Sari la conținut

Eliza DOMINARE ACTIVA/PASIVA


Vizitator Eliza.sweet

Postări Recomandate

Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0

ELIZA , ofer sedinta de dominare soft si hard: cunilingus, anilingus, fisting, ageplay, bondage, flogging, rol play, spanking, BICIUIRE, LEGARE, penetrare, , etc., pot fi si sclava (pasiva) dar cu niște condiții pe care le discutam în prealabil. 

Cadou - 400lei ședința 

Link spre comentariu
Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0

CA PARTE PASIVA:

Accept : palme peste față , fund, sâni in limita bunului simt
Accept :umilire verbala, fizica
Tras de par
Diferite ordine
Nu accept : scuipat
                     Anal
                     Finalizare orala
 Preț 400 lei sedinta 60-70 minute
Zona calea Călărași

 

Costumatii:

 

 Rochie
Fusta piele
Pantaloni piele
Salopeta plasa
Ciorapi cu banda etc

Link spre comentariu

I visited Mistress last week.

i was a bit early, but that was not a problem and i was invited upstairs.

The reception was immaculate, was greeted by an awesome sight in a tight leather skirt,

wonderfull long legs in stockings and high heels.

 

After a soothing, calming talk and a smoke, Mistress dissapeared for a minute and came back

in a lovely fishnet body, and was ordered to undress and get ready on the bed.

The actions were relatively mild, in the soft region, but promises of harder were made for a next time.

Understandably in order to gauge someone they won't go hard straight out, but slightly stricter wouldn't hurt (too much)

 

She accepts and even demands to be eaten out frequently, and showing she really likes to play domination games.

Loved her facesitting on me, as well as her strapon work.

 

even though not equipped as a full professional studio, this Mistress for me has an incredibly high chance of repeat vists.

 

Google translate:

Am vizitat-o pe stăpână săptămâna trecută.

Am ajuns puțin mai devreme, dar asta nu a fost o problemă și am fost invitat la etaj.

Recepția a fost imaculată, am fost întâmpinată de o priveliște impresionantă într-o fustă de piele mulată,

picioare lungi și minunate în ciorapi și tocuri înalte.

 

După o discuție liniștitoare și calmantă și o țigară, Stăpâna a dispărut pentru un minut și s-a întors

într-un corp minunat din plasă de pește, și i s-a ordonat să se dezbrace și să se pregătească pe pat.

Acțiunile au fost relativ blânde, în zona soft, dar s-au făcut promisiuni de mai tare pentru o dată viitoare.

Este de înțeles că, pentru a evalua pe cineva, nu se va merge direct la greu, dar un pic mai strict nu ar strica (prea mult).

 

Acceptă și chiar cere să fie mâncată frecvent, arătând că îi place foarte mult să joace jocuri de dominare.

A iubit-o facesitting pe mine ,precum și munca ei strapon.

 

chiar dacă nu este echipată ca un studio profesional complet , această Stăpână pentru mine are o șansă incredibil de mare de a repeta vizitele.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

O cunosc pe fata din 2019 este o prezenta deosebita tot pentru dominare ne-am întâlnit dar parca avea alt topic de dominare... În fine 

Este o fata excepțională mi a plăcut foarte mult faptul ca este discreta locuiește singura nu se uita la ceas absolut deloc nu grăbește eu am încercat o dominare mai soft 

Îmi place ca întra în pielea unei dominatoare fără sa o trădeze fata fără sa schițeze vreun zâmbet sau altceva se descurca destul de bine nu lovește cu mila din contra e ce trebuie accepta sa fie și pasiva eu am tras-o de par, am umilito verbal /fizic palmuind o, am folosit o ca măsuță de cafea, mie unul mi a plăcut mult  parca I am lăsat recenzie și după contul meu vechi nu mai știu exact 

Note 

Aspect 9 înaltă și bine proporționata 

 Igiena 10+++++

Atitudine de leoaica 

Locație 10 lux și impecabila (pe vremea aia acum nu știu) 

Halat 400 lei 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0
Acum 2 minute, George19930 a spus:

O cunosc pe fata din 2019 este o prezenta deosebita tot pentru dominare ne-am întâlnit dar parca avea alt topic de dominare... În fine 

Este o fata excepțională mi a plăcut foarte mult faptul ca este discreta locuiește singura nu se uita la ceas absolut deloc nu grăbește eu am încercat o dominare mai soft 

Îmi place ca întra în pielea unei dominatoare fără sa o trădeze fata fără sa schițeze vreun zâmbet sau altceva se descurca destul de bine nu lovește cu mila din contra e ce trebuie accepta sa fie și pasiva eu am tras-o de par, am umilito verbal /fizic palmuind o, am folosit o ca măsuță de cafea, mie unul mi a plăcut mult  parca I am lăsat recenzie și după contul meu vechi nu mai știu exact 

Note 

Aspect 9 înaltă și bine proporționata 

 Igiena 10+++++

Atitudine de leoaica 

Locație 10 lux și impecabila (pe vremea aia acum nu știu) 

Halat 400 lei 

 

Mulțumesc frumos, îmi amintesc de tine ești băiatul cu scotch-ul 😂😁😁😁😁😁

Link spre comentariu
Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0

Am o rugăminte la toate persoanele ca vor sa ma viziteze 

Va rog insistent NU MA SUNAȚI PENTRU PROGRAMARI PESTE O SĂPTĂMÂNĂ SAU O LUNA, CONTACTAȚI MA DOAR ÎN ZIYA CÂND DORIȚI SĂ NE ÎNTÂLNIM 

va rog sa citiți detalii scrie aici sa nu mai fie nevoie sa înșir o mie de detalii prin sms. 

O zi buna tuturor! 

Link spre comentariu
Vizitator Eliza.sweet
Reputație: 0
Acum 34 minute, bogdan9921 a spus:

Poate bagi și la dominare pasiva mai multe servicii 😉

Voi încerca experiente noi pe parcurs și cu siguranță le voi adaugă aici 💋

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...