Sari la conținut

Alessia 0759888914


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 57 minute, lostcity a spus:

Rar asa uratenie...

Marși  băi pulă bleaga, vizați în pula mea de gagica ta care o dai la pulă să îți facă bani... a nu îți face și te-ai găsit să comentezi la toate fetele care vezi că le merg treaba și lui frumoasa ta din pădurea adormită nu-i merge... sictir 🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾🖕🏾 ești doar 💩

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, lostcity a spus:

Rar cur așa murdar plin de cosuri,  la fel și fața, urâtă ca draci. Asta denota nespalare= puți = boli venerice. Hai ca tu ești cum ești, prostii care merg la tine sunt problema.

Da serios vai de mine vezi să nu te infectezi prin telefon... no care din noi pute etc hai că iti arat și ție cât de tare miros te aștept și pe tine să dai o limbă in ceașcă așa mă speli tu cu gura și asa bati din gura non-stop 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, lostcity a spus:

Rar cur așa murdar plin de cosuri,  la fel și fața, urâtă ca draci. Asta denota nespalare= puți = boli venerice. Hai ca tu ești cum ești, prostii care merg la tine sunt problema.

A prostii cum ai spus tu... păi eu nu am ce face cu prostii ex tu așa că te pup pa pa de acum poți să scrii încă 100 de pagini. Câinii Latră Ursu merge 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Domnulspion7 a spus:

Nu ii baga in seama ca is 

Eu una îi răspund că mi se rupe de ăștia ca el găsesc și la colț de stradă... cum am zis câinii latră ursul merge și așa nu-i dau importanță de i-am răspuns cu un motiv să se simtă și el fericit că și așa o femeie nu o văzut la viata lui 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, lostcity a spus:

Spala-te macar la fund ca e plin de cosuri, de la nespalat.. serios acum, orice sapun, cel mai ieftin.

Păi nu trebuie să mă mai spăl, că mă speli tu de atâtea ori cu limba... hai că îți dau și ție un săpun ieftin ca pentru fraieri că mai am vreo câteva și na le donez gratis dă-mi adresa că îți trimit și ție de alea ieftine și expirate că și așa ești expirat de mult timp 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, dolfet a spus:

dute fata in alt oras si imbolanveste lumea cu corpul ala plin de bube,la cum arati nu ai ce cauta in domeniul asta,dute la munca

" Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu! "

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Maine după ora 14:00 pot face programări vă pup și vă aștept cu drag stau doar o săptămână la Piatra Neamț daca va fii cerințe voi mai sta vreo câteva zile dacă nu voi pleca... programări se face din timp  sau cu 30-20 de minute înainte și vă rog frumos să confirmați  programarea pentru că locurile sunt limitate și care nu confirmă voi bloca numărul de telefon pentru că  nu imi place să mă încurce cineva nici eu nu am făcut pe nimeni să vină degeaba 😘 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

150 finalizarea (30de minute) 

300 ora ,maxim 2 finalizari   

Serviciile mele sunt : 

oral (protejat/neprotejat) în funcție de igiena 

normal protejat

pozitia 69

săruturi 

masaj 

orice poziție 

mici fantezii in limita bunului simt

Finalizare orala extra 50 Program de la ora 8:30 pana la 23:30 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe whatsapp mă puteți contacta la numărul  asta 0759979361  disponibilă pentru programări, După ora 22:30 tariful va fii 200 finalizarea 400 ora 😘

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 minute, grigenstein a spus:

Am fost..ce sa zic?...confirm cele spuse de unii dintre voi... Veceu public..plus ca se uita si picior peste picior😂😂.. DE EVITAT!!! 

Mă uit picior peste picior Mă faci să râd no tulai doamne și dacă zici că îs veceu public la ce ai mai stat la un veceu sau iti place să faci sex cu un veceu 🤣🤣🤣 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...