Sari la conținut

Recomandare regim hotelier


Postări Recomandate

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

bună ziua oameni dragi , numele meu este Ella și de săptămâna viitoare pe luni să zic așa aș vrea să vă fac o vizită în orașul vostru😁

Dacă ma puteți ajuta cu un sfat în legătură cu locația într-o zona bună  ( chiar și un nr. de tel.) pentru ca este pentru prima data când voi ajunge în orașul vostru,   vă sunt recunoscătoare .

vă mulțumesc anticipat și va îmbrățișez cu drag🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
Acum 42 minute, BrunetaXXX a spus:

bună ziua oameni dragi , numele meu este Ella și de săptămâna viitoare pe luni să zic așa aș vrea să vă fac o vizită în orașul vostru😁

Dacă ma puteți ajuta cu un sfat în legătură cu locația într-o zona bună  ( chiar și un nr. de tel.) pentru ca este pentru prima data când voi ajunge în orașul vostru,   vă sunt recunoscătoare .

vă mulțumesc anticipat și va îmbrățișez cu drag🤗

Bună,ca zone ar fi Ared  Kaufland,  Adora  Park, Arad Plaza .Te așteptăm. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Doar te tpg sa eviti tot ce se termina in Uta: Ared Uta, zona Uta etc. Cea mai populara si centrala zona e Ared Kaufland, aici stau majoritatea fetelor vesele.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ba ai nevoie.😁

Iar eu personal, dar cred ca si alti colegi, ne-am dori sa adaugi la serviciile tale si Fk. Nu de alta, dar sa imi poti plati datoria.🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Se pare că așteptarea mea va lua sfârșit cât de curând tucuti funduletul tău că de când ai venit la Timișoara tot te aștept să vi la Arad. Văd că te-au ajutat colegii cu locațiile care sunt bune, o să fi primită frumos, aradenii sunt oameni faini, așa că mai revine doar să vi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
Acum 17 minute, BrunetaXXX a spus:

sper sa rezolv cu locația,  încă nu am gasit😬 și de luni sa fiu disponibilă în Arad😁

Va pup 😘😘😘

Rezolvi  🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...