Sari la conținut

Iuliana- 0726497643


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 30.09.2021 la 0:25, Dantelarul a spus:

@awokeone10Delia bruneta siliconata 0748984464 , e o dulceata , dar vezi ca e coada , programeaza-te din timp.

🙋‍♂️Care după 5 a fugit 😬😬😬

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am sunat cu 10 minute inainte cum am stabilit, si pana sa ajung nu a mai rapsuns. De abia dupa 40 min sa imi spuna ca are programare cu altcvn pentru o ora.

 La telefon de abia vb cu ea, spune doua cuvinte si inchide, se vede clar ca e pe fast dar m-au atras pozele. daca tot am așteptat aproape o ora, i-am dat mesaj ca stau pana iese programatul si vin dupa, m-a sunat pe wapp sa imi zica nu pot si a inchis.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Daca esti pe tzepe si pe fast mai bn nu mai veni la Pitesti (oricum nu cred ca mai vii) 😉 Nu ne plac tzepele si primul venit primul servit si pe fast 🤮

Link spre comentariu
La 28.09.2021 la 1:38, Subterana a spus:

Total neserioasa aceasta fata. Am făcut programare pe whatsapp, am ajuns la locație, i-am scris si am așteptat câteva minute…nu a mai răspuns deloc. Apoi m-a blocat. 
Concluzia: o pierdere totala de timp. puștoaicele astea trebuie evitate cât de mult posibil. Zero creieraș. 

 Subterana , tea rugat  Iulia să  demonstrezi că  este neserioasa,  de ce nu o faci ?  De ce denigrezi fete noi ?  Dacă  nu o faci   în fața  tuturor ești un penibil și încrederea noastră  în ce spui este 0 . Să  știi că  toți  plătim faptele urate , dacă  nu aici  pe pământ  , sigur sus  , stai liniștit  .   

PS-  fraților, din ce se vede Iulia , arată  bine de tot,  hai să  îi  dăm un pic de  credit că  e tânără  și la început.   După  ne întrebam de ce nu apar căprioare noi,   păi  uite d aia,  că  unii dintre noi ( Subterana)  fac afirmați fără acoperire.  De ce face asa? Nu știu ,  el știe.

  S a saturat frate și ea de atâta  răutate.   Tare ciudați sunteți,  ce aveți  de câștigat?

 

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
3 minutes ago, Tandem3 said:

 Subterana , tea rugat  Iulia să  demonstrezi că  este neserioasa,  de ce nu o faci ?  De ce denigrezi fete noi ?  Dacă  nu o faci   în fața  tuturor ești un penibil și încrederea noastră  în ce spui este 0 . Să  știi că  toți  plătim faptele urate , dacă  nu aici  pe pământ  , sigur sus  , stai liniștit  .   

PS-  fraților, din ce se vede Iulia , arată  bine de tot,  hai să  îi  dăm un pic de  credit că  e tânără  și la început.   După  ne întrebam de ce nu apar căprioare noi,   păi  uite d aia,  că  unii dintre noi ( Subterana)  fac afirmați fără acoperire.  De ce face asa? Nu știu ,  el știe.

  S a saturat frate și ea de atâta  răutate.   Tare ciudați sunteți,  ce aveți  de câștigat?

 

Tu ce ai de castigat daca bati drumul si nu iti mai raspunde ca vine altu care sta o ora? Sincer acum, crezi ca toti mintim si avem ceva cu ea? Gen atat poate fata, cheama cat mai multi si cine vine primul e servit

Link spre comentariu
La 28.09.2021 la 12:27, Iulianaalx a spus:

Ce programare ți ai făcut tu ? Ieri nu am muncit pana la urma …am dus pisica la spital 

 

La 28.09.2021 la 12:27, Iulianaalx a spus:

Astept un ss cu Conversația noastră 

Uite frate rugămintea ei,  de ce taci?  

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Acum 6 minute, elosuo a spus:

Tu ce ai de castigat daca bati drumul si nu iti mai raspunde ca vine altu care sta o ora? Sincer acum, crezi ca toti mintim si avem ceva cu ea? Gen atat poate fata, cheama cat mai multi si cine vine primul e servit

Este evident frate că  fată nu vrea să  ne mai răspundă,  păi dacă  unul minte cu nerușinare și cu acordul vostru  tacit , ce respect  să ne mai arate?  

PS-  nu am zis că  toți mințiți,   doar punctual, Subterana.   

