Sari la conținut

Izabella Dristor 0772056560


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună seara, după cum am spus ieri, azi am fost Iza sa vad cum sta treaba. Pot spune ca a fost foarte ok, de la serviciile și prețul care le-am stabilit pe wathapp, comunicarea adresei și respectarea programari a fost ok de ambele părți.... Nu voi întra prea mult în detalii. Decât pot spune ca Iza este o fata ok cu un preț ok, cu servicii bune, un raport calitate - preț =bun....ca și note. 

Iza 8.50 pentru amatori bbw este de 9.50

Locatie 9.50 pentru curățenie, acum pentru mine ca este în celalalt căpătat al orașului, îmi este destul de incomod

Oral 9...cu cim

Normal 9... O singura poziție 🐐🐐😁

Igiena 9.50....am făcut 69 (totul curat), pasarika, fundulet. 

Gfe 8 comunicatva și prietenoasa (o cafeluta, o biscuite) înainte de treaba

Halat 1 Caragiale. 

A meritat sacrificiul, o sa revin cu placere la ea. Mulțumesc Girlsexy99! 😘😘😘

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în iza Brâncoveanu 0772056560
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna ziua dragilor ! 💋

Astazi sunt disp incepand cu ora 14-20

Va doresc o zi minunata ! Si la multi tuturor Alexandru/Alexandra sa trăiți cu numele ! 

C868CC3B-2EBD-4D4F-9557-E814FE36530B.jpeg

CD863FAD-EC77-471C-B600-4D32FF77791B.jpeg

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 30.08.2022 la 12:43, Girlsexy99 a spus:

Buna ziua dragilor ! 💋

Astazi sunt disp incepand cu ora 14-20

Va doresc o zi minunata ! Si la multi tuturor Alexandru/Alexandra sa trăiți cu numele ! 

C868CC3B-2EBD-4D4F-9557-E814FE36530B.jpeg

CD863FAD-EC77-471C-B600-4D32FF77791B.jpeg

Bună, ma incita buzele tale... Îmi aduc aminte cât de frumos se mulează pe penis ❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna ziua dragilor ! Astazi sunt disponibilă incepand cu ora 14-19

Va doresc un sincer La multi ani celor ce poarta numele sfant ! Sa trăiți cu numele ! ❤️
Va doresc o zi frumoasa ! 💋

Link spre comentariu

Am vizitat domnisoara Izabela dulce ca nutela. Programat de dimineata de la 08.30 pentru ora 19.00

Ajuns usor in locatie am dat de o fata superba din punctul meu de vedere la care cu siguranta voi revenii cu mare drag. 

Fiind pentru prima data cu ceva emotii plus o zii lunga de munca eu am fost veriga slaba prima finalizare a inceput cu un ON cu buzele senzuale trecut la NP, geme frumos si bineinteles sfarsit cu un CIM glorios. Al doilea numar a supt destoinic pana am convenit amandoi ca nu mai are rost deoarece gogu era in alta galaxie si oricat s-a straduit nu am reusit sa finalizez.

Concluzia

Eu voi revenii cu drag si sper sa ma pot bucura si de anal cum m-am bucurat de normal. 

Cum ti-am zis si cand ne-am despartit esti superba din toate punctele de vedere....tine-o tot asa!!!!

  • Like 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 15 ore, Greucea a spus:

Bună seara cu câteva poze noi ne-ai face seara mai frumoasă 😘👍🔝

Buna ziua din cauza noului regulament nu voi mai posta poze ! Dar aveti poze pe pag anterioare ! Cat de curand voi face poze noi si am sa dau in privat ! 💋

Astazi sunt disp incepand cu ora 14-21!

Maine nu voi fii la locatie !

Zi frumoasa va doresc ! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere

Am vizitat-o și eu pe Iza,de doua ori.

Locația,in Brâncoveanu,metoda de contact la nr afișat ,pe WP.

Iza,e o un pic plinuță,destul de înaltă.Ce o trage in jos e lipsa gfe.De două ori aceeași distanță,mă simt că pe vremuri,când mă duceam pe Plevnei.

Locația ar primi un 5,are mult de îmbunătățit.Baia e dotată cu cabina de dus,apa calda și un gel de duș.Prosoape curate la dispoziție.Ce lipsește,papucii plus un covoraș in baie,e risc de alunecare când ieși din dus.

Serviciile-nefiind gfe,nici fk,săruturi pe corp,etc.Va trebui(dacă vrea) să mai lucreze la acest capitol,că să facă întâlnirile mai plăcute.Deci gfe 0

La igiena a fost okay,primește 8

Oralul,np.Bai, fraților,are un stil de nu știi dacă să râzi :)))) .I-aș da un 6,la cim se oprește,data trecuta nici n-a mai așteptat să termin calumea că a și fugit la baie,de data asta a stat până la final.Dar decât stat.Atentie prin preajma deloc.6 pt oral+cim.

N-am apucat sa verific și celelalte ochiuri,necesita un gfe ridicat,unde am menționat că lipsește .

Per ansamblu,ar primi un 7,de trecere,dar are multe de pus la punct.

100/fin,maxim 15 minute.

  • Like 4
  • Trist 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 15 minute, the_big_man a spus:

Am vizitat-o și eu pe Iza,de doua ori.

Locația,in Brâncoveanu,metoda de contact la nr afișat ,pe WP.

Iza,e o un pic plinuță,destul de înaltă.Ce o trage in jos e lipsa gfe.De două ori aceeași distanță,mă simt că pe vremuri,când mă duceam pe Plevnei.

Locația ar primi un 5,are mult de îmbunătățit.Baia e dotată cu cabina de dus,apa calda și un gel de duș.Prosoape curate la dispoziție.Ce lipsește,papucii plus un covoraș in baie,e risc de alunecare când ieși din dus.

Serviciile-nefiind gfe,nici fk,săruturi pe corp,etc.Va trebui(dacă vrea) să mai lucreze la acest capitol,că să facă întâlnirile mai plăcute.Deci gfe 0

La igiena a fost okay,primește 8

Oralul,np.Bai, fraților,are un stil de nu știi dacă să râzi :)))) .I-aș da un 6,la cim se oprește,data trecuta nici n-a mai așteptat să termin calumea că a și fugit la baie,de data asta a stat până la final.Dar decât stat.Atentie prin preajma deloc.6 pt oral+cim.

N-am apucat sa verific și celelalte ochiuri,necesita un gfe ridicat,unde am menționat că lipsește .

Per ansamblu,ar primi un 7,de trecere,dar are multe de pus la punct.

100/fin,maxim 15 minute.

Iti multumesc mult pt recenzie si pt vizitele tale ! 
Mi s a mai spus de acel GFE ca imi lipseste am sa incerc sa lucrez putin la el stiu ca am prob cu asta sunt o pers serioasa si reticenta si nu sunt eu aia lipicioasa asa sunt si in viata reala😂 doar cu câinii sunt lipicioasa 😂😂 dar am sa lucrez la asta ! Conteaza si putin chimia poti sa mi spui vreau sa fii un pic lipicioasa cu mine si sa ma ajuti tu la asta daca tu nu mi spui nimic consider ca iti place asa cum fac eu ! 
La fin orala nu ma feresc chiar deloc nu am prob cu asta doar ca nu inghit absolut sub nicio forma si sunt unii clienti atunci cand isi dau drumul ma împing cu capul special si am putina frica cu asta dar nu sa ma feresc sau ceva ! 
La locatie inca lucrez la aspect inca asta fac !

Te mai astept si o sa lucrez la acel GFE si o sa ti spun cand mai vii la locatie ceva de GFE nu aici dar am sa ti povestesc o experienta ! 
Zi frumoasa ! 💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 19 minute, Girlsexy99 a spus:

Iti multumesc mult pt recenzie si pt vizitele tale ! 
Mi s a mai spus de acel GFE ca imi lipseste am sa incerc sa lucrez putin la el stiu ca am prob cu asta sunt o pers serioasa si reticenta si nu sunt eu aia lipicioasa asa sunt si in viata reala😂 doar cu câinii sunt lipicioasa 😂😂 dar am sa lucrez la asta ! Conteaza si putin chimia poti sa mi spui vreau sa fii un pic lipicioasa cu mine si sa ma ajuti tu la asta daca tu nu mi spui nimic consider ca iti place asa cum fac eu ! 
La fin orala nu ma feresc chiar deloc nu am prob cu asta doar ca nu inghit absolut sub nicio forma si sunt unii clienti atunci cand isi dau drumul ma împing cu capul special si am putina frica cu asta dar nu sa ma feresc sau ceva ! 
La locatie inca lucrez la aspect inca asta fac !

Te mai astept si o sa lucrez la acel GFE si o sa ti spun cand mai vii la locatie ceva de GFE nu aici dar am sa ti povestesc o experienta ! 
Zi frumoasa ! 💋

Well,să știi,din start,că nu-s critici,ci simple observații. :)

E recomandat ca sa iei clientul, indiferent cine e,mai mieros,mai pisicos. :D Te-am "invitat" pe lângă mine,să te bulanesc,să pun mana p-o tatza,un fel de preludiu,tu butonai la telefonul ăla :)))

îți înțeleg reticența,știu c-ai avut "evenimente" dar nu suntem toți la fel Unii dintre noi mergem la fete să ne simțim bine,să ne relaxam in compania voastră.

Da,știu că unii au acest obicei,să țină de cap,eu n-ajung până acolo.

Ia 2-3 perechi de papuci de casă,de diferite mărimi,e frumos sa te descalți la ușă  :D și un covoraș de baie.

Și,sigur c-o sa mai vin :D 

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 19 minute, the_big_man a spus:

Well,să știi,din start,că nu-s critici,ci simple observații. :)

E recomandat ca sa iei clientul, indiferent cine e,mai mieros,mai pisicos. :D Te-am "invitat" pe lângă mine,să te bulanesc,să pun mana p-o tatza,un fel de preludiu,tu butonai la telefonul ăla :)))

îți înțeleg reticența,știu c-ai avut "evenimente" dar nu suntem toți la fel Unii dintre noi mergem la fete să ne simțim bine,să ne relaxam in compania voastră.

Da,știu că unii au acest obicei,să țină de cap,eu n-ajung până acolo.

Ia 2-3 perechi de papuci de casă,de diferite mărimi,e frumos sa te descalți la ușă  :D și un covoraș de baie.

Și,sigur c-o sa mai vin :D 

Sigur ! Iti multumesc pt recenzie si sfaturi ! Am sa le iau in următoarele zile ! 
Te mai astept cu drag ! Zi frumoasa ! 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 16 ore, playboy1998 a spus:

Am vizitat si pe iza de mai multe ori si e o femeie superba si stie cum sa se compoarte cu clientul si in legatura cu gfe pot spune ca e de nota 10 

te pup iza,revin in curand

Iti multumesc frumos ! 💋

Astazi sunt disp incepand cu ora 15-22!

Va doresc o zi frumosa 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna ziua dragilor !!!!

Vreau sa vin cu următoarele aspecte pentru a nu ne mai pierde timpul inutil in privat sau la locatie

Oralul este nepr doar daca consider eu ca iginena e perfecta , daca mi se pare ceva in neregula voi pune din start prez ! Daca veniti cu pretenția ca , vreau annilingus activ sau lins pe coaie si ai par de un metru imi cer iertare dar nu am sa fac asta ! Daca veniti si va ștergeți cu serv umede in loc sa faceti dus imi pare rau dar voi pune direct prez ! 
Normalul este doar protejat nu ma intereseaza banii extra etc este strict protejat ! 
Analul este doar protejat in funcție de lungime si grosime nu veniti in mod special pt anal pt ca analul nu este ca normalul la anal trebuie dat usor si cu grija si doar cu cine pot !
 
Nu va suparati ca nu pot dar se pot intampla si lucr nepravazute la anal si nu vreau sa risc sa fac vro fisura anala ! 
Nu mai trimiteti poze cu penisul vostru pe wap ca din poza nu se observa daca e Ok sau nu  ! 
Nu fac facefuck , si nici oral cu inghitire ! Iar Deep fac atat cat pot eu de adanc !

A se intelege nu vorbesc pt toata lumea ci doar in general ! 

Nu ma intelegeti gresit nu sunt figuranta si nici  aroganta fac ce pot si ce imi face placere sa fac nu am niciun serv extra am totul inclus in pret dar daca nu pot nu vreau sa fiu forțată ! Eu merg pe premiza ca sa te simti tu bine trebuie sa ma simt si eu bine iar daca nu pot sa fac un serviciu decat sa l fac din obligație mai bine nu l fac ! 
Sper sa ma intelegeti ! Va doresc o zi frumoasa ! 💋

  • Like 3
  • Confuz 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna ziua dragalasilor vin si eu cu un update de servicii si prețuri ! 
Dupa cum ma stiti ma numesc iza am 23 de ani locatie Brâncoveanu Orășelul Copiilor ! Am 1 63 inaltime , 75 de kg ( deci sunt plinuță ) cu forme placute sanii nr 3 sfarcuri mărișoare care reacționează la atingerea voastra ! Blonda parul mediu , ochi căprui cu gene false , buze cărnoase ! Va întâmpin pe tocuri si in lenjerie epilata curată cu manichiura si pedichiura ! 
Serviciile mele sunt următoarele

Oral pro/nepr in funcție de iginena cu finalizare orala lins owo daca igiena corespunde !
Normal doar protejat (niciodata nepr ) 

Anal in funcție de lungime si grosime doar protejat (niciodata nepr ) rog sa nu se insiste cu analul daca e groasa lunga sau daca nu intra decat sa fac o fisura anala mai bine incercam daca se poate nu refuz daca nu se poate nu este ca nu vreau ci ca nu pot ! 
Accept fin pe corp , orala sau faciala ! 
 Se poate face dus impreuna asistat sau singur ! Prosoape curate mereu la alegerea voastra ! 
Ca alte fantezii : 69 , fk ( daca iginena este Ok ) dar rog sa incepem usor sunt timida cand e vb de sarut mângâieri , sarutari corporale . pălmuțe peste funduleț ! 

Pretul 100 ron o fin 30 de min incall

200 ron o ora cu 2 fin 60 de min incall 
 

      Vin cu 2 fantezii extra unul este  nou in servicii unul il pun la extra de astazi inainte ! 
- Uro doar pasiv de la gat in jos 50 ron

-annilingus activ -50 de ron ( il pun extra din cauza ca unii domni il aveam inclus in pret si aveau pretenția sa il fac chiar daca igiena nu era tocmai buna ) am luat hotărârea extra pt ca atunci cand observ ca nu se poate voi returna 50 de lei inapoi ! 
 

            Mai vin cu o oferta pt voi !!!💋

- oral / normal /anal  exact cum am scris mai sus plus un masaj de relaxare cu crema sau ulei se poate cu mânuta sau cu aparat de masaj cu raze infrarosu special pt masaj - o fin plus masaj de relaxare -45 de min 150 ron 

- oral/normal/ anal 2 fin plus masaj de relaxare -250 ron 90 de min ! 
Prog se pot face prin apel/sms/wap ! 
Rog sa se confirme cu o ora inainte altfel va duce la anularea întâlnirii si blocarea nr de tel ! 
Astazi ma gasiti disp 14;30 -20:00 !

Va doresc o zi frumoasa 💋

FBEC7F4E-1DB6-4F85-AEAB-39FCD6938DE7.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna ziua dragilor disp incepand cu ora 14:30-22:00 ! 
Vineri si sambata nu sunt disp ! 
Va doresc o zi frumoasa si va urez un wk minunat de pe acum 💋

9746B297-4230-4AA6-AA4C-1BC9F7B6A708.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator qqkool
Reputație: 0

Confirm ce au spus și antecedenti mei. Oralul bun, analingus bun,  comunicarea cu clientul este aproape spre zero, te face sa te simți incomod dacă încerci sa inițiezi o conversație, răspunzând monosilabic și fără chef, uitându-se in telefon intre numere. Nu e deloc cum spune timidă, doar un pic neimplicata din punctul asta de vedere. La ea mergi doar pentru sex și atât ( nu ca ai merge pentru altceva) dar câteodată o conversație e binevenita ca să rupa acele momente de timiditate și awkwardness. 

De revenit? Nu neapărat, doar pentru serviciile pe care le are în plus și altele poate nu le au. 

Ciocane tari! 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 minute, qqkool a spus:

Confirm ce au spus și antecedenti mei. Oralul bun, analingus bun,  comunicarea cu clientul este aproape spre zero, te face sa te simți incomod dacă încerci sa inițiezi o conversație, răspunzând monosilabic și fără chef, uitându-se in telefon intre numere. Nu e deloc cum spune timidă, doar un pic neimplicata din punctul asta de vedere. La ea mergi doar pentru sex și atât ( nu ca ai merge pentru altceva) dar câteodată o conversație e binevenita ca să rupa acele momente de timiditate și awkwardness. 

De revenit? Nu neapărat, doar pentru serviciile pe care le are în plus și altele poate nu le au. 

Ciocane tari! 

Iti multumesc tare mult pt vizita si recenzie ! Sa stii un lucru nu cu toata lumea pot sa am compatibilitate nu cu toata lumea pot sa am subiecte comune de vb si decat sa vorbim doar de dragul de a vorbii ceva prefer sa tac ! Nu pot sa am chimie cu toata lumea ! Am incercat sa mi fac serv si te multumesc cat pot de mult pe plan sexual ! Dar imi pare rau nu am putut avea compatibilitate prea mare ! Poate pe viitor cand ne vom cunoaste mai bine o sa avem niste subiecte comune dar acum am simtit ca nu avem compatibilitate ! 
Iti doresc numai bine si cat mai multe experiențe frumoase ! 
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...