Sari la conținut

Deni


Vizitator elf soldier

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Deni
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Încerc să răspund la toți, nu o cunosc deloc însă capacitatea mea de a obține informații a fost și de această dacă cu succes.

Când termini o facultate de profil sigur masajul este unul semiprofesional ( pentru Profi mai are de învățat ) . Și eu îs tare curios dacă are cabinet...deși nu prea cred. 

@elf soldier de unde ai informația ? 

 

Din poze chiar are potențial daca face un masaj erotic e ok, că are sâni frumoși...daca face și mai mult e și mai bine. 

Mai multe nu știu nici eu sau nu va spun și o țin doar pentru mine...dar între cele 2 cea mai plauzibilă este prima variantă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

e un post atipic, nu e normal sa se treaca tot numele, poate oricand un "destept" sa scrie o postare inventata si sa ii faca mult rau, pe langa asta nu are nici un nr de tel nici macar sursa de unde are informatia. In dorinta de a posta ceva "senzational" ar trebui sa mai si judecam

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator DeAndreea
Reputație: 0

Buna ziua! Eu sunt persoana in cauza! Pentru “desteptii” care vorbesc in nestiinta de cauza, nu fac astfel de masaje. Posesorul paginii este rugat sa stearga informatiile despee mine sau va avea probleme destul de serioase! 

Link spre comentariu
Vizitator DeAndreea
Reputație: 0

Buna ziua! Eu sunt persoana in cauza! Pentru a clarifica situatia, nu fac astfel de masaje! Iar pentru posesorul paginii, daca in urmatoarele ore nu sterge numele meu de aici, va avea probleme mari, crede-ma! Asta deja se numeste caz penal daca ajungem mai departe, si crede-ma vom ajunge! O zi buna! 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Dacă citești mai sus vezi că domnișoara a specificat că nu face decât masaj terapeutic...și așa e urât că i-a fost menționat numele. 

Sigur poate e vreun frustrat care te cunoaște și nu i-ai dat importanță și a zis sa se răzbune aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, chrisbbmike a spus:

Dacă citești mai sus vezi că domnișoara a specificat că nu face decât masaj terapeutic...și așa e urât că i-a fost menționat numele. 

Sigur poate e vreun frustrat care te cunoaște și nu i-ai dat importanță și a zis sa se răzbune aici.

frustrat, nefrustrat ar trebui sa existe niste reguli, daca ar fi postat undeva ca face ceva ar fi greseala ei.. dar asa sa ii apara numele intreg pe un asemenea site si sa aiba loc asemenea discutii!!!! se poate ajunge chiar si pana la inchiderea site-ului. Asa ca domnu pisicutz ia masuri rapid

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 9 ore, DeAndreea a spus:

Am specificat si mai sus faptul ca daca nu se ia masuri in vederea stergerii numelui meu de aici, se va ajunge mai departe! Va dati seama ca prin aceste discutii se poate păta imaginea , implicit cariera unei persoane? Judecati si voi, oameni! 

Din păcate ai dreptate, in primul rand numele tau nu ar fi trebuit să apară aici, e posibil ca acel individ care a postat numele tau sa îți fie client ( din cate observ faci masaj terapeutic etc... ) , sau poate fi vreo cunoștință, acuma cine știe...din pacat lumea e plină de ăștia ca el. 

Iarăși văzând că faci masaj de relaxare, terapeutic etc. din păcate vei avea parte de întrebări de genul "altfel de masaj nu faci?" Nu e normal însă asta e situația. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
16 hours ago, DeAndreea said:

Am specificat si mai sus faptul ca daca nu se ia masuri in vederea stergerii numelui meu de aici, se va ajunge mai departe! Va dati seama ca prin aceste discutii se poate păta imaginea , implicit cariera unei persoane? Judecati si voi, oameni! 

Am și eu o cur iozitate... 😄

De unde ai aflat de forum și cum de ai decis sa intri printre noi? 🙄

In rest te susțin și chiar am sa te ajut...

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

De la o cunostinta care frecventeaza astfel de pagini. Contul cu siguranta va fi sters in momentul in care si aceste discutii vor fi sterse. Am facut acest cont pentru a putea lasa comentariu. Am observat ca s-a modificat numele, rog ca toata conversatia aceasta sa fie stearsa, nu cred ca isi are rostul. ✌🏼

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Mulțumește-i Motanului. Unul dintre motivele pt care îl apreciez este ca e receptiv și prompt la astfel de situații.

Topicul rămâne, dar fără informații personale. Îți sugerez sa păstrezi contul ca să poți raporta dacă mai apar date personale.

Dacă tot ai prieteni printre noi și vreodată vrei să-ți largesti acest cerc de prieteni, ne găsești aici... 👍😀🤣

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 2 ore, DeAndreea a spus:

De la o cunostinta care frecventeaza astfel de pagini. Contul cu siguranta va fi sters in momentul in care si aceste discutii vor fi sterse. Am facut acest cont pentru a putea lasa comentariu. Am observat ca s-a modificat numele, rog ca toata conversatia aceasta sa fie stearsa, nu cred ca isi are rostul. ✌🏼

Da am trimis eu aseară mesaj Motanului să schimbe, topicul va fi uitat ...bine că respectivul ( individul care a deschis topicul ) nu a pus poze cu tine, asta mai lipsea. Acuma numele nu mai îți apare.

Mult succes in continuare in meseria care o practici și poate ne dai detalii și nouă despre masajul terapeutic, că unii chiar am fi interesați și de astfel de masaje nu doar din cele speciale, și îți spun sincer sunt și oameni întregi la minte aici nu doar dezaxați. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...