Sari la conținut

Alessia 0759888914


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna mă numesc Alessia, sunt nouă in oraș  sunt doar pentru o perioadă scurtă de maxim 7 zile... aștept să ne cunoaștem 😘 Descriere Am înălțimea 1,75 cm  66 de kg ( serviciile Preț 150-1 finalizarea 30 de min 300-2 finalizari o ora  protejat (oral fără în funcție de igiena) serviciile sunt oral sex normal masaj diferite poziție poziția 69 (anal extra 100) (duș împreună la alegere) săruturi corporale sarut normal finalizare orală finalizare facială extra  sunt o persoană simplă cine mă respectă va primi respect din partea mea vă 💋

 

 

Snapchat-210229265.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De mâine voi fii disponibilă, pentru programări putem discuta prin sms vă rog specificați orașu adica piatra. Unde sunt cazată este o nunta și nu pot lucra în seara asta si sper ca de mâine sa fie ok vă pup pt mai multe detalii aștept mesaj ori normal ori pe whatsapp 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutare dragi prieteni  va recomand cu incredere pe domnisoara Alessia , face treaba foarte buna cu bun simti , ea isi respecta programarile. Sa apelati cu incredere ! 😈 Din partea mea are nota 10 cu * .

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 29 minute, Leo1999 a spus:

Salutare dragi prieteni  va recomand cu incredere pe domnisoara Alessia , face treaba foarte buna cu bun simti , ea isi respecta programarile. Sa apelati cu incredere ! 😈 Din partea mea are nota 10 cu * .

P.S. Am avut cateva intalniri frumoase cu ea si de fiecare data am fost multumit si satisfacut ! 😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 39 minute, Leo1999 a spus:

Salutare dragi prieteni  va recomand cu incredere pe domnisoara Alessia , face treaba foarte buna cu bun simti , ea isi respecta programarile. Sa apelati cu incredere ! 😈 Din partea mea are nota 10 cu * .

Mulțumesc frumos pentru recomandare aștept să mă cunoscă personal, că ne nu pot fii pe gustul tuturor dar te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 55 minute, Alessiahot a spus:

Mulțumesc frumos pentru recomandare aștept să mă cunoscă personal, că ne nu pot fii pe gustul tuturor dar te pup 

Cine are gust bun credema ca o sa fie multumit ! 😉😗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, sergiu_1981 a spus:

Salutare.

La o căutare pe "goagle" am găsit numai recenzii minunate despre aceasta domniță. 

Abia aștept să ajung in zona și să îi fac o vizită ... posibil marți voi face și eu o recenzie.

Mulțumesc  și te aștept, mesaj pe whatsapp  pt programare 😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vă aștept, dați-mi Vă rog mesaj ca la telefon nu prea pot vorbi ne din cauza ca stau la pensiune nu prea vreau să știe stânga ce face drepta 🤪 poza din locație 

Snapchat-482133016.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 56 minute, anthony69 a spus:

Bună. Ești disponibilă pentru o oră împreună? 

 

Bună daca vrei contacteza ma pe whatsapp pot lucra după ora 22 e greu cu cazarea 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Persoanele care cred că vor să negociem, pai mergeți la piață și negociați da nu imi mai ocupați timp degeaba... mulți vreți și servicii da cu bani putini pai mergeți pe centură și negociați cât vreți și futeti cât vreți de 50 de lei sau a mai simplu faceți o labă, aveți bani futeti nu stați acasă și uitați-vă la un film xxx da nu mai încurcați fetele aiurea, că scrie destul de clar prețu si plus de asta nu cand ajungeți la locație vreți cu 100 ca cu 100 voastră nu imi scot nici camera si nici prezervativ etc deci să fim înțeleși nu mai deranjați fetele aiurea dacă știți că nu aveți bani să futeti mergeți pe centură o zi bună deci vă știți voi ăștia cu negociatu așa ca rămâneți cu lăbuța 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, asx_man a spus:

Unde? Cand? Cum? Mai multe detalii! Tarife! Unde ne gazdisti! Cum te gasim? 

Dacă am numărul de telefon pus de ce nu mă suni sau imi lași un mesaj să îți spun si când vrei să vii iti faci o programare 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Alessiahot a spus:

Dacă am numărul de telefon pus de ce nu mă suni sau imi lași un mesaj să îți spun si când vrei să vii iti faci o programare 

Pentru tine ofertă specială 500 finalizarea 🤫

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...