Sari la conținut

Forum - Power


Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Salutare la băieți,

Recent am fost la o mare panaramă. În urma discuțiilor am stabilit o finalizare la 100RON. M-am păcălit că era simpatică la față. După ce-am dat banul și un minut de muie s-a schimbat complet situația: că ea nu face aia, cealaltă etc., că prețul pentru aialaltă e atât, s-au schimbat complet afacerile contrar cu cele spuse la telefon și în garsoniera închiriată.

După ce-am amenințaț-o cu reclamă negativă pe forum și-a schimbat puțin altitudinea și mi-am făcut treaba.

Nu-i voi da numele, anunțul plm dar ca și concluzie zdrențelor, cel puțin unora (majoritatea cred), le interesează să nu aibă ceva nașpa de scris despre ele.

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 1 oră, max6969 a spus:

Pai tu tocmai ai anulat puterea forumului.... altfel ar fi trebuit sa scrii cine e, si sa dai amanunte despre comportamentul parasutei.

 

Pai a semnat cu domnita un "contract" ca el va intra in silenzio stampa în schimbul unor servicii oferite de ea în budoar.

Cam asta rezulta din spusele "recenzorului".

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

Cum au spus si userii de mai sus, tocmai ca forumul acesta este pentru a face recenzii de bine sau de rau, daca ea cumpara tacerea urmatorul v-a primi servicii la fel de naspa si urmatorul si asa mai departe.

Macar sa stim cine e zdreanta ca sa nu ne ducem la ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
On 8/25/2021 at 7:17 PM, max6969 said:

Pai tu tocmai ai anulat puterea forumului.... altfel ar fi trebuit sa scrii cine e, si sa dai amanunte despre comportamentul parasutei.

Dacă ești tu așa curios ai fi putut întreba în privat, e ușor să-ți dai cu părerea.

 

On 8/25/2021 at 9:07 PM, altu2 said:

 

Pai a semnat cu domnita un "contract" ca el va intra in silenzio stampa în schimbul unor servicii oferite de ea în budoar.

Cam asta rezulta din spusele "recenzorului".

Puțin mai sus răspunsul domnul.

 

Și da, am semnat contractul 2 ore la preț de-o finalizare cu servicii totale și fantezii pe alese:

1.să facă ca vaca în timp ce mă piș în gura ei

2.sex anal și fisting vaginal în același timp

3.legată de calorifer și pumni la coaste fără behăit

4.futut în capră în baie din picioare, ea cu capul în wc, la finalizarea mea am tras și apa.

etc.

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
La 28.08.2021 la 10:23, amcuce_sefa a spus:

Dacă ești tu așa curios ai fi putut întreba în privat, e ușor să-ți dai cu părerea.

 

Puțin mai sus răspunsul domnul.

 

Și da, am semnat contractul 2 ore la preț de-o finalizare cu servicii totale și fantezii pe alese:

1.să facă ca vaca în timp ce mă piș în gura ei

2.sex anal și fisting vaginal în același timp

3.legată de calorifer și pumni la coaste fără behăit

4.futut în capră în baie din picioare, ea cu capul în wc, la finalizarea mea am tras și apa.

etc.

Dude wtf 😂😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...