Sari la conținut

Nicole 0733177173


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 20.09.2021 la 10:04, Fantasywoman a spus:

Să revelăm marele mister... Am o colega Grasă? Mmm. Un gentleman ar spune voluptuoasa sau cu forme.

Face masaj erotic, prostatic și la alegere sex oral. Protejat. Nuuuuu face sex! 

100 finalizarea, 150 ora, fara sex oral (50 Ron in plus). 0731 498 199

7645DB2D-1573-4F65-991F-060251CFF5C7.jpeg.d9386230064cedc40c9c91aeb6eea464.jpeg

56E69FB0-38CE-411B-964B-E5110AA28F5E.jpeg

03433DA7-ACD9-4EF0-9BDE-A6F80C082762.jpeg

40990E26-27F0-48A5-AA02-FA026316A2CD.jpeg

01E2A9E1-2AEC-458D-8619-FB18E78D8047.jpeg

F32677F3-5A3D-4DCB-95E6-A895ECDCF3A2.jpeg

Asadar, sexul oral nu este sex. Aha !

Alte detalii despre colega...strengara cu pantofi albastri ?🤔😘😋🤗

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
1 oră în urmă, derwall a spus:

Asadar, sexul oral nu este sex. Aha !

Alte detalii despre colega...strengara cu pantofi albastri ?🤔😘😋🤗

Daaaa

Am dezbătut cu f multe persoane subiectul asta, daca sexul oral este sau nu SEX... Nu am ajuns până acum la nicio concluzie?

Bună întrebare!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
37 minutes ago, Fantasywoman said:

Daaaa

Am dezbătut cu f multe persoane subiectul asta, daca sexul oral este sau nu SEX... Nu am ajuns până acum la nicio concluzie?

Bună întrebare!

Pana sa ajungi la o concluzie.....colega ta face sex oral cu CIM combinat cu masaj?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 3 ore, petrepetre02 a spus:

Pana sa ajungi la o concluzie.....colega ta face sex oral cu CIM combinat cu masaj?

Va rog citiți în întregime și cu atenție o postare ca să nu mai fiu nevoita sa revin de fiecare data cu aceleași informații. Este pierdere de timp și ptr voi și ptr mine.

Colega face sex oral protejat, deci fara cim.

Eu fac cim și alte năzbâtii perverse😋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
2 hours ago, Fantasywoman said:

Va rog citiți în întregime și cu atenție o postare ca să nu mai fiu nevoita sa revin de fiecare data cu aceleași informații. Este pierdere de timp și ptr voi și ptr mine.

Colega face sex oral protejat, deci fara cim.

Eu fac cim și alte năzbâtii perverse😋

Năzbatii, nu sunt sigur ca termenul asta e suficient de bun sa descrie ce se intampla, ma duc sa consult un DEX sa vad ce gasesc sa se potriveasca mai bine. Revin.

Mr.D.

Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
On 9/20/2021 at 10:04 AM, Fantasywoman said:

Să revelăm marele mister... Am o colega Grasă? Mmm. Un gentleman ar spune voluptuoasa sau cu forme.

Face masaj erotic, prostatic și la alegere sex oral. Protejat. Nuuuuu face sex! 

100 finalizarea, 150 ora, fara sex oral (50 Ron in plus). 0731 498 199

Colega mai grasa (voluptoasa pe intelesul tau), zice gura lumii ca e cam dubioasa.

Tu ce ai de zis in apararea ei ?

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 16 minute, Maa5fu1.v2 a spus:

E evident ca amandoua sunt de evitat 

Corect. Uite un om care nu a fost la mine🤣

De ce să fiu de evitat ptr că încurajez și susțin plăcerile care sunt considerate imorale?

Mdaaa. Ardeti-ma pe rug ca în evul mediu.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
9 minutes ago, Fantasywoman said:

Corect. Uite un om care nu a fost la mine🤣

De ce să fiu de evitat ptr că încurajez și susțin plăcerile care sunt considerate imorale?

Mdaaa. Ardeti-ma pe rug ca în evul mediu.

Esti de evitat ca te arzi in cur neprotejat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 28 minute, Fantasywoman a spus:

Și tu unul, sincer acum, nu ai vrea așa ceva?😋

Nicole, asa ceva se face cu iubita, nevasta, amanta civila in plm….. nu la curve unde vin 10-15 pe zi. Faptul ca tu promovezi sexul anal neprotejat este un mare turn off! Tu te bazezi pe faptul ca sunt multi cretini care dau si bani in plus ptr sex neprotejat, dar pe termen lung nu iti faci un favor ptr ca uite asa se imbolnavesc clientii tai iar acestia duc “holera” la alte fete. Apoi asocierea ta cu colega dubioasa (am citit recenzia horror la colega dubioasa), nu face decat sa arate ca cine se aseamana, se aduna, adica nimic de calitate, plevusca. Din punctul meu de vedere sunteti DE EVITAT amandoua!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 2 minute, laury a spus:

Nicole, asa ceva se face cu iubita, nevasta, amanta civila in plm….. nu la curve unde vin 10-15 oe zi. Faptul ca tu promovezi sexul anal neprotejat este un mare turn off! Tu te bazezi pe faptul ca sunt multi cretini care dau si bani in plus ptr sex neprotejat, dar pe termen lung nu iti faci un favor ptr ca uite asa se imbolnavesc clientii tai iar acestia duc “holera” la alte fete. Apoi asocierea ta cu colega dubioasa (am citit recenzia horror la cokega dubioasa), nu face decat sa arate ca cine se aseamana, se aduna, adica nimic de calitate. Din punctul meu de vedere sunteti DE EVITAT amandoua!

Grasuna aia sigur e de evitat , la babă inca e incert 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 2 minute, laury a spus:

Daca ai vreun fetis cu baba, macar fa totul protejat. O sa imi multumesti mai tarziu.

Nu ma incanta deloc gandul de a merge sa fac chiar si totul protejat la babă 🤣stiind ca se arde in cur fara protectie . Dar totusi nu e de exclus faptul ca arata bine băbăciunea 🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Vertas
  • Oras:Vertas

Daca Nicole o face neprotejat anal si mai are legaturi cu focarul ala de infectie din Diham, e clar de evitat.

Prima impresie a fost alta, pe urma mi-a zis la telefon ca este si matroana, are fetele ei si face asta din placere si prectica psihologia sexuala:)) e o iubita de inchiriat.

Concluzia: o tanti ce isi traieste ultimele tinereti alaturi de niste dubioase ce trebuie evitata. Eu unul m-am convins, bine ca n-am ajuns la ea!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...