Da faceți  ce vreți.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 59 minute, Tandem3 a spus:

 Subterana , tea rugat  Iulia să  demonstrezi că  este neserioasa,  de ce nu o faci ?  De ce denigrezi fete noi ?  Dacă  nu o faci   în fața  tuturor ești un penibil și încrederea noastră  în ce spui este 0 . Să  știi că  toți  plătim faptele urate , dacă  nu aici  pe pământ  , sigur sus  , stai liniștit  .   

PS-  fraților, din ce se vede Iulia , arată  bine de tot,  hai să  îi  dăm un pic de  credit că  e tânără  și la început.   După  ne întrebam de ce nu apar căprioare noi,   păi  uite d aia,  că  unii dintre noi ( Subterana)  fac afirmați fără acoperire.  De ce face asa? Nu știu ,  el știe.

  S a saturat frate și ea de atâta  răutate.   Tare ciudați sunteți,  ce aveți  de câștigat?

 

In primul rând modul in care ea cere demonstrații este unul lipsit de respect si nu merita efortul meu de a raspunde. “Ce programare ți-ai făcut tu? Bla bla bal”  in al 2-lea rând nu sunt singurul care spune ca a pățit asta si este clar ca fata e neserioasa. Mai ii si spun inainte ca am plecat spre ea si imi raspunde ca ma așteaptă(nesimțire cât cuprinde) Pot sa scriu numărul de la strada aici dacă este ok, strada o știm toti Ștefan cel mare. Si in al 3-lea si cel mai IMPORTANT este ca nu vreau să se facă legătura între nr de tel si contul de aici. 
Fata este frumoasa si as vizita-o dar dacă este neserioasa ce sa-i fac? 

PS: dacă te-ai înțepat ca am pus sub semnul întrebării o recenzie a ta pt o alta fata sa stii ca reacția ta de acum arata ca esti un puști. Chill man, du-te fute vezi-ți de viața esti tânăr. Bafta

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

tandem3.. eu zic s-o lasi mai moale cu "aparatorii patriei"..

e o vb romaneasca.. ce zice.."daca unu zice ca esti beat.. ii zici ca e prost.. daca mai multi zic asta.. te duci sa te culci".. e si cazul de fata..

e frumoasa,  tanara... etc.. dar la capitolul seriozitatea programarilor.. da grav cu virgula..

zi faina..

  • Like 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Subterana a spus:

In primul rând modul in care ea cere demonstrații este unul lipsit de respect si nu merita efortul meu de a raspunde. “Ce programare ți-ai făcut tu? Bla bla bal”  in al 2-lea rând nu sunt singurul care spune ca a pățit asta si este clar ca fata e neserioasa. Mai ii si spun inainte ca am plecat spre ea si imi raspunde ca ma așteaptă(nesimțire cât cuprinde) Pot sa scriu numărul de la strada aici dacă este ok, strada o știm toti Ștefan cel mare. Si in al 3-lea si cel mai IMPORTANT este ca nu vreau să se facă legătura între nr de tel si contul de aici. 
Fata este frumoasa si as vizita-o dar dacă este neserioasa ce sa-i fac? 

PS: dacă te-ai înțepat ca am pus sub semnul întrebării o recenzie a ta pt o alta fata sa stii ca reacția ta de acum arata ca esti un puști. Chill man, du-te fute vezi-ți de viața esti tânăr. Bafta

Se vede treaba că  stau de vorbă  cu un rechin  si un manipulator de profesie . Auzi coane ,  poate pentru unii are logică  ce spui tu , pentru mine nu .  Am vorbit cu Iuli , e o dulce și dacă  rămâne în București  trec pe la ea. Nu sunt puști lasă  vrajala asta , dacă  vroiai  să  demonstrezi o puteai face ușor. Ori îți ascunzi numărul,  ori îți cumperi altă  cartela.  Tu ai fost primul care a jignit .  Ba da sensibil esti tu 🤣🤣  cică     "" modul in care ea cere explicații este unul lipsit de respect""   aiurea , unde vezi   golania. 

 

  O iei prea personal Subterana , sunt păreri și păreri,  important e să  ne vedem interesul.  Din ce se vede , voi o jigniți.  Eu zic să  avem un pic de răbdare,  poate nu e chiar asa .  

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, Tandem3 a spus:

Se vede treaba că  stau de vorbă  cu un rechin  si un manipulator de profesie . Auzi coane ,  poate pentru unii are logică  ce spui tu , pentru mine nu .  Am vorbit cu Iuli , e o dulce și dacă  rămâne în București  trec pe la ea. Nu sunt puști lasă  vrajala asta , dacă  vroiai  să  demonstrezi o puteai face ușor. Ori îți ascunzi numărul,  ori îți cumperi altă  cartela.  Tu ai fost primul care a jignit .  Ba da sensibil esti tu 🤣🤣  cică     "" modul in care ea cere explicații este unul lipsit de respect""   aiurea , unde vezi   golania. 

