Sari la conținut

Andreea 100%reala 0768038069


Postări Recomandate

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Vizitat și eu domnița de dimineață.

Locație bună undeva pe B-dul Republicii,baie ok ,prosoape curate . M-am dus special p-tru oral ,bun rău,suavecito cu multă salivă și alternat cu frecat între sâni unde am și finalizat.

Super atentă la client ....cum vrei ?...e bine așa....

Halat 150 .

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila
Acum 48 minute, zomby72 a spus:

Vizitat și eu domnița de dimineață.

Locație bună undeva pe B-dul Republicii,baie ok ,prosoape curate . M-am dus special p-tru oral ,bun rău,suavecito cu multă salivă și alternat cu frecat între sâni unde am și finalizat.

Super atentă la client ....cum vrei ?...e bine așa....

Halat 150 .

 

Multumesc frumos😘Te mai astept cu drag!😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila

Buna,am revenit.Disponibila pana la ora 22❤️

IMG_0208.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

 Salutare! Am vizitat-o  și eu pe domnișoară acum 2 saptamani jumate pe undeva pe la ora 22. Am ales sa rămân pentru o finalizare ( 150 leuti  )

Domnișoară Andreea este foarte primitoare și foarte draguta. 

După primirea exemplara pe care am avut-o am purces în dormitor unde m-am dezbrăcat, am primit un prosop curat am mers la dus pentru igienizare și după am revenit în camera de nebunii. 

Menționez ca nu stătea singura în apartament, dar nici măcar nu i-am simțit prezenta celei de-a doua domnișoară. 

M-am așezat în pat unde am avut parte de un oral umed rău cu scuipat pe pula și alte nebunii. Am fost întrebat dacă poate scuipa și eu am aprobat ca o poate face liniștită. Oralul a fost neprotejat.

După ceva timp am trecut la normal unde Andreea s-a suit pe matura și a început sa  sara în pună dar după câteva minute am abandonat ideea iar Andreea  s-a pus pe spate și am introdus cocosul în vizuina și am început sa dau timp de câteva minute după care am capitulat și am finalizat în balonas. M-am șters am făcut un dus scurt m-am îmbrăcat si ne-am  luat la revedere.

A chemat un taxi pentru mine,( a fost foarte drăguță) iar când m-am suit în taxi , șoferul a avut o reacție   pentru Andreea? 

 Și ce era sa spun? Da, dar cu jumătate de gura🤣🤣🤣.

Andreea merita vizitat, dar este puțin plinuța, deci cine prefera slim nu recomand.  

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0764572519
  • Oras:Ploiesti
  • Indisponibila
Acum 39 minute, alinteodores a spus:

 Salutare! Am vizitat-o  și eu pe domnișoară acum 2 saptamani jumate pe undeva pe la ora 22. Am ales sa rămân pentru o finalizare ( 150 leuti  )

Domnișoară Andreea este foarte primitoare și foarte draguta. 

După primirea exemplara pe care am avut-o am purces în dormitor unde m-am dezbrăcat, am primit un prosop curat am mers la dus pentru igienizare și după am revenit în camera de nebunii. 

Menționez ca nu stătea singura în apartament, dar nici măcar nu i-am simțit prezenta celei de-a doua domnișoară. 

M-am așezat în pat unde am avut parte de un oral umed rău cu scuipat pe pula și alte nebunii. Am fost întrebat dacă poate scuipa și eu am aprobat ca o poate face liniștită. Oralul a fost neprotejat.

După ceva timp am trecut la normal unde Andreea s-a suit pe matura și a început sa  sara în pună dar după câteva minute am abandonat ideea iar Andreea  s-a pus pe spate și am introdus cocosul în vizuina și am început sa dau timp de câteva minute după care am capitulat și am finalizat în balonas. M-am șters am făcut un dus scurt m-am îmbrăcat si ne-am  luat la revedere.

A chemat un taxi pentru mine,( a fost foarte drăguță) iar când m-am suit în taxi , șoferul a avut o reacție   pentru Andreea? 

 Și ce era sa spun? Da, dar cu jumătate de gura🤣🤣🤣.

Andreea merita vizitat, dar este puțin plinuța, deci cine prefera slim nu recomand.  

Multumesc frumos,te mai astept cu drag 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...