Sari la conținut

Nicole 0733177173


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan

Mulțumesc ptr înțelegere. Colegul nu a plecat, by the way...!

Nu sunt un monstru stai liniștit. Doamne ferește! Doar că sânii nu sunt punctul meu forte.

Aviz iubitorilor și dependenților de țâțe mari și frumoase. Cu toate că nu cred că aș fi data la o parte ptr acest minus😈

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Fiecare om are motivele lui pentru actiunile pe care le intreprinde. El a stat si a fost multumit de sex, probabil pe buna dreptate. Pari destupata la mine, asta in general aduce plus valoare actului sexual. Totusi, noi cautam sex, dezlantuire, eliberare etc, pentru noi conteaza si ambalajul, pentru ca din asta ne hranim si instintele primare sunt cele care domina cazurile de fata. Vb aia, cand intram pe usa vrem sa futem, iar cand ne întâmpina o fata frumoasa si sexy scularea p.... e garantata instant. Nu inseamna ca o fata e frumoasa pentru toti, sau neaspectuoasa la fel pentru toti, gusturile sunt subiective. Eu am fost la fete recenzate cu 10 si am dat de mamaligi si fete de 5 care mi-au trezit si cele mai ascunse dorințe. Ambalajul este primul factor de decizie in alegere, logic vorbind, dar asta nu inseamna ca poate fi inselator sau dezavantajos. Oricum, fă-ți treaba bine si sigur vor veni recenzii bune si succesul va fi garantat. Important e sa iti placa p...a cand ai clienti. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 59 minute, dogeatkitkat a spus:

Fiecare om are motivele lui pentru actiunile pe care le intreprinde. El a stat si a fost multumit de sex, probabil pe buna dreptate. Pari destupata la mine, asta in general aduce plus valoare actului sexual. Totusi, noi cautam sex, dezlantuire, eliberare etc, pentru noi conteaza si ambalajul, pentru ca din asta ne hranim si instintele primare sunt cele care domina cazurile de fata. Vb aia, cand intram pe usa vrem sa futem, iar cand ne întâmpina o fata frumoasa si sexy scularea p.... e garantata instant. Nu inseamna ca o fata e frumoasa pentru toti, sau neaspectuoasa la fel pentru toti, gusturile sunt subiective. Eu am fost la fete recenzate cu 10 si am dat de mamaligi si fete de 5 care mi-au trezit si cele mai ascunse dorințe. Ambalajul este primul factor de decizie in alegere, logic vorbind, dar asta nu inseamna ca poate fi inselator sau dezavantajos. Oricum, fă-ți treaba bine si sigur vor veni recenzii bune si succesul va fi garantat. Important e sa iti placa p...a cand ai clienti. 

Nu vrei mai bine sa intri cu mine pe Whatsapp?

0733177173

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 8 ore, Fantasywoman a spus:

Nu vrei mai bine sa intri cu mine pe Whatsapp?

0733177173

 

Acum 8 ore, dogeatkitkat a spus:

Ca sa fiu sincer, as prefera sa intru IN tine 😜

Ajungem și în mine ușor ușor dar întâi ne cunoastem. Nu se grăbește nimeni nu?🥰

F86E2C35-7C86-45A4-B6EB-2EF9D3E875ED.jpeg

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Minus 1
  • Inimioara 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 44 minute, dogeatkitkat a spus:

Ne luam de soti sau ne luam la tranta in pat? What you see is what you get, eu sunt mai practic. Bine ar fi daca s-ar putea si da de tine. 

Scuze daca am părut prea lipicioasa domnule. Până la urmă eu ajung și la "trântă" dar am o GFE in primul rand! Fara să exagerez cu asta firește... Daca nu dorești💋

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 43 minute, George167 a spus:

Buna. Înghiți sperma??

Detaliile "perverse" le putem discuta pe Whatsapp sau daca nu răspund, direct la un telefon. Aici din cate am observat eu, este totuși un forum ptr recenzii care sa ofere oarecum niste indicii și recomandări chiar și ușor subiective, despre fete. Nu?

Da, fac și asta.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, Fantasywoman a spus:

 

Ajungem și în mine ușor ușor dar întâi ne cunoastem. Nu se grăbește nimeni nu?🥰

F86E2C35-7C86-45A4-B6EB-2EF9D3E875ED.jpeg

Interesant posteriorul sa dai tare in el….dar o poza cu pizda ti-ar aduce multi clienti.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 7 minute, petrepetre02 a spus:

E numai pt el invitatia? Oricum si eu astept poza de care zice confratele (macar in privat pe pm)

Cred ca vrea sa ma futa grav ca sa dau numai 10. 😊 oricum astept poza.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan

Voi probabil credeți că numai noi, fetele, va putem trezi interesul, dar și mie puteți să îmi treziți interesul prin ceea ce spuneți... Ca unei veritabile văduve negre 🤣

Asta ca să explic de ce poate pare că fac o invitație specială cuiva (mai exact lui Laury)😉

Acum permiteti-mi să pun și eu o întrebare de bun simt. Voi cereți doar poze și informații sau faceți și recenzii?😇

Hummmm...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 42 minute, Fantasywoman a spus:

Voi probabil credeți că numai noi, fetele, va putem trezi interesul, dar și mie puteți să îmi treziți interesul prin ceea ce spuneți... Ca unei veritabile văduve negre 🤣

Asta ca să explic de ce poate pare că fac o invitație specială cuiva (mai exact lui Laury)😉

Acum permiteti-mi să pun și eu o întrebare de bun simt. Voi cereți doar poze și informații sau faceți și recenzii?😇

Hummmm...

Vine Laury dar nu raspunzi la telefon baby!

in ce zona ai locatia?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...