Sari la conținut

Matura 45 ani


Postări Recomandate

Acum 1 oră, sorinph a spus:

sunai su eu astazi si mi a zis ca nu mai e valabil anuntul. pm

Am vb cu ea, fiind plecat cu serviciul îi spun că mă întorc în Ploiești miercuri. Să vezi răspuns.,, Eu nu mai mănânc până atunci,, 🤔. Îmi dă mesaj,ma sunat,ma făcut cum a vrut ea la gură. Bineînțeles i-am dat blok. Aviz celor însurați aveți grijă. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 minute, bursuk a spus:

Este simpla treaba cand are bani nu lucreaza si cand nu are rupe pula. 

Din câte se pare, are bani din alte surse, că pula nu o mai rupe demult. 

Se futea în găoz, lua muie cu sloboz, de câțiva ani dispare și apare doar să ia repede niște bani și să se vaite. Ah, și poartă mască și mănuși : frica de contaminare și Ipohondria, marca unui creier "prăjit" 😄

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare prieteni, este veche în branșă pe nume de Gabi din Valea(calugarească), da la început a făcut anal, acum sa șmecherit are sponsori noi😁 mai lucrează cu o tipă minionă mai plinuță de obicei o găsiți în jurul prânzului la KFC centru sau MC peste drum stă la agățat, este o tipă brunetă cu parul lung cam 1.60,baftă băieți! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 08.09.2021 la 19:07, mimianu a spus:

Salutare prieteni, este veche în branșă pe nume de Gabi din Valea(calugarească), da la început a făcut anal, acum sa șmecherit are sponsori noi😁 mai lucrează cu o tipă minionă mai plinuță de obicei o găsiți în jurul prânzului la KFC centru sau MC peste drum stă la agățat, este o tipă brunetă cu parul lung cam 1.60,baftă băieți! 

Tot cu mască și mănuși? 

Am senzația că a înnebunit sau e aproape,  nu știu cine poate sponsoriza așa ceva și de ce. De acum 2 ani nu mai voia să facă nimic, așa că 😞

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

A revenit la treaba. 

Dupa ce in zilele trecute am tot incercat sa dau de ea, ba la telefon, ba pe whatsapp, primeam mereu acelasi raspuns precum colegii de mai sus " nu mai lucrez", astazi dimineata m-am trezit cu un mesaj pe whatsapp de la dansa, spunandu-mi ca a revenit la treaba. Am sunat, mi-a dat detalii si am stabilit sa ne intalnim dupa ce ies de la munca. 

Eu am intalnit-o intr-un apartament pe langa spitalul judetean, in locatie cu inca o tipa, mentionand ca s-a intors "ca sa o ajute pe cealalta". 

Locatia, nașpa... un apartament la parter, friguros, neingrijit, a spus ca pleaca de acolo, incearca sa revina in vechea locatie de la Cina. 

Am citit comentarii pe aici in care se spune ca e urata la fata, batrana... pentru mine unul, femeia este ok, corp mișto tare, tate mari, si la fata este ok, nici urata, nici batrana, nici printesa :)). Colega ei este mai tanara, cam 30 ani, cur maricel, tate mici si lasate, umpic ciudata duduia. 

Am intrat cu amandoua, a noastra: oral + normal (notele nu le mai dau, aceleasi pareri le au avut si colegii pe aici, insa ii tare place sa se futa), iar cu colega ei am finalizat oral, mult mai bun oralul de data asta, miscari rapide, da impresia ca se sufoca cu pula in gura + finalizare in gura. 

Halat 200 ron cu ambele (se poate si cu 150 ambele)

Am intrebat la final ce planuri are, a zis ca daca reuseste sa ia inapoi locatia la cina, ar reveni. Pana atunci, e posibil sa o gasiti si maine la judetean.

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, andubun a spus:

A revenit la treaba. 

Dupa ce in zilele trecute am tot incercat sa dau de ea, ba la telefon, ba pe whatsapp, primeam mereu acelasi raspuns precum colegii de mai sus " nu mai lucrez", astazi dimineata m-am trezit cu un mesaj pe whatsapp de la dansa, spunandu-mi ca a revenit la treaba. Am sunat, mi-a dat detalii si am stabilit sa ne intalnim dupa ce ies de la munca. 

Eu am intalnit-o intr-un apartament pe langa spitalul judetean, in locatie cu inca o tipa, mentionand ca s-a intors "ca sa o ajute pe cealalta". 

