Sari la conținut

Nicole 0733177173


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
19 hours ago, Fantasywoman said:

Biiineee. Voi ați vrut-o...

82A7C529-51FD-4D77-9203-77650A008660.jpeg

4968173D-4A68-40FB-9165-F3F923E027DB.jpeg

..cand s o dezlantui nimfomana aceasta, cred ca trebuie sa fiti vreo 2, ca s o "dobanditi"...si nici asa  nu cred ca se "elibereaza" toatal...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 55 minute, Nostalgie21 a spus:

Da,doamna face anal neprotejat,are si partener simpatic pentru cei interesați. Eu am optat pentru protejat.

Mulțumesc 💋

Trebuie totuși să fac o precizare. Eu sunt singura. Am primit propuneri din partea unora dintre voi sa ii chem atunci când alții dintre voi (loool🤣) vor un gangbang.

Dar asta nu înseamnă că am un partener. Este numai o asociere de persoane care vor să se simtă bine, inclusiv eu.

De ce as refuza așa ceva?...🍸

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 minute, Fantasywoman a spus:

Mulțumesc 💋

Trebuie totuși să fac o precizare. Eu sunt singura. Am primit propuneri din partea unora dintre voi sa ii chem atunci când alții dintre voi (loool🤣) vor un gangbang.

Dar asta nu înseamnă că am un partener. Este numai o asociere de persoane care vor să se simtă bine, inclusiv eu.

De ce as refuza așa ceva?...🍸

Și dacă venim 4 băieți și ne dăm drumul in gura ta poți să iei toată sperma?? Sunt curios

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 52 minute, 71laciport a spus:

..cand s o dezlantui nimfomana aceasta, cred ca trebuie sa fiti vreo 2, ca s o "dobanditi"...si nici asa  nu cred ca se "elibereaza" toatal...

Se aude ca ii place cu doi…dubla penetrare….chiar si cu 3 tipi all holes fill

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH

Multe discutii si NEMA recenzii de la baieti cu reputatie. Nostalgie21 mie mi se pare ca face parte din schema de marketing a doamnei. Nu o prinde unul cu reputatie pe forum dar o prinde un Ucenic.... Hmmm.

Frate Laury cum stai? Cand vad o recenzie de la tine mai iau in serios pana atunci eu zic pas.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, flaviusadrianus a spus:

Multe discutii si NEMA recenzii de la baieti cu reputatie. Nostalgie21 mie mi se pare ca face parte din schema de marketing a doamnei. Nu o prinde unul cu reputatie pe forum dar o prinde un Ucenic.... Hmmm.

Frate Laury cum stai? Cand vad o recenzie de la tine mai iau in serios pana atunci eu zic pas.

Frate mie imi place Nicole ptr ca e sincera, dintr-o bucata, femeia recunoaste ca ii place pula in toate gaurile, ca vrea nebunii, gang-bang, plm tot ce vrei…imaginatie sa ai. Ca si vorbe este cu mult peste fitzele si basinile de 20 ani gen Selen Baby….mi se pare corecta, dornica de adrenalina, dornica de pula…cred ca si futaiul cu ea e bun, duceee si e cam nimfomana….dar ceva ma retine sa fug la ea in hogeac….mai astept.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, laury a spus:

Frate mie imi place Nicole ptr ca e sincera, dintr-o bucata, femeia recunoaste ca ii place pula in toate gaurile, ca vrea nebunii, gang-bang, plm tot ce vrei…imaginatie sa ai. Ca si vorbe este cu mult peste fitzele si basinile de 20 ani gen Selen Baby….mi se pare corecta, dornica de adrenalina, dornica de pula…cred ca si futaiul cu ea e bun, duceee si e cam nimfomana….dar ceva ma retine sa fug la ea in hogeac….mai astept.

Fratioare hai sa ne corupem amandoi la un gang bang cu dameza s-o forez putin cu "bara de autobuz" prin cur ca stii ca sunt mare devorator de milf- uri care ofera curul si apoi mai vorbim.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, scorpionul a spus:

Chiar maine fac o vitita unei milf de prin MR pt un anal care toata lumea ar fi zis ca este super iar sapt trecuta am bubuito rău de tot pe Emma de la masaj i-am rupt rau de tot curisorul de am largit-o 🤣🤣🤣

așteptăm cu nerăbdare sa ne zici ce ai făcut :)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 hours ago, scorpionul said:

Chiar maine fac o vitita unei milf de prin MR pt un anal care toata lumea ar fi zis ca este super iar sapt trecuta am bubuito rău de tot pe Emma de la masaj i-am rupt rau de tot curisorul de am largit-o 🤣🤣🤣

Interesant, cât ai plătit în plus?

Link spre comentariu
Acum 13 ore, scorpionul a spus:

Chiar maine fac o vitita unei milf de prin MR pt un anal care toata lumea ar fi zis ca este super iar sapt trecuta am bubuito rău de tot pe Emma de la masaj i-am rupt rau de tot curisorul de am largit-o 🤣🤣🤣

Care Ema? Poți pune linkul? Cele de la masaj tot o dau ca doar masaj și eventual un OP.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, scorpionul a spus:

Iubireee dupa cum spui  ca iti place analul si faci si finalizare orala al tau sunt, pregateste. Ma risc eu baieti, stiti ca eu le rup pe asta cu anal.

Bafta la toti

Frate daca te duci la Nicole si rezista la forja ta asa cum se lauda, stabilim cu ea si mergem amandoi sa facem show. Dar protejat in plm ca e risc daca ea face AN.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-o luam pe rand

Acum 34 minute, tempus a spus:

Ba dar nu e prea riscant cu analul ala neprotejat?

Nu stiu cati aveti radare acasa si daca ati lua ceva va bagati mortu’ in casa, dar e vorba de sanata pana la urma!

Nu fac anal neprotejat, am zis ca vreau doar s-o rup in cur cu protectie.

 

Acum 16 minute, 7uuupp a spus:

Care Ema? Poți pune linkul? Cele de la masaj tot o dau ca doar masaj și eventual un OP.

Era pe topicul lui Laura sebastian se bagase la comun cu Ema plm, a fost o incurcatura apoi cineva i-a deschis topic tot pe masaj asa ca ea trebuie schimbata pe testate si asta poate face doar pisicut topicul ei este: 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 48 minute, scorpionul a spus:

S-o luam pe rand

Nu fac anal neprotejat, am zis ca vreau doar s-o rup in cur cu protectie.

 

Era pe topicul lui Laura sebastian se bagase la comun cu Ema plm, a fost o incurcatura apoi cineva i-a deschis topic tot pe masaj asa ca ea trebuie schimbata pe testate si asta poate face doar pisicut topicul ei este: 

 

Am găsit-o dar după descrierea ta vis a vis de poze ….parca nu as merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...