Sari la conținut

Alessia 0759888914


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 30 minute, Domnulspion7 a spus:

Te asteptam si la bistrita , poate te gandesti sa treci mai repede nu doar la vara 😘😘zic si eu 

Poate trec acum dacă îmi permite timpul 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, Alessiahot a spus:

Poate trec acum dacă îmi permite timpul 

Nu promit dar voi sta o săptămână la Piatra si o săptămână la Bistrița daca voi găsi locație ca si asa imi este în drum 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 44 minute, Domnulspion7 a spus:

Era o figura de stil , o mica glumita , nu am vrut sa sune intr-un mod urat ,promit sa ma revansez fata de tine cand treci pe la noi frumoaso 😘

Am înțeles doar am zis că minge nu sunt si voi trece asa cum am zis în funcție cum imi piermite timpul si de găsesc cazare. Plus de asta e greu cu deplasatu ca momentan nu am masina

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 10 minute, Alessiahot a spus:

Am înțeles doar am zis că minge nu sunt si voi trece asa cum am zis în funcție cum imi piermite timpul si de găsesc cazare. Plus de asta e greu cu deplasatu ca momentan nu am masina

Sigur draguto , nu te grabeste nimeni😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:here & there
  • Oras:here & there
Acum 22 ore, Alessiahot a spus:

Bună ziua, care zone sunt mai ok in piatra neamț? 

Incearca sa eviti Darmanesti , Bloc turn Ozana si Bloc Turn Unic. Precista e o zona foarte ok , mai ales daca gasesti in apropierea mall-ului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, solist a spus:

Incearca sa eviti Darmanesti , Bloc turn Ozana si Bloc Turn Unic. Precista e o zona foarte ok , mai ales daca gasesti in apropierea mall-ului.

Mulțumesc  frumos am găsit ceva in zona Precista da sper sa fie ok cazarea 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, alexandruftw a spus:

cand vii???

Miercuri vreau să vin dar de joi voi fii la Piatra Neamț dacă găsesc cazare am găsit ceva da abia duminica se eliberează dar poate găsesc în alta parte voi anunta exact când sunt in piatra că nu vreau să fac programări și să nu fiu acolo te pup 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, Alessiahot a spus:

🤣🤣🤣

De asta nici nu pot dormi noaptea. Că personal ți-e nu îți place, sincer mă bucur că și așa bun simț nu ai așa că las-o baltă ah mersi îs foarte urâtă vezi să nu te speri când mă vezi pe stradă  poate întâmplător 😂🤣😂😂

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bună dragilor am ajuns în  piatra neamț locația este în apropiere de Galerie moll vă pup și vă aștept cu drag, pentru programări sunați-mă din timp sau cu 30 de min de a veni 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...