Locatia, nașpa... un apartament la parter, friguros, neingrijit, a spus ca pleaca de acolo, incearca sa revina in vechea locatie de la Cina. 

Am citit comentarii pe aici in care se spune ca e urata la fata, batrana... pentru mine unul, femeia este ok, corp mișto tare, tate mari, si la fata este ok, nici urata, nici batrana, nici printesa :)). Colega ei este mai tanara, cam 30 ani, cur maricel, tate mici si lasate, umpic ciudata duduia. 

Am intrat cu amandoua, a noastra: oral + normal (notele nu le mai dau, aceleasi pareri le au avut si colegii pe aici, insa ii tare place sa se futa), iar cu colega ei am finalizat oral, mult mai bun oralul de data asta, miscari rapide, da impresia ca se sufoca cu pula in gura + finalizare in gura. 

Halat 200 ron cu ambele (se poate si cu 150 ambele)

Am intrebat la final ce planuri are, a zis ca daca reuseste sa ia inapoi locatia la cina, ar reveni. Pana atunci, e posibil sa o gasiti si maine la judetean.

Salut. Ce nr de telefon are ca la cel din primul "post" nu răspunde. Merci frumos 

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut la Cina locatia din spale magazinului sirius nu o mai poate lua pt ca acea era locati altei fete care era cu chirie si a predat-o acum 2ani jum si sau mutat propietari in acel ap de la etajul 3 cu vedere la sosea. 

Link spre comentariu
Acum 21 ore, andubun a spus:

A revenit la treaba. 

Dupa ce in zilele trecute am tot incercat sa dau de ea, ba la telefon, ba pe whatsapp, primeam mereu acelasi raspuns precum colegii de mai sus " nu mai lucrez", astazi dimineata m-am trezit cu un mesaj pe whatsapp de la dansa, spunandu-mi ca a revenit la treaba. Am sunat, mi-a dat detalii si am stabilit sa ne intalnim dupa ce ies de la munca. 

Eu am intalnit-o intr-un apartament pe langa spitalul judetean, in locatie cu inca o tipa, mentionand ca s-a intors "ca sa o ajute pe cealalta". 

Locatia, nașpa... un apartament la parter, friguros, neingrijit, a spus ca pleaca de acolo, incearca sa revina in vechea locatie de la Cina. 

Am citit comentarii pe aici in care se spune ca e urata la fata, batrana... pentru mine unul, femeia este ok, corp mișto tare, tate mari, si la fata este ok, nici urata, nici batrana, nici printesa :)). Colega ei este mai tanara, cam 30 ani, cur maricel, tate mici si lasate, umpic ciudata duduia. 

Am intrat cu amandoua, a noastra: oral + normal (notele nu le mai dau, aceleasi pareri le au avut si colegii pe aici, insa ii tare place sa se futa), iar cu colega ei am finalizat oral, mult mai bun oralul de data asta, miscari rapide, da impresia ca se sufoca cu pula in gura + finalizare in gura. 

Halat 200 ron cu ambele (se poate si cu 150 ambele)

Am intrebat la final ce planuri are, a zis ca daca reuseste sa ia inapoi locatia la cina, ar reveni. Pana atunci, e posibil sa o gasiti si maine la judetean.

Colegu lasa-ne un nr de tel al doamnei , te rugam .

Link spre comentariu
6 hours ago, bursuk said:

Salut la Cina locatia din spale magazinului sirius nu o mai poate lua pt ca acea era locati altei fete care era cu chirie si a predat-o acum 2ani jum si sau mutat propietari in acel ap de la etajul 3 cu vedere la sosea. 

De ce pana mea ai da toate detaliile astea...chiar nu te gandesti ca ai putea sa creezi probleme?

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sau probabil tu esti pustiul careo fute si cate odata pui anunturile. Cand isi face bani multi se retrage cu tine. Cand nu mai are iese la produs ce zici sant pe aproape de adevar. Altfel nu vad ce probleme sa creez

Link spre comentariu

20 minutes ago, bursuk said:

Sau probabil tu esti pustiul careo fute si cate odata pui anunturile. Cand isi face bani multi se retrage cu tine. Cand nu mai are iese la produs ce zici sant pe aproape de adevar. Altfel nu vad ce probleme sa creez

Nu ai cum sa vezi, esti slab pregatit.

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...