Sari la conținut

Anais 0736256361


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Dacă ieri am avut ghinion cu Bety azi am avut noroc cu Anais. Ca de obicei m am programat de ieri, am confirmat cu o ora înainte și m am prezentat sincer să fiu fără mari speranțe, ci mai mult din curiozitate. Surpriza a fost totala. O fata frumoasa dar mai ales simpatica. Am ras, am glumit și bineînțeles ne am futut. Toate la superlativ. Nu mai dac recenzie și nu dau note spun numai că nu este de ratat ci de revizitat. Mulțumesc Anais și succes ție și celorlați prieteni. 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat domnisoara, locatia in centru langa Doroftei pub, scorul 100 lei finalizarea/200 lei ora, tipa arata bine de tot si la fata si la corp... cur si tate bine dezvoltate si proportionate, sfarcuri tari bune de lins... este vorbareata si zambareata cat sa iti placa sa stai langa ea... in timpul actiunii la oral neprotejat se joaca cu limba pe toata lungimea sculei cat si la vecinatati, la normal protejat este stramta in pasarica... in pozitia capra are o priveliste minunata. In concluzie a fost o experienta placuta cu ea, de revenit cu siguranta da.

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am reusit sa revizitez aceasta caprioara,si acum mi s-a parut ca are tatele mai mari...🤣🤣🤣,oricum supermisto,curata,a reusit sa ma strecoare intre 2 programari(cu dusul aferent).Preturile le stiti deja,de revenit-da.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Vizitata a 2 -a oara.Prima data la Pitesti mai acum 3 saptamani.Fiind cu treaba prin Ploiesti,am zis sa revin pt oralul ala bun.

Pe scurt :

Locatie : 7 - cum au descris si colegii de mai sus

Aspect : 8 - poze reale,un mic defect la dantura,neglijabil pt mine

ON : 8.5 de data asta. Cand am vizitat-o in Pitesti, s-a plans un pic ca e mare,desi o am doar de 17. O ia toata fara probleme,la cererea mea a fost mai hard,am incercat un facefuck ea in genunchi eu in piciore,nu rezista mai mult de cateva secunde,dar are potential.Din pacate finalizarea doar un gura.

Normal : n am incercat 

Anal si alte servicii : n am intrebat

Scor : 400 RON,2 H,4 finalizari

De revenit pt ca face o muie buna.

 

@Anais22222 ceva planuri pt Bucuresti / Pitesti in curand ? 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 1 oră, th3_hammer a spus:

 

ON : 8.5 ... finalizarea doar un gura.

Normal : n am incercat

Anal si alte servicii : n am intrebat

Scor : 400 RON,2 H,4 finalizari

 

Ai mai putut sa mergi dupa ce te-a supt cu 4 finalizari? Intrebare tampita, de curiozitate, la a 4-a finalizare intr-un timp atat de scurt, a mai iesit ceva din tine?

  • Like 1
  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 19 ore, th3_hammer a spus:

 

Vizitata a 2 -a oara.Prima data la Pitesti mai acum 3 saptamani.Fiind cu treaba prin Ploiesti,am zis sa revin pt oralul ala bun.

Pe scurt :

Locatie : 7 - cum au descris si colegii de mai sus

Aspect : 8 - poze reale,un mic defect la dantura,neglijabil pt mine

ON : 8.5 de data asta. Cand am vizitat-o in Pitesti, s-a plans un pic ca e mare,desi o am doar de 17. O ia toata fara probleme,la cererea mea a fost mai hard,am incercat un facefuck ea in genunchi eu in piciore,nu rezista mai mult de cateva secunde,dar are potential.Din pacate finalizarea doar un gura.

Normal : n am incercat 

Anal si alte servicii : n am intrebat

Scor : 400 RON,2 H,4 finalizari

De revenit pt ca face o muie buna.

 

@Anais22222 ceva planuri pt Bucuresti / Pitesti in curand ? 

 

 

 

 

 

 

Buna , multumesc de recenzie!! 
Eu cred ca s-a referit cu cele 4 finalizari la altceva … a spus vizita numarul 2 / 2 fin in prima vizita si 2 fin in a doua vizita! Am luat eu intiativa de a raspunde pentru ca , nu am intanit pe nimeni cu puteri de superman sa dea 4 numere in 2 ore… 😂😂

 

Va astept la mine!

Pupici cu sclipici 👄👄👄
 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Cu putin noroc am reusit sa o prind si eu pe Anais.

Locatie pe gang la Doroftei. Nu notez, doar ca patul era putin cam zgomotos 🙂

Am ramas surprins de aspectul domnitei. Simpatica, curata, inalta, fund ok, sani draguti, nu am verificat si altceva 😁 Per total aspect 9.00

ON - 9.05 Mi-a placut. Eram putin obosit si s-a straduit cu mine sa nu plec nefinalizat. Mai incet, mai in picioare, mai pe la testicule, avea initiativa de parca ea pleca nefinalizata.

NP - 9.15 Doua pozitii, dar asta ca sunt eu mai batran. Curata, cooperanta, imi cerea mai tare dar eu nu si nu.

GFE - 9.23 Comunicativa si inainte si in timpul si dupa actiune

Finalizat CIM.

Eu as mai revenii, dar am inteles ca pleaca. Poate se razgandeste si mai revine prin Ploiesti.

Raport calitate-pret foarte ok pentru ceea ce ofera.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut, părerea mea este că o ridicați prea mult în slăvi! 😏

Nu este o tipă wow, sau n-ați prea avut de-a face cu gagici în genul ei, plus de asta nici oralul nu este spectaculos, vaginul, oarecum lărguț, condițiile din baie, când mergi și tu ca tot omul, înainte și după acțiune, tind spre zero, iar plus de asta, domnișoara fumează și ceva ' extra ', de aceea vorbeste și se comportă în plus. 🥂🔥😃

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...