Sari la conținut

🥰Biancaa,noua in oras!!🥰


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 15 ore, lotekfun a spus:

Eu zic ca dacă o vezi🤤după faci abonament 100% 😎arata într-un mare fel 😎😋🤭🤫 baga o vizita și după te aștept sa dai o bere dacă nu dau eu un bax 

Frate dar zgarcit esti cu info…da si tu detalii, fk, cim, cunni, singura, ii place…..😊

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost în seara asta la Bianca.

Programarea făcută cu 40 de minute înainte, era liberă.

La față e foarte frumoasă, sânii sunt ce trebuie după părerea mea😁, fundul micut si bombat foarte atrăgător.

A început cu un oral neprotejat după câteva minute a trecut ea deasupra, după am trecut în misionar unde am și finalizat.

Al doilea numar ea a încercat,  dar după 13 ore de muncă la mine a fost cam greu😅.

Dupa ce am terminat am mai stat minute bune amândoi în pat și am povestit una alta.

Este o fata frumoasa, politicoasa, puțin cam timidă, nu m-am simțit deloc grăbit.

 

Aspect 9.5

Locație 9

Oral NP 9

Normal 9

Igienă 10

GFE 9

Achitat 200 lei pentru o oră. 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 9 ore, danut93 a spus:

Am fost în seara asta la Bianca.

Programarea făcută cu 40 de minute înainte, era liberă.

La față e foarte frumoasă, sânii sunt ce trebuie după părerea mea😁, fundul micut si bombat foarte atrăgător.

A început cu un oral neprotejat după câteva minute a trecut ea deasupra, după am trecut în misionar unde am și finalizat.

Al doilea numar ea a încercat,  dar după 13 ore de muncă la mine a fost cam greu😅.

Dupa ce am terminat am mai stat minute bune amândoi în pat și am povestit una alta.

Este o fata frumoasa, politicoasa, puțin cam timidă, nu m-am simțit deloc grăbit.

 

Aspect 9.5

Locație 9

Oral NP 9

Normal 9

Igienă 10

GFE 9

Achitat 200 lei pentru o oră. 

Ai facut fk? Cunni? Cum arata pussy ca si aspect? Igiena?

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 2 ore, laury a spus:

Ai facut fk? Cunni? Cum arata pussy ca si aspect? Igiena?

Nu face FK, cunni acceptă, chiar și 69, igiena impecabilă.

Am vizitat-o aseară revin mai târziu cu recenzia.

O recomand pentru doritorii de fresh teen slim. Super drăguță la față. Go for it

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 27 minute, sabinmeeee a spus:

Nu face FK, cunni acceptă, chiar și 69, igiena impecabilă.

Am vizitat-o aseară revin mai târziu cu recenzia.

O recomand pentru doritorii de fresh teen slim. Super drăguță la față. Go for it

In foto sanii nu par siliconati..ne poti clarifica 

Merci

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.08.2021 la 14:59, Bianca101 a spus:

Bunaa😘😘

Disponibila pana la ora 2 !!🥰😘😍

0755493905

Vaaa puppp

55151783-9C93-4C00-8D3A-9C9683CF6050.jpeg

Buna,

Mai lucrezi zilele astea?  Te rog anunta disponibilitatea pe forum si pune cateva poze sa ne edificam ca doar e site de escoting. Asteptam sani, cur, pasa....chestii din astea😚

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut, am vizitat-o și eu pe domnișoara astăzi , este reala și m-a așteptat exact in ținuta de mai sus . Domnișoara o tânăra superba , teen și un corp superb , văzând cum arata domnișoara am vrut din start sa Ia-o o ora dar am rămas doar o finalizare pana la urma ( asta din cauza ca ma presa timpul pe mine ), nu ma grăbit . Este o fata superba și voi reveni cu siguranța , asta dacă nu pleacă . Bianca esti superba și promit sa revin cât mai repede pentru o ora , sa ma revanșez.😘.                                                ON-9 ( o suge cu pofta și foarte bune 😍).                                                                 NP - 9 ( după un oral frumos s-a urcat pe mine și a început sa ma călărească după schimbat in doggy și finalizat ).         Mersi Bianca 😘

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...