Sari la conținut

Anais 0736256361


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, spopescu a spus:

Mulțumesc, m ai convins. Finalizare orale, faciale, corporale par să fie incluse căci nu vorbești de servicii și preturi extra. Am înțeles bine? 

Da, sunt incluse in pret.

multumesc

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 ore, Anais22222 a spus:

 

Buna,

100 lei / finalizarea (oral si normal) 

200 lei / 2 finalizari ,o ora ( oral , normal , fanteziile clientul, masaj de relaxare, masaj erotic)

Accept finalizari orale , faciale sau corporale!

Disponibila astazi dupa ora 18:30

F9E40254-5BB7-4C7D-92CE-A535763945A1.jpeg

CDF99EF7-80F1-4D30-B723-4A2CB14FA9D4.jpeg

9779C4B9-D887-4829-AA0A-02B8633978FD.jpeg

C32B9CE1-97B2-4981-9968-C3C1CDDBCC81.jpeg

3B1949CA-5434-4C0B-B34D-619141CC086A.jpeg

CCCEAB49-7DB4-4B7C-9E1A-9576292107F7.jpeg

And lot of love 🥺🥺❤❤🥰

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Salut baieti.Am vizitat-o pe Anais22222 de doua ori  cand a lucrat in Craiova ,am avut norocul sa ma aflu in Craiova la acel moment ,are si o recenzie postata de mine pe sectiunea din Craiova. Pot spune ca e buna de pula si chiar merita fiecare banut e strmnta si chiar m-am simntit bine cu ea.

Imi pare rau pentru cele intamplate cu acel individ mai ales in Craiova draga Anais sper sa mai avem ocazia sa ne revedem si sper sa iti mai aduci aminte de mine.

Ganduri bune

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 02.09.2021 la 13:09, awokeone10 a spus:

.Zicea ca pleaca la Craiova,ca aici se fac 1500 pe zi si e putin🤣🤣🤣.

O fi puțin dar nici nu le furăm telefoanele. Plus că or fi oltenii repeziți, dar noi suntem rafinați: o întoarcem ca la Ploiești - punem buzele la rozetă dar simte limba pe clitoris; punem gura la pizdă dar simte limba în fund... Dacă întreabă cum facem asta, avem raspunsul lui Mister Been: "Magic." 😋

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 42 minute, biliape a spus:

Și cine e dezbrăcat în pat? Vă băgați la grup, are pula maaare? 🤗

Te pun in legatura cu el …?

Sa-l intrebi tu! 


 Pupici cu sclipici 👄👄👄

5A81C7F0-9E4B-4041-8C92-1460E2B82DE9.jpeg

  • Haha 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am făcut o scurtă vizită la Anais,luat legătura telefonic,respectat programare .Fotagrafiile sunt reale o fată pe la 1 70,subțirică,sanii frumușei. Igiena corporală impecabilă,a facut dus în prezența mea.Am sesizat o mică problemă la un dinte sper sa o rezolve cât mai repede ptr ca e o fată chiar simpatică.Acțiunea a început cu ON m- a întrebat cu prefer mai soft mai hard, în timpul acțiunii ma intrebat daca este ok dacă vreau sa finalizez oral ca notă un 8.NP am zis sa ii incerc si păsărica,a fost implicată am dat un pic și am terminat,mulțumit nota 8.Locatie prin centru ,era ordine pe acolo.GFE a fost amabilă,vorbește frumos dar nu notez aici ptr ca de obicei merg la oră și ai alt timp, la finalizare nu prea ai ce nota la gfe.Dupa ce am terminat și în timp ce ma îmbrăcăm a preluat vreo 2 apeluri,a zis ca ii suna tel non-stop.Achitat 100 ptr o finalizare.De revenit, cred ca da!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 minute, Mrwarrior a spus:

Am făcut o scurtă vizită la Anais,luat legătura telefonic,respectat programare .Fotagrafiile sunt reale o fată pe la 1 70,subțirică,sanii frumușei. Igiena corporală impecabilă,a facut dus în prezența mea.Am sesizat o mică problemă la un dinte sper sa o rezolve cât mai repede ptr ca e o fată chiar simpatică.Acțiunea a început cu ON m- a întrebat cu prefer mai soft mai hard, în timpul acțiunii ma intrebat daca este ok dacă vreau sa finalizez oral ca notă un 8.NP am zis sa ii incerc si păsărica,a fost implicată am dat un pic și am terminat,mulțumit nota 8.Locatie prin centru ,era ordine pe acolo.GFE a fost amabilă,vorbește frumos dar nu notez aici ptr ca de obicei merg la oră și ai alt timp, la finalizare nu prea ai ce nota la gfe.Dupa ce am terminat și în timp ce ma îmbrăcăm a preluat vreo 2 apeluri,a zis ca ii suna tel non-stop.Achitat 100 ptr o finalizare.De revenit, cred ca da!

Multumesc!

Te mai astept!!!

Pupici cu sclipici 👄👄👄

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, gigel cu trenul a spus:

Bună!    Unde ai locația? ...și un program te rog !

Buna, in centru la MC.

programul difera in functie de cat de tarziu stau seara…

 

Pupici cu sclipici 👄👄👄

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...