Sari la conținut

Alessia 0759888914


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, guess11 a spus:

Bai fraților , mergeti și profitați cât mai e fata asta la voi , nu o sa va para rău . 
Alessia , Vino înapoi la bm 🤗😘

O să vin și eu abia aștept să mă întorc înapoi că mie dor de băimăreni sunteți oameni super ok te 😘 și aștept să ne revedem cu bine 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună voi mai fii în piatra neamț, până duminică seara vă aștept să ne facem de cap 🤪 vă rog să fiți  serioși și cu respect dacă așteptati respect... și nu negociez prețul vă convine venti nu asta e căutați una ieftină, cu care vb una la tel și la fata locului încercă să negocieze îl dau pe ușa afară deci sa fim înțeleși o zi bună 

received_435798397764910.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dimineața disponibilă, îmi cer scuze pentru ieri da am adormit și o mai făcut si figuri tel sa închis si abia azi dimineața am putut să îl pun la încărcat și să il deschid vă pupăcesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt
Acum 7 ore, Alessiahot a spus:

Bună dimineața disponibilă, îmi cer scuze pentru ieri da am adormit și o mai făcut si figuri tel sa închis si abia azi dimineața am putut să îl pun la încărcat și să il deschid vă pupăcesc 

Te gasesc in seara asta? As dori o finalizare cu tine 👅🤤 o locatie? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 20 minute, asx_man a spus:

Nu trebuie sa imi multimesti. Esti foarte ok. Mercu ca ai fost. Restul tu il stii. Pacat ca ai plecat. 

 

 

 

 

Da ma bucur că am întâlnit oameni ok cât de cât dar cu mentalitatea de acolo nu se merita sa mai vin 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Alessiahot a spus:

Da ma bucur că am întâlnit oameni ok cât de cât dar cu mentalitatea de acolo nu se merita sa mai vin 

Eu le mulțumesc celor care o fost si sunteți persoane chiar ok se știu si de pe forum sau de pe pub24, în rest lasă de dorit si chiar nu cred ca mas mai întoarce acolo cu cazarea ii greu si na ii si pierdere de energie cu unii de pe acolo și eu sunt moldoveanca dar ca unii în nici un caz na mulți is numai bătuți in cap adică nu am ce să le cer că atât ii duce capul și cu asta am încheiat... poate pe viitor dacă o să mai vin prin zona o să mai trec dar in rest nu bat drumul până acolo in un caz 

Link spre comentariu
On 9/6/2021 at 10:21 PM, Alessiahot said:

Eu le mulțumesc celor care o fost si sunteți persoane chiar ok se știu si de pe forum sau de pe pub24, în rest lasă de dorit si chiar nu cred ca mas mai întoarce acolo cu cazarea ii greu si na ii si pierdere de energie cu unii de pe acolo și eu sunt moldoveanca dar ca unii în nici un caz na mulți is numai bătuți in cap adică nu am ce să le cer că atât ii duce capul și cu asta am încheiat... poate pe viitor dacă o să mai vin prin zona o să mai trec dar in rest nu bat drumul până acolo in un caz 

Pacat. Chiar esti ok. Din puntul meu de vedere

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...