Sari la conținut

Creator pagina Onlyfans 🔞😈


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum 2 ani, i am prezis un viitor mare acestei "domnisoare" pe instagram.. bineinteles, ma blocat, pe atunci facea doar colaborari DM si cam atat spune ea.. Legenda spune ca 2 ani mai tarziu, am avut dreptate. 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Londra
  • Disponibila
  • Oras:Londra
  • Disponibila
On 8/27/2021 at 5:58 PM, Andreea005 said:

Aboneaza-te la contul meu de OF. Hai sa ne distram impreuna. Acolo poti gasii :

⚜️Poze nud singura , in diferite ipostaze

⚜️ Poze hot cu partener

⚜️Videoclipuri cu masturbari

⚜️Videoclipuri cu masturbari/jucarii sexuale

⚜️Videoclipuri cu dansuri 😁

⚜️Videoclipuri cu partener 😈

⚜️Video gratis la abonare

 

Hai sa ne cunoastem mai bine , baby 😍

https://onlyfans.com/andreeadeaconu

099C3275-6558-43AA-96AC-551BB1A29DEB.jpeg

Dacă facem cumva sa organizam o întâlnire contra cost, primit ca ma voi și abona…. Pana atunci prefer sa si fut ceea ce văd, nu sa mi.o trag pe laba…

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.08.2021 la 15:10, Andreea005 a spus:

Dragii mei , avand in vedere faptul ca dețin pagina de Onlyfans, ca sa putem face poate mai mult , trebuie sa deveniti abonati la pagina mea . Si putem discuta 😁

ce vrajeala proasta are asta in ea :)  ... aloo militia , daca vreau sa fac o laba e internetu plin de poze si filme ... si cu fete din alea bune ...  vezi ca lumea te mai cunoaste , si realitatea cam lasa de dorit , nici daca ai avea onlyfans gratis nu m-as uita la tine  :D :D 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.09.2021 la 14:51, mp2015 a spus:

Acum 2 ani, i am prezis un viitor mare acestei "domnisoare" pe instagram.. bineinteles, ma blocat, pe atunci facea doar colaborari DM si cam atat spune ea.. Legenda spune ca 2 ani mai tarziu, am avut dreptate. 😅😅😅

scuza-mi nestiinta, ce sunt acelea colaborari DM?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 ore, lestat78 a spus:

ce vrajeala proasta are asta in ea :)  ... aloo militia , daca vreau sa fac o laba e internetu plin de poze si filme ... si cu fete din alea bune ...  vezi ca lumea te mai cunoaste , si realitatea cam lasa de dorit , nici daca ai avea onlyfans gratis nu m-as uita la tine  :D :D 

Nu te obliga nimeni sa te abonezi. Dar ai o rautate in tine , fereasca Dumnezeu.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 07.09.2021 la 20:06, Andreea005 a spus:

Nu te obliga nimeni sa te abonezi. Dar ai o rautate in tine , fereasca Dumnezeu.

Cred ca ai putea incerca sa faci si sex.Pune niste tarife si vezi daca ai doritori.Eu zic ca ai castiga mai bine asa, decat pe only fan.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...