Jump to content

Andreea 100%reala 0761314699

Recommended Posts

10
Descriere

Bună mă numesc Andreea mă prezint că fiind o brunetă senzuală pasională și înfierbântată dacă îți dorești să petreci clipe de neuitat pe care orice bărbat ar trebui să aibă experiență și relaxare alaturi de mine si să-ți îndeplinești fanteziile tale ascunse ai găsit alegerea perfecta.Te astept in locația mea unde discreția si igiena corespund! Doar un telefon ne desparte!!!! sunt o domnișoară open mind îmi place să fiu mereu cu zâmbetul pe buze
Ador limbutele !!!!!!!!!!!
Cer și ofer seriozitate!!!!
Nu primesc persoane sub forma de ebrietate !!!!!

• Like 1
  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Good morning😁 Disponibilă ❤️

'na seara la lume, Fost si eu, astazi, la don'soara. Povestioara Fiind singur pe drum spre casa, da la "mun(t)ce", am zis ca n-ar fi rea o oprire in Ploiesti...Pen'ca m-am gandit destul

Salut, Astazi am vizitat si eu fata asta. Vreau sa spun ca fata este extraordinar de frumoasa, are o fata de copil inocent, de ursulet, este pur si simplu adorabila. Pe langa faptul ca este frumo

Posted Images

Acum 19 minute, Andreea86 a spus:
10
Descriere

Bună mă numesc Andreea mă prezint că fiind o brunetă senzuală pasională și înfierbântată dacă îți dorești să petreci clipe de neuitat pe care orice bărbat ar trebui să aibă experiență și relaxare alaturi de mine si să-ți îndeplinești fanteziile tale ascunse ai găsit alegerea perfecta.Te astept in locația mea unde discreția si igiena corespund! Doar un telefon ne desparte!!!! sunt o domnișoară open mind îmi place să fiu mereu cu zâmbetul pe buze
Ador limbutele !!!!!!!!!!!
Cer și ofer seriozitate!!!!
Nu primesc persoane sub forma de ebrietate !!!!!

Bună draga Andreea 

Poate ar fi trebuit sa lași un număr de telefon dacă vrei sa te și găsească cineva 

Un link către un anunț cu poze..sau eventual niște poze 

• Like 2
  • 1 month later...
Acum 40 minute, Andreea86 a spus:

Sex oral și normal  ,oralul se poate și nep in funcție de igiena ta, diferite poziții ,69  ,100/200 și anal 50 extra dar depinde de dimensiunea ta .Programul este de la ora 10pana la ora 21 😘

Buna! Faci si finalizare orala?

Acum 5 ore, Andreea86 a spus:

Buna❤️❤️❤️

Disponibila

7E06395A-2722-4E6E-817A-AFFB89B8EE4F.jpeg

Unii nu credeau că sunt adevărate pozele de pe publi, că ești prea frumoasă ca să fie adevărat 🤣! Ca să vezi ce renume a ajuns să aibă publi! 🤔

Superbi ochi, domnișoară! 💝

Acum 49 minute, biliape a spus:

Unii nu credeau că sunt adevărate pozele de pe publi, că ești prea frumoasă ca să fie adevărat 🤣! Ca să vezi ce renume a ajuns să aibă publi! 🤔

Mulțumesc frumos 😘

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 38 minute, catelul.dinamo a spus:

Dadeam si eu, da' m-am gandit sa nu fac ceva impotriva vointei ei. :)

Sinceră sa fiu nu am mai activat pe nimfomane și nu știam cum funcționează …🙈 acesta fiind motivul de eram la secțiunea masaje …

• Like 2
2 hours ago, biliape said:

Ochi superbi? Mergi la oftalmolog, ai imbatranit? Eu nu am reusit sa trec de sani in sus

• Haha 1

• pisicuts changed the title to Andreea 100%reala 0761314699