Sari la conținut

Fete micuțe de statură și slăbuțe


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.Va rog,dacă aveți cunoștință despre existența unor fete micuțe de statură,maxim 1,50 înăltime,slabute,cu atitudine cat de cat ok,va rog să postati aici.Sunt interesat tare mult daca ati cunoaște pe zona Titan,Dristor,Mall park  lake,Pallady .Mulțumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, matriusk a spus:

Va salut.Va rog,dacă aveți cunoștință despre existența unor fete micuțe de statură,maxim 1,50 înăltime,slabute,cu atitudine cat de cat ok,va rog să postati aici.Sunt interesat tare mult daca ati cunoaște pe zona Titan,Dristor,Mall park  lake,Pallady .Mulțumesc anticipat!

Vezi ca am făcut eu recent o recenzie Raisei, are atitudine ok si maxim 1.55 slaba. Dar este la romană cu locatia. Vezi tu dacă îți place…

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mulțumesc celor care s-au deranjat sa posteze.Pe ultimile două fete din anunțurile postate de @lotekfun,le-am vizitat de mai multe ori si le-am si recenzat.Cea din ultimul anunt are topic "Carmen,29 ani,.....".Problema este varsta.Acum e in categoria over 30.                                                        Cea din penultimul anunt,însă,își spunea Bia,iar pentru cei interesati,are topicul"Pentru amatori de young and skinny",este cam inaltuța față de ceea ce caut eu.Are 1,60-1,65.Este cea care-și schimba des numărul,anuntul si locația.          Oricum,în cazul în care cineva întâlnește  o fata foarte micuța ,îi adresez rugămintea să mă notifice. Seară bună, tuturor.

Link spre comentariu
On 8/28/2021 at 11:44 PM, matriusk said:

Mulțumesc celor care s-au deranjat sa posteze.Pe ultimile două fete din anunțurile postate de @lotekfun,le-am vizitat de mai multe ori si le-am si recenzat.Cea din ultimul anunt are topic "Carmen,29 ani,.....".Problema este varsta.Acum e in categoria over 30.                                                        Cea din penultimul anunt,însă,își spunea Bia,iar pentru cei interesati,are topicul"Pentru amatori de young and skinny",este cam inaltuța față de ceea ce caut eu.Are 1,60-1,65.Este cea care-și schimba des numărul,anuntul si locația.          Oricum,în cazul în care cineva întâlnește  o fata foarte micuța ,îi adresez rugămintea să mă notifice. Seară bună, tuturor.

Vezi Ioana Rebecca. Dar să fii cuminte cu ea!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 28.08.2021 la 11:39, lotekfun a spus:

Despre celelalte fete s a mai discutat pe forum.. insa subscriu si eu pentru Miruna .. am fost la ea in urma cu vreo luna, gasita tot pe publi, pozele sunt reale, pustoaica este slabuta si simpatica.. atitudine foarte ok, de copila, zglobie, vesela.

oral bunicel.. la normal nimic interesant de punctat, dar e cuminte si nu te grabeste.  Stat la 2-3 tigari si putina vorba. Locatie ok, prosop etc

O ora, 2 fin/250.. 

ps este frumusica, insa cand isi prinde parul in coada ies la lumina ceva gene exotice.. probabil 1/4, personal nu am o problema cu asta.. ca sa nu ma injurati.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...