 

  O iei prea personal Subterana , sunt păreri și păreri,  important e să  ne vedem interesul.  Din ce se vede , voi o jigniți.  Eu zic să  avem un pic de răbdare,  poate nu e chiar asa .  

 

Dacă ascund numărul il pot ascunde de voi, de ea nu pot pt ca știe ce numere a blocat si poate mai are conversatiile. Îți dau un sfat: este bine sa fii discret nu stii in ce balta cu “peste” se scaldă o fata sa alta. Si tu crezi ca eu stau sa schimb cartela ca sa demonstrez nu stiu ce aberații pe aici când ea stie bine ce face? Mai copchile🤭 se vede ca nu stii ce vb. 

Cu ce am jignit primul?(este retorica nu trebuie sa raspunzi) Eu nu jignesc pe nimeni ca nu am motive.  Dacă tu consideri ca sunt rechin f bine nu te lua după recenziile mele, ai atâți alții de care sa ții cont. Asta este ultimul replica pt ca observ ca esti o pierdere de timp. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

boss.. eu nu mai am nici in clin nici in maneca.. cu fetita!..rabdare avusei si eu.. vreo 3 luni si mai bine.. apoi urmaresc aicisea.. ca poate am vreo 'supriza' si pot lua parte la ascensiunea don'soarei..dar din cate vad... si baietii confirma ceea ce eu stiam de mult timp.

poate peste vreo 5 ani, (e buna si acu..*😂)..cand se mai coace, poate o sa fie top.. mai stii?.. o sa vad cum umblam atunci dupa bulanu ei..hehe.. dar pana atunci.. lasa fata ca stie sa-si poarte sambetele.. nu devenii purtator de cuvant.. da prost la imaginea amandurora..😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, Subterana a spus:

Dacă ascund numărul il pot ascunde de voi, de ea nu pot pt ca știe ce numere a blocat si poate mai are conversatiile. Îți dau un sfat: este bine sa fii discret nu stii in ce balta cu “peste” se scaldă o fata sa alta. Si tu crezi ca eu stau sa schimb cartela ca sa demonstrez nu stiu ce aberații pe aici când ea stie bine ce face? Mai copchile🤭 se vede ca nu stii ce vb. 

Cu ce am jignit primul?(este retorica nu trebuie sa raspunzi) Eu nu jignesc pe nimeni ca nu am motive.  Dacă tu consideri ca sunt rechin f bine nu te lua după recenziile mele, ai atâți alții de care sa ții cont. Asta este ultimul replica pt ca observ ca esti o pierdere de timp. 

 

Acum 14 minute, Tandem3 a spus:

Se vede treaba că  stau de vorbă  cu un rechin  si un manipulator de profesie . Auzi coane ,  poate pentru unii are logică  ce spui tu , pentru mine nu .  Am vorbit cu Iuli , e o dulce și dacă  rămâne în București  trec pe la ea. Nu sunt puști lasă  vrajala asta , dacă  vroiai  să  demonstrezi o puteai face ușor. Ori îți ascunzi numărul,  ori îți cumperi altă  cartela.  Tu ai fost primul care a jignit .  Ba da sensibil esti tu 🤣🤣  cică     "" modul in care ea cere explicații este unul lipsit de respect""   aiurea , unde vezi   golania. 

 

  O iei prea personal Subterana , sunt păreri și păreri,  important e să  ne vedem interesul.  Din ce se vede , voi o jigniți.  Eu zic să  avem un pic de răbdare,  poate nu e chiar asa .  

 

Încă ceva. Da sa avem rabdare este ok, si eu vreau sa vad 2-3-4 recenzii bune de la useri de încredere si sa mai încerc încă o data poate o sa fie serioasă de data asta. Tu crezi ca eu nu vreau sa rămână in București sa aibe servicii bune? 

Sa se organizeze sa respecte programările sa fie futacioasa sa ofere servicii bune si mergem la ea mulți crede-ma. Eu chiar foarte des. Dar sa fie ce am zis mai sus. Ce vrei sa ma duc eu sa-i organizez pescaria? Pe bune omule…gândește inainte sa vorbești. Hai bafta

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 3 minute, Subterana a spus:

Dacă ascund numărul il pot ascunde de voi, de ea nu pot pt ca știe ce numere a blocat si poate mai are conversatiile. Îți dau un sfat: este bine sa fii discret nu stii in ce balta cu “peste” se scaldă o fata sa alta. Si tu crezi ca eu stau sa schimb cartela ca sa demonstrez nu stiu ce aberații pe aici când ea stie bine ce face? Mai copchile🤭 se vede ca nu stii ce vb. 

Cu ce am jignit primul?(este retorica nu trebuie sa raspunzi) Eu nu jignesc pe nimeni ca nu am motive.  Dacă tu consideri ca sunt rechin f bine nu te lua după recenziile mele, ai atâți alții de care sa ții cont. Asta este ultimul replica pt ca observ ca esti o pierdere de timp. 

 Ok. Si tu la fel.

  Rupeți  capul. 

 

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Subterana a spus:

 

Încă ceva. Da sa avem rabdare este ok, si eu vreau sa vad 2-3-4 recenzii bune de la useri de încredere si sa mai încerc încă o data poate o sa fie serioasă de data asta. Tu crezi ca eu nu vreau sa rămână in București sa aibe servicii bune? 

Sa se organizeze sa respecte programările sa fie futacioasa sa ofere servicii bune si mergem la ea mulți crede-ma. Eu chiar foarte des. Dar sa fie ce am zis mai sus. Ce vrei sa ma duc eu sa-i organizez pescaria? Pe bune omule…gândește inainte sa vorbești. Hai bafta

Corect.  Dar până  atunci,  rupeți capul.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Acum 9 minute, Subterana a spus:

Dacă ascund numărul il pot ascunde de voi, de ea nu pot pt ca știe ce numere a blocat si poate mai are conversatiile. Îți dau un sfat: este bine sa fii discret nu stii in ce balta cu “peste” se scaldă o fata sa alta. Si tu crezi ca eu stau sa schimb cartela ca sa demonstrez nu stiu ce aberații pe aici când ea stie bine ce face? Mai copchile🤭 se vede ca nu stii ce vb. 

Cu ce am jignit primul?(este retorica nu trebuie sa raspunzi) Eu nu jignesc pe nimeni ca nu am motive.  Dacă tu consideri ca sunt rechin f bine nu te lua după recenziile mele, ai atâți alții de care sa ții cont. Asta este ultimul replica pt ca observ ca esti o pierdere de timp. 

Nu te am făcut pește,  rechin , la modul că știi cu vrajeala,  scuze dacă  nu m-am exprimat ok.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
Acum 23 minute, _sahy_ a spus:

boss.. eu nu mai am nici in clin nici in maneca.. cu fetita!..rabdare avusei si eu.. vreo 3 luni si mai bine.. apoi urmaresc aicisea.. ca poate am vreo 'supriza' si pot lua parte la ascensiunea don'soarei..dar din cate vad... si baietii confirma ceea ce eu stiam de mult timp.

poate peste vreo 5 ani, (e buna si acu..*😂)..cand se mai coace, poate o sa fie top.. mai stii?.. o sa vad cum umblam atunci dupa bulanu ei..hehe.. dar pana atunci.. lasa fata ca stie sa-si poarte sambetele.. nu devenii purtator de cuvant.. da prost la imaginea amandurora..😉

Boss , toată  viața mea am trăit lingă  fete ( am trei surori)  mă  deranjează când vad 5, 6 barbatii jignind o fată.  Nu pot să  nu mă  bag, ce interes draku să  am? Nici măcar nu o cunosc, dar am vorbit cu ea și e atât de dulce în vorbă și matură de nici nu vă  puteți închipui.  Ok, recunosc că  poate am exagerat un pic. 

Seară faină. 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Acum 7 minute, Tandem3 a spus:

Boss , toată  viața mea am trăit lingă  fete ( am trei surori)  mă  deranjează când vad 5, 6 barbatii jignind o fată.  Nu pot să  nu mă  bag, ce interes draku să  am? Nici măcar nu o cunosc, dar am vorbit cu ea și e atât de dulce în vorbă și matură de nici nu vă  puteți închipui.  Ok, recunosc că  poate am exagerat un pic. 

Seară faină. 

ba-mi inchipui.. ca e dulce in vorba.. am si auzit-o..cand am sunat-o de jos de la scara, sa-i zic ca am ajuns.. si sa-mi dea ultimul detaliu.. si ea a inceput :" op/p.. np.. diferite.. ".. whaaatt, fata mea?.. eu sunai sa-ti zic deja ca ma programasei la x ora.. si ca am ajuns.... fumez kent in plm... nu altceva..

dar zic numa asa.. nu va mai masurati aici intre voi.. ca al treilea deja da la rame, la iulica.. ✌peace man..

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...