Sari la conținut

0734984513 Obregia - Berceni, o stie cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mai are cel putin un topic aici.

Ca rezumat: pozele sunt false, cand am fost mi-a deschis o tipa scunda, chubby si foarte plictisita. Zice 70-80 de lei finalizarea la telefon, dar la locatie iti cere 100 daca vrei si sex (cica 70-80 doar pentru masaj) - eu n-am ramas pentru ca mi-a lasat o impresie foarte proasta din prima.

E posibil sa fie cuib acolo si sa lucreze mai multe fete pentru ca tot timpul vad anuntul activ pe publi

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

De evitat clar, am fost eu, are si anunt pe AT, sta cu pestele in casa. La telefon iti spune 100 de lei finalizarea in diverse pozitii dar la fata locului te grabeste, aspect fizic si fata, este bronzata si nu prea atragatoare. Un oral protejat mediocru spre deloc. Apoi a trecut peste mine, nici nu au trecut 3 minute ca incepe sa imi spuna: " hai, hai mai repede, cat mai dureaza" prost ei ca am decartat banii la final. O conving pana la urma sa stea capra in picioare dar n.aveam cum sa suport mirosu, parca s.au deschis 3 conserve de sardine. Mi s.a facut scarba, i.am zis ca nu pot sa finalizez asa. Ea mi.a zis ca e in regula. Normal ca pentru ea era in regula, acum 10 minute a incasat 100 de lei. Ii spun: vreau sa ma duc sa fac dus. La care ea imi zice: " Lasa sterge.te putin si pleaca ca am client" am.insistat totusi sa intru in dus. Peste 1 minut, apare in baie pestele cu un prosop, adica, a fost ca un fel de amenintare, ca daca mai stau mult vezi doamne se intampla ceva nasol. Am plecat fara sa agit lucrurile pe.acolo n.avea sens sa ma enervez. Deci clar DE EVITAT. Graba, bani dati degeaba.  

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De departe cea mai buna din zona Berceni. 

Ea si inca una pe care o futeam saptamanal  acu vreo 20 ani , culmea recoltata din ziar ( nu prea era net pe vremea aia ) . Da ce pizda , ce corp avea , incredibil 😊 . Ce amintiri.... mi-a ramas vie in pula amintirea ei. 

Link spre comentariu

BERCENI  CULTURAL NR 31     ALEXANDRA.        SALUTARE     SUNAT ZILELE TRECUTE STABILIT VIZITA  CU OR=NR  AMBELE PR  LA 100 FINALIZ  AJUNS LA LOCUL  FAPTEI  BL LUNG SC2  PARTER SI ACUM SURPRIZA NU RASPUNDE LA TEL  AM SUNAT DE  N. ORI CONCLUZIE  AM FOST PUS PE DRUM SI PLATIT  TAXI  DE POMANA. TEPARA ASTA ARE MAI MULTE NR DE TEL 0731118083 ,0755701 602 SI ACTUALUL 0734984513, DE LA MINE  FLIT  SI UN MARE DE  EVITAT ....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
36 minutes ago, radut002 said:

BERCENI  CULTURAL NR 31     ALEXANDRA.        SALUTARE     SUNAT ZILELE TRECUTE STABILIT VIZITA  CU OR=NR  AMBELE PR  LA 100 FINALIZ  AJUNS LA LOCUL  FAPTEI  BL LUNG SC2  PARTER SI ACUM SURPRIZA NU RASPUNDE LA TEL  AM SUNAT DE  N. ORI CONCLUZIE  AM FOST PUS PE DRUM SI PLATIT  TAXI  DE POMANA. TEPARA ASTA ARE MAI MULTE NR DE TEL 0731118083 ,0755701 602 SI ACTUALUL 0734984513, DE LA MINE  FLIT  SI UN MARE DE  EVITAT ....

Priveste partea buna: ai pierdut timp, dar nu si bani. Erau 100 de lei aruncati pe geam daca raspundea la telefon si te duceai sa te grabeasca si sa intre pestele peste tine (cum a scris colegu mai sus)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...