Sari la conținut

Iuliana- 0726497643


Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 19 minute, Iulianaalx a spus:

Uite încă un lucru care mă face sa îmi susțin ideea … ,, pozitivă la HIV ‘’

Dragule , m am lămurit 

o sa închei orice discuție cu tine aici …Chiar nu are niciun rost sa umplem 10 pagini aiurea .

te pup sa ai o zi frumoasa 

 

Cel mai bine așa, dragă Iulia, discuțiile în contradictoriu nu ajută la nimic, cel mai bine este să demonstrezi prin fapte că cei care te vorbesc de rău nu au dreptate.

Ca sfat pentru tine: revizuiește-ți lista de servicii astfel încât să oferi numai ceea ce îți face și ție plăcere și poți să faci cu toată convingerea. 
Asta este important pentru noi, pentru că jumătățile de măsură nu satisfac pe nimeni, nu vrem să avem senzația că facem sex cu un lemn, ci că te simți și tu bine puțin - de asta plătim (destul de scump) pentru o parteneră și nu ne "rezolvăm" singuri, acasă.

Și fii mai comunicativă în sensul în care ne interesează pe noi - de exemplu, pe mine nu m-ai lămurit dacă primești cunni cu plăcere, sau l-ai pus doar ca să fie pe listă și, de fapt, nici nu-l accepți (cum spunea colegul razielduke în recenzie).
Din acest motiv încă ezit să te vizitez și, în lipsa lămuririlor tale, aștept să mai apară câteva recenzii care să facă lumină.

Și cred că așa procedează cei mai mulți, în acest moment. Cele câteva recenzii de până acum nu sunt foarte favorabile și ridică unele întrebări în legătură cu gradul tău de implicare (reală, nu simulată), așa că lumea așteaptă noi informații. 
Problema e că dacă toată lumea așteaptă, nu mai are cine să-ți scrie recenzii... și uite așa intrăm într-un cerc vicios :)

Pe care numai tu poți să-l rupi. Succes! 



 

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu las recenzii de obicei. Postez acum pt ca o consider pe Iuliana f neserioasa. Acum 2 sapt am stabilit o intalnire. Ora si lista de servicii/pret trimise si am fost ok. Confirm cu o ora inainte desi nu a cerut asta. Ajung acolo, nu a mai rasp la tel sau pe whatsapp. Chiar am asteptat inca 20 de min. M-am gandit ca a luat o intalnire intre timp sau poate s-a intins mai mult cu un alt client. Poate termina. Poate face dus si imi raspunde.....Nimic. Nici acum sa fi zis un simplu "Scuze". Am incercat dupa 2 zile iar sa ma programez. Nu a mai raspuns deloc. 

 

Iuliana, inteleg ca esti ocupata dar si noi suntem. Am facut 45min-1h pana la tine. Avem si noi viata si familie si nu prea am vrea sa stam pe drumuri doar pt ca nu ai chef instant sau incurci programari sau mai stiu eu ce. Arata ca esti cu capul in nori si fara disciplina. Lucruri de care ai nevoie in viata, nu doar in job-ul prestat, oricare ar fi el.

 

Sper sa te schimbi, pt tine in primul rand.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, gse a spus:

Nu las recenzii de obicei. Postez acum pt ca o consider pe Iuliana f neserioasa. Acum 2 sapt am stabilit o intalnire. Ora si lista de servicii/pret trimise si am fost ok. Confirm cu o ora inainte desi nu a cerut asta. Ajung acolo, nu a mai rasp la tel sau pe whatsapp. Chiar am asteptat inca 20 de min. M-am gandit ca a luat o intalnire intre timp sau poate s-a intins mai mult cu un alt client. Poate termina. Poate face dus si imi raspunde.....Nimic. Nici acum sa fi zis un simplu "Scuze". Am incercat dupa 2 zile iar sa ma programez. Nu a mai raspuns deloc. 

 

Iuliana, inteleg ca esti ocupata dar si noi suntem. Am facut 45min-1h pana la tine. Avem si noi viata si familie si nu prea am vrea sa stam pe drumuri doar pt ca nu ai chef instant sau incurci programari sau mai stiu eu ce. Arata ca esti cu capul in nori si fara disciplina. Lucruri de care ai nevoie in viata, nu doar in job-ul prestat, oricare ar fi el.

 

Sper sa te schimbi, pt tine in primul rand.

Cam la fel am patit si eu,colegule,doar ca nu am avut rabdarea ta sa astept atat.Am plecat instant cand nu a mai raspuns.Si,la fel,nici macar un msj de scuze...Probabil ca este foarte solicitata si nu-i pasa de cei de aici,de pe forum sau de nimeni in general.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, gse a spus:

Nu las recenzii de obicei. Postez acum pt ca o consider pe Iuliana f neserioasa. Acum 2 sapt am stabilit o intalnire. Ora si lista de servicii/pret trimise si am fost ok. Confirm cu o ora inainte desi nu a cerut asta. Ajung acolo, nu a mai rasp la tel sau pe whatsapp. Chiar am asteptat inca 20 de min. M-am gandit ca a luat o intalnire intre timp sau poate s-a intins mai mult cu un alt client. Poate termina. Poate face dus si imi raspunde.....Nimic. Nici acum sa fi zis un simplu "Scuze". Am incercat dupa 2 zile iar sa ma programez. Nu a mai raspuns deloc. 

 

Iuliana, inteleg ca esti ocupata dar si noi suntem. Am facut 45min-1h pana la tine. Avem si noi viata si familie si nu prea am vrea sa stam pe drumuri doar pt ca nu ai chef instant sau incurci programari sau mai stiu eu ce. Arata ca esti cu capul in nori si fara disciplina. Lucruri de care ai nevoie in viata, nu doar in job-ul prestat, oricare ar fi el.

 

Sper sa te schimbi, pt tine in primul 

Confirmare DE AMBELE PARTI înainte cu o ora, daca cineva dintre parti nu mai confirma atunci pa intalnire, se anulează... învață să faci asta altfel pierzi si  timp.si ramai cu coaiele umflate...😀 intr-o ora ai timp sa mai tragi un loz la alta..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...