Sari la conținut

Anais 0736256361


Postări Recomandate

  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 20 minute, sinner21 a spus:

Salut,

Am fost în seara asta la Anais. Am făcut programarea prin SMS și totul a fost ok. Am ajuns în locație și am avut surpriza să întâlnesc o fată tânără și foarte frumoasă. Am fumat o țigară, apoi am mers la duș. Am avut parte de un oral excelent, apoi am trecut și la normal și apoi înapoi oral cu finalizare CIM. După am mai stat la o țigară și de vorbă. Mi-a plăcut mult să vorbesc cu ea și a fost o companie foarte plăcută. Este o fată cu mult bun simț, curată, cu o atitudine excelentă.

Note ON 10+

NP 10

GFE 10 

Cadou: 200 lei pentru o oră

Cu drag,

Oslo

 

Bunaa, mersii te pup☺️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 După două programări nerespectate de colegele de breasla am ajuns la posesoarea topicului. 

Deja cunoșteam locația destul de bine, Curtea de apel, si am ajuns imediat, urcat la ea, intrat direct la dus si apoi in camera ostilităților. 

Comunicativa, încearcă sa te facă sa te simți bine, chiar simpatica, in timpul acțiunii si la oral si la normal se oprea si întreba mereu dacă este bine.

Note:

Aspect : 9, - 1,70 preconizez, undeva la 20 de ani, slim fit, destul de simpatica si la fata. 

ON : 9 - de la inceput i-am spus cum prefer oralul si a făcut treaba buna, sincer surprinzător de buna! 

NP : 8,5 - schimbat 2-3 poziții, per total o experienta foarte ok

Igiena : 10 - nimic de comentat! 

GFE : 8,5

Halat : 100 RON o finalizare cu cim.

DTD : 30 min

De revenit/recomandat : bineînțeles! 

 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 14.12.2021 la 17:54, Anais22222 a spus:

Plec la Craiova cateva zile!

Ooo, jucam in deplasare weekendul asta??? Eu vin la craiova ca e meci, joaca Rapidull in deplasare😍 mai exact sambata si poate iti fac o vizita, fiindca la  ploiesti nu am reusit sa trrec pe la tine. 

Link spre comentariu

Salutare, având drum prin Buzău am decis sa consult bătrânul Public24 și am găsit pe stimata domnișoara… După câteva îndrumări am ajuns la locație…a deschis o domnișoara frumoasa cu un corp apetisant…

un oral buna cu lins de sateliți si la cerere se rezolva si lins vecinul cur :) deci 10 ! aaaa si finalizarea a fost orală pana la ultima picătura!  

Toate cele menționate cu numai 100 de lei!! 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 17 ore, ciprian92 a spus:

Salutare, având drum prin Buzău am decis sa consult bătrânul Public24 și am găsit pe stimata domnișoara… După câteva îndrumări am ajuns la locație…a deschis o domnișoara frumoasa cu un corp apetisant…

un oral buna cu lins de sateliți si la cerere se rezolva si lins vecinul cur :) deci 10 ! aaaa si finalizarea a fost orală pana la ultima picătura!  

Toate cele menționate cu numai 100 de lei!! 

 

Cum adica, ti-a dat limbi in cur? 😂 Pe asta n-am încercat-o 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
18 hours ago, ciprian92 said:

Salutare, având drum prin Buzău am decis sa consult bătrânul Public24 și am găsit pe stimata domnișoara… După câteva îndrumări am ajuns la locație…a deschis o domnișoara frumoasa cu un corp apetisant…

un oral buna cu lins de sateliți si la cerere se rezolva si lins vecinul cur :) deci 10 ! aaaa si finalizarea a fost orală pana la ultima picătura!  

Toate cele menționate cu numai 100 de lei!! 

 

minti cu nerusinare. nu stiu care e treaba cu tine dar cam mirosi.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...