Sari la conținut

Doamna noua 80 fin. A fost cineva?


Postări Recomandate

Poate că greșesc sau poate că nu și chiar la ea am fost cu ceva timp in urmă când a mai fost la Mureș,după cum zice colegul de mai sus că are tariful sant aproape sigur că la ea am fost. Ce pot spune că nu merită e bătrână rău cred că se apropie de 70  dinți stricați  la oral a fost mai mult laba dar cad de puțin a luat o in gura sa u simțit colți  plus ca sa nu i poui mana pe cap sa nu bagi mana la pizda. Când am văzut-o am rămas mai mult de curios sa vad cum e cu o baba mă gândeam că poate știe meserie dar nimic 0 barat.M am ales cu o laba la 80de lei.

Clar nu merita de evitat

  • Like 3
  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost eu acuma și pot sa îți spun că nu se merita pe lângă ca are un comportament de tot căcatul te mai și grăbește  sa începem cu începutul eu fiind pasionat de milf și grannys i vad anunțul o sun și îmi comunica tariful 80 lei finalizarea 150 ora locația o are pe bulevardul repubilici 20 sc c,cum dau sa întru mi se arata în fata o baba care nu are mai mult de 60 de ani acțiunea foarte slaba numa o laba ce e drept de abia mi sa sculat pula când am luat-o puțin de cap când cu chiu cu vai o făcut un oral de a scârba (foarte scurt) aia o fost și motivul pentru care mo dat afara Baa de bine de rău am reușit sa recuperez 100 de lei  cică ea nu are răbdare o ora cu mine pai mai dute în plm ori faci treaba ori dacă nu lăsate oricum cea mai oribila experienta care am avut deci îți spun sa nu te duci la ea! 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
On 1/28/2022 at 6:43 PM, adri78 said:

Am fost eu acuma și pot sa îți spun că nu se merita pe lângă ca are un comportament de tot căcatul te mai și grăbește  sa începem cu începutul eu fiind pasionat de milf și grannys i vad anunțul o sun și îmi comunica tariful 80 lei finalizarea 150 ora locația o are pe bulevardul repubilici 20 sc c,cum dau sa întru mi se arata în fata o baba care nu are mai mult de 60 de ani acțiunea foarte slaba numa o laba ce e drept de abia mi sa sculat pula când am luat-o puțin de cap când cu chiu cu vai o făcut un oral de a scârba (foarte scurt) aia o fost și motivul pentru care mo dat afara Baa de bine de rău am reușit sa recuperez 100 de lei  cică ea nu are răbdare o ora cu mine pai mai dute în plm ori faci treaba ori dacă nu lăsate oricum cea mai oribila experienta care am avut deci îți spun sa nu te duci la ea! 

Pai daca esti pe grannys, la 60 de ani e proaspat coapta.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...