Sari la conținut

Anais 0736256361


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, darki75 a spus:

Mergi cu acelasi set de poze de 4 luni prin tara , sa atragi clientii , iti zic ca un sfat . 

Sunt poze facute pe data de 06.09.2021 .

hai sa ne vedem fiecare de treburile noaste.

‘‘multumesc pentru sfat’’

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Ne este aroganta deloc domnișoară.. este o fata simpla si corecta..și probabil te tratează asa cum o tratezi.. 

Am fost eu la ea în seara asta..na tot am călcat pe bec și i-am dat tag greșit.. am spus sa îmi îndrept greșeala cumva 

Locația undeva în zona de nord a orașului...unde au mai activat și alte fete.

Anais..bruneta pe la 1.70 corp bine proporționat  nu slaba nu grasa..sâni frumoși..toate la locul lor.

Făcut programare prin mesaj..după confirmat prin apel. Respectat programare..nu am așteptat după ea sau ea după mine.

Ca și servicii nu pot decât sa spun ca face un oral bun..adânc cu de toate..cu atenție pe la toate zonele învecinate penisului. Mia făcut și un masaj bun pe spate..de relaxare.. fata vorbăreata și destul de atenta dacă ai ceva de spus vizavi de acțiune. Atât ca și servicii la normal nu am ajuns...din pricina mea..neavând dispoziția .

Ca și timp a fost destul încât sa avem timp sa fumam și o țigară.. și sa ne simțim și bine..bine sa ma simt eu bine 😅 acum sper ca nu am fost asa antipatic..cum sunt de obicei perceput.. la primele întâlniri și sper sa fi fost confortabila și ea în prezenta mea.

 Ca și concluzie..o fata corecta cu servicii corecte la preturi corecte..nu este obișnuită cu forumul..lucrând mai mult cu publi..dar cu putina răbdare se va obișnui cu noi 🤣de revizitat.

Preturile le aveți scrise mai sus de ea.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare futaciosi!

Revin cu inca o recenzie.

Azi am ajuns si eu pe la Anais. 

Am sunat, am stabilit cand ajung, si am primit locatia.. In zona de nord. 

Anais m-a intampinat imbracata sumar, am fumat o tigara, am facut un dus rapid si am trecut la treaba. 

Inainte sa incepem, i-am spus ca vreau sa stau un numar si daca imi place mai stau unul. I-am dat banii inainte (pt ca era prima oara cand ne vedeam), dupa care m-a intrebat ce doresc, cum doresc si cat doresc. 

Am ales prima data finalizare orala. A inceput sa o umezeasca, cu atentie pe la vecini si cu multe deep-uri. In tot acest timp m-a intrebat daca e ok si a ascultat toate indicatiile pe care i le-am dat reusind sa ma faca sa termin foarte satisfacut. (finalizare orala) 

Am mai fumat vreo 2 tigari dupa, am stat de vorba destul de mult ( e foarte comunicativa) dupa care am hotarat sa trec la al doilea numar. Am ales inceputul cu oral dupa care am zis sa incerc un doggy(parea promitator). Am trecut la fapte, am ajuns la doggy (are un fund si o pozitie foarte apetisante), dupa mi-a propus un "umeri - craci", la fel foarte interesant , dar pentru ca eram la al doilea numar nu am putut sa termin asa si mi-a propus din nou un oral la care a folosit "tehinicile" ei reusind sa ma "termine" destul de repede. 

De mentionat este ca e stramta si se umezeste singura. La final inca o tigara i-am dat si restul de bani + o mica atentie si am plecat. 

Acum notele: 

Locatia : 9 ( modesta, dar curata, prosop la baie, gel de dus.. cam ceea ce ai nevoie)

Aspect : 10 ( 19 ani zice ea.. e pe gustul meu, sani medii si frumosi., fund frumos, ochii verzi, inalta cam la 170..draguta)

ONP :10 (mult deep, lins pe oo, umezit bine, finalizare orala)

NP : aici nu dau nota pt ca nu am dus-o pana la capat, dar cum am zis, pozitia doggy e foarte buna si incitanta)

Halatul : 200 + atentia cu mentiunea ca am stat cam o ora jumate. In tot acest timp nu a avut telefonul langa ea)

De revenit cu siguranta

 

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...