ul si DOOM-ul il bateati cu propriile arme de nu mai stia pe dupa ce poala a printesei de Tiglina sa se ascunda :lol:

Sper totusi ca sectiunea asta sa revina ceea ce trebuie....vorba unui clasic in viata :wink2

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, max6969 a spus:

Sincer parca in contul tau si al lui Gingo nu mai scrieti voi.

La gingo nu poti avea pretentii.... :))) ... ala a ramas blocat cu ideile lui fixe din 2011, si anume ca daca injuri curvele pe forum ele vor sta drepti si isi vor imbunatati serviciile , de teama lu' marele recenzor  .... :)))

Astalaltu parea mai destept, dar intre timp a preluat de la distrusul ala aerele de superioritate, si cam asta a fost tot .... :))) 

 

Uite am sa -mi fac timp mai tarziu sa le scriu la idioti cum functioneaza forumul acum, in 2021, poate inteleg si ei ca  vremurile dupa care plang ca prostii nu se mai intorc niciodata... :)))

  • Like 5

 

Link spre comentariu

Vizitator fytgl1
Reputație: 0
La 24.08.2021 la 19:36, rechinu00 a spus:

La gingo nu poti avea pretentii.... :))) ... ala a ramas blocat cu ideile lui fixe din 2011, si anume ca daca injuri curvele pe forum ele vor sta drepti si isi vor imbunatati serviciile , de teama lu' marele recenzor  .... :)))

Astalaltu parea mai destept, dar intre timp a preluat de la distrusul ala aerele de superioritate, si cam asta a fost tot .... :))) 

 

Uite am sa -mi fac timp mai tarziu sa le scriu la idioti cum functioneaza forumul acum, in 2021, poate inteleg si ei ca  vremurile dupa care plang ca prostii nu se mai intorc niciodata... :)))

Cum cineva are alta parere sau nu iti inchina osanale, incepi sa injuri, asta spune multe despre tine, dar nu vreau sa mai intru in polemica cu un alt golan din orasul asta trist.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...