Sari la conținut

0791 178 276 Adina Big Tits


Postări Recomandate

Am fost eu azi special pt deepthroat si face fuck, asta ma atrage si nu gasesti oriunde cineva care face de placere, dar despre ea pot spune ca femeia e nr 1. Mie mi-a placut ft mult, se implica, se vede ca face din placere nu din necesitate. este o gazda primitoare, fara graba, face si masaj si ai si ce discuta cu ea. Cu siguranta voi mai reveni.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 31.08.2021 la 21:48, liverpool33 a spus:

Am fost eu azi special pt deepthroat si face fuck, asta ma atrage si nu gasesti oriunde cineva care face de placere, dar despre ea pot spune ca femeia e nr 1. Mie mi-a placut ft mult, se implica, se vede ca face din placere nu din necesitate. este o gazda primitoare, fara graba, face si masaj si ai si ce discuta cu ea. Cu siguranta voi mai reveni.

Liverpool33 tu ai cont din 2019 și ai postat de 3 ori. Vrei sa te cred? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am fost și eu, gusturile pot fi împărțite, e normal, mie mi a plăcut mult. M am dus pentru 2 ore și am stat 4...iar sanii aia sunt ceea ce mi doresc, ca exemplu cei siliconati nu ma excita. Igiena impecabila, bronzata, o păsărica de copila, frumusica foc la fata, comportament asa mișto nu găsești nici la top, + ca e și un pic submisiva. Ma oftic ca nu am făcut anal, am încercat dar e prea  mare pentru ea. Deep și face fuck e specialitatea  casei. 300 ora.

Recomand! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
23 minutes ago, michel101 said:

Salutare, am fost și eu, gusturile pot fi împărțite, e normal, mie mi a plăcut mult. M am dus pentru 2 ore și am stat 4...iar sanii aia sunt ceea ce mi doresc, ca exemplu cei siliconati nu ma excita. Igiena impecabila, bronzata, o păsărica de copila, frumusica foc la fata, comportament asa mișto nu găsești nici la top, + ca e și un pic submisiva. Ma oftic ca nu am făcut anal, am încercat dar e prea  mare pentru ea. Deep și face fuck e specialitatea  casei. 300 ora.

Recomand! 

Si i-ai dat 1200 de lei pt 4 ore?

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 19 ore, michel101 a spus:

Salutare, am fost și eu, gusturile pot fi împărțite, e normal, mie mi a plăcut mult. M am dus pentru 2 ore și am stat 4...iar sanii aia sunt ceea ce mi doresc, ca exemplu cei siliconati nu ma excita. Igiena impecabila, bronzata, o păsărica de copila, frumusica foc la fata, comportament asa mișto nu găsești nici la top, + ca e și un pic submisiva. Ma oftic ca nu am făcut anal, am încercat dar e prea  mare pentru ea. Deep și face fuck e specialitatea  casei. 300 ora.

Recomand! 

Confirm. Am facut doar oral si o suge cu pofta. 200 fin. Curatenie, prosop, liniste.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello , 

Tocmai ce am fost acu cateva ore la Adina pt o ora. Am ajuns ceva mai devreme la locatie pt a nu intarzia .. si Adina fost foarte draguta si m-a primit chiar mai devreme. E o fata vesela vorbareata , care mi-a dat un prosop si m-a invitat la dus. Dupa dus , am ajuns in camera unde ma astepta dezbracata. Niste sani imensi si frumosi tocmai buni de framantat m-au intampinat. A inceput cu saruturi (inculsiv FK) si mangaieri foarte excitante dupa s-a coborat in jos catre ala micu unde a inceput un oral neprotejat ( la alegerea mea ) la inceput dar a evoluat intr-un facefuck agresiv efectiv se ducea non stop pana jos unde se mai si oprea pret de cateva secunde. Dupa am schimbat catre facefuck in picioare cu tinut de cap cu ambele maini si efectiv te lasa sa iti faci de cap. Din aceeasi pozitie am trecut spre titfuck ( ca are cu ce ) inapoi la facefuck si finalizare faciala. 
 

Dupa pauza de tigara ( ea nu fumeaza ), m-a invitat daca vreau sa ma improspatez la dus. Am facut asta si a urmat numarul 2 care a inceput cu facefucking eu pe pat, urmat de LOT unde se misca extrem de bine ... am schimbat spre doggy sa incerc si AP dar nu vroia sa intre asa ca am facut NP. Schimbat spre facefuck din picioare si am terminat din nou facial. 

ON / Facefuck - 10 

Titfuck - 10 ( are cu ce si poti cu usurinta din cauza salivei ei sa faci fara probleme asta )

AP - nu pot sa notez ca nu am reusit :)

LOT - 10 ( se misca foarte bine si nu oboseste chiar isi da interesul )

Doggy - 8 ( era umezita natural dar nu am rezistat foarte mult sa experimentez pozitia asta caci vroiam sa mai profit de ON ) 

Finalizare faciala - Da

Pretul - 300 / ora cu - Di tuate

Experienta a fost super si sigur o sa mai revin :) . 

Spor !

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...