Sari la conținut

Masaj de relaxare Mihaela 0727722527


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
Acum 21 minute, Raymondredd a spus:

”Daca oamenii ar fi mai amabil si cu mai multa dragoste, atunci si lumea ar fi la fel.”

Raymond Reddington.

Printre alergaturile acestei vieti nevoie de relaxare este obligatorie.

Uneori vrei sa observi in timp ce te relaxezi, uneori vrei sa inchizi ochii.

Sa inchid ochii si sa ma relaxez am vrut si eu si am apelat la serviciile Mihaelei.

Ajuns in locatia cu pricina undeva sub parter am cunoscuto.

Se face placuta prin felul ei de a fi sau ma rog…incearca, vorbeste mult, intreaba mult dar cu bun simt..

are unde la 45, nu e frumoasa dar nici urata, oricum eu aveam sa tin ochii inchisi.

Am povestit putin, mai mult ea ce e cert si dupa ce m-am dezbracat m-am pus pe masa de masaj, ea continua sa vorbeasca..si am si lasato

la masaj se descurca, am primit si mai bune dar nu e de lapdat.

finalizare a zis ca nu face la telefon, nici nu am incercat..

de recomandat? Nici nu stiu ce sa zic, 80 lei 50 minute..pentru relaxare e ok! Dar..stiu una care face masaj mult mai bun..

Salutare, în ce zonă activează Doamna Maseuză ?

Link spre comentariu
  • Oras:CasaNostre
  • Oras:CasaNostre
Acum 5 minute, Mirel778 a spus:

Salutare, în ce zonă activează Doamna Maseuză ?

Zona centrala, aproape de 700..

Am observat ca se gaseste greu parcare, pentru mine nu a fost o problema deoarece am sofer.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat doamna din ultimul link postat de Meddi. 

Într-adevăr este lângă piața 700, are undeva la 1m70, 65 kg, foarte vorbăreață, dar în sensul bun, chiar dacă m-a înnebunit în timpul masajului, iar masajul e destul de slăbuț nota 6 as zice eu. 

La telefon spune ca este doar masaj, la fata locului se pare ca fiecare cum știe să negocieze. 

Nu știu dacă e aceiași maseuza cu cea descrisa mai devreme, dar e destul de smechera și vrea sa te facă să știi dinainte asta prin tot felul de povesti nemuritoare. 

Ma rog, o femeie f ok per ansamblu asa și asa, sâni medii spre mici, fund ok, dar te lasă să o atingi doar pe haine, cică nu ii place pe piele. 

Probabil ori se excita prea tare, ori se fute îmbrăcată, ori vrea sa mai plusezi la bani. 

Una peste alta de revenit doar dacă vreți o laba și sa se joace pe la gaura fundului cu degetul un pic.. 100 lei 

Din punctul meu de vedere, este genul de persoana cu care poți vb orice, super ok, la masaj și celelalte servicii medii. 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mulțumesc frumos pentru informații.

Mă incită faptul ca vorbește murdar ( eu nu am fost personal, doar din ce am citit pe forum  )nu am întâlnit doamnă care sa vorbescă murdar. Se pare ca are dubală personalitate: la telefon oare o doamnă "cuminte" iar la fața locului își arată celălaltă față   